dowolna

Działki mazowieckie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

9 976 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 976 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka nie jest objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego należy wystąpić o warunki zabudowy. Jej powierzchnia wynosi 9400 m2 o wymiarach około 35.3 m szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł2 418 m² 822,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ogłoszenie tylko w naszej Agencji! Więcej informacji   Do sprzedania działka o powierzchni 2 418 m2 położona na Białołęce przy ulicy Białołęckiej. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł1 501 m² 169,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nr ewid. 54/16, o powierzchni 1501m2, zlokalizowana w miejscowości Kłudno Nowe, gm. Grodzisk Maz. Teren o kształcie prostokąta 42x35m, płaski i suchy. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu, które połączy bliskość Warszawy z upragnioną ciszą i spokojem w otoczeniu natury? Ta wyjątkowa oferta w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł40 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działki Przemysłowe oraz Usługowo Na sprzedaż trafiają działki o powierzchni łącznej 4ha Nieruchomość objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego o przeznaczeniu Usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł950 m² 431,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Głoskowie, urokliwa okolica. Wszystkie media około 100 metrów od działki W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona jako teren pod budowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

230 580 zł1 647 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana nr 148/8 o powierzchni 1647m2 w miejscowości Jesionka, gmina Wiskitki , położona przy stacji pkp, skąd dojazd do centrum Warszawy zajmuje godzinę (zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

2 220 000 zł5 000 m² 444 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana, położona w Mrokowie. W planie zagospodarowania oznaczona symbolem mn- tereny zabudowy mieszkaniowo-usługowej. Przeznaczenie podstawowe zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ładna działka położona na obrzeżach wsi Gatka w gminie Winnica. Działka do wydzielenia z większego terenu. Obecnie nie ma planu zagospodarowania terenu, ani wydanych warunków zabudowy. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł43 762 m² 33,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dwór nad Wkrą - unikalna nieruchomość inwestycyjna z historią i projektem przebudowy Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o charakterze historycznym, położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł11 800 m² 42,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 11800m2. Działka o regularnym kształcie w pięknej podwarszawskiej okolicy. Piękna i cicha okolica. Blisko do Warszawy dojazd miejskim autobusem linii 742. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł10 088 m² 9,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy ofertę sprzedaży działki przy ulicy Zwycięstwa w miejscowości Ostrówek. Ostrówek to miejscowość położona w gminie Łochów, w powiecie węgrowskim, w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

299 990 zł1 750 m² 171,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękne wymiarowe działki budowlane w miejscowości Dzbenin koło Ostrołęki (gmina Rzekuń), ulica Tęczowa. Powierzchnia każdej to 17,5a - wymiary ok. 60m x 30m. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł3 010 m² 897,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna ponad 3000 m2 w zwartym kształcie w Tarczynie, w intensywnie rozwijającym się powiecie piaseczyńskim pod Warszawą. Lokalizacja bezpośrednio przy obwodnicy Tarczyna -.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 000 m² 129 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Promocyjna cena nieosiągalna dla działek w tej okolicy 129tys ,zł /szt brutto! Kupujący nie płaci pcc. Oferta bezpośrednia. Kompleks kilkudziesięciu działek budowlanych w urokliwej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł4 850 m² 185,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia piękna działka z dostępem do rzeki Mrownej. Działka składa się z 2 działek ewidencyjnych, z których jedna jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego pod.

Szczegóły ogłoszenia

197 000 zł1 039 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Mrozy gmina Puszcza Mariańska powiat Żyrardów Działka o powierzchni 1039m2 numer ewidencyjny działki 28/16 media w drodze asfaltowej 50m od.

Szczegóły ogłoszenia

4 128 852 zł10 348 m² 399 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bezpośrednio Kontakt   Otrębusy rejon ulicy Stokrotki gmina Brwinów Na sprzedaż 3 działki nr.64/4/5 i 64/14 o łącznej powierzchni 10 348m2 Cena 4 128 852,00 pln 399pln za m2 Teren.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł1 428 m² 420,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1428 m2 w Maryninie koło książenic/grodziska Maz. Działka przy utwardzonej drodze gruntowej z udziałami w cenie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł5 100 m² 186,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana Ojrzanów Oferuję atrakcyjną działkę rolno-budowlaną o powierzchni 5100 m (wymiary ok. 39 139 m), położoną w malowniczej, spokojnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł25 000 m² 72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa posesja z potencjałem z dużą zadbaną działką. Posiadłość z tradycyjnym domem wolnostojącym, stawem, ogródkiem, licznymi drzewami, krzewami, ogródkiem, dużym garażem,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana o pow. 1260m2 z pozwoleniem na budowę - Rembelszczyzna - 1,5 km od granicy Warszawy i ul. Płochocińskiej z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana 3798 m2 w miejscowości Grodzisk Mazowiecki. Działka budowlana w kształcie prostokąta 37 x 103 m . W Miejscowym Planie Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 266 m² 176,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka gruntu o powierzchni 2266 m2 znajdująca się we wsi Stare Budy gmina Jaktorów. Działka położona na terenie, dla którego nie został sporządzony miejscowy plan.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 184 m² 83,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z warunkami zabudowy na dom jednorodzinny o powierzchni 1184m2 za cenę 99000zł, położona w miejscowości Rzakta gmina Wiązowna powiat otwocki. W okolicy pola.

Szczegóły ogłoszenia

77 000 zł1 100 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szukasz spokojnego miejsca na dom w otoczeniu natury, ale z dobrym dojazdem do miasta? Ta działka może być dokładnie tym, czego potrzebujesz. Działki budowlane( wz) Pękowo, gm. Gzy 1100.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł11 000 m² 171,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest siedlisko o powierzchni 1, 11 ha (wymiary ok.220x50m) położona we wsi Łęg (Gmina Konstancin-Jeziorna) *Warunkiem uzyskania pozwolenia na budowę (zabudowa zagrodowa,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł10 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania teren inwestycyjny o powierzchni 1 ha, bardzo dobre wymiary 50x200 metrów, media prąd, woda i gaz przy działce. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 500 zł41 100 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| miejsce na płn/zach. krawędzi Puszczy Kampinoskiej stanowi jedno z niewielu już miejsc, które śmiało można nazwać enklawą ciszy I spokoju. Rejon "międzyrzecza" kanału Łasica.

Szczegóły ogłoszenia

3 714 750 zł8 255 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania teren inwestycyjny o powierzchni 8255 m2, wymiary 175m x 47m Teren zlokalizowany blisko wjazdu ta trasę, w najbliższej okolicy hale magazynowe i produkcyjne. Teren przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 2000 m2, zlokalizowana w drugiej linii zabudowy. To niezwykłe miejsce o unikalnym klimacie w otoczeniu przyrody. Teren w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł2 800 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki, która znajduję się w Kątach Węgierskich w pobliżu ulicy Bagiennej. Działka jak większość działek jest w kształcie prostokąta. Jej krótszy bok.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł23 600 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na Sprzedaż działka o powierzchni 23.600 m2, 100 metrów w głąb od ulicy Radzymińskiej działka przeznaczona jest pod zabudowę jednorodzinną, bliźniaczą lub zabudowę siedliskową. Reszta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Oferujemy na sprzedaż działki o numerze 13/13 oraz 13/14 położone w Chruszczewie gm. Ciechanów w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Mławskiej o łącznej powierzchni 2623 m2.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł39 113 m² 306,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny o łącznej powierzchni 39 113 m , położony w Tarczynie, w bezpośrednim sąsiedztwie dynamicznie rozwijającej się zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł25 900 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka leśna surowcowa położona we wsi Tartak w gminie Mińsk Mazowiecki. Objęta zarówno miejscowym planem jak i upul(uproszczonym planem urządzania lasu). W miejscowym planie oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł6 600 m² 54,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prostyń koło Małkini, blisko Bugu Teren o powierzchni 6 600 mkw. w trakcie podziału na cztery działki budowlane po 1 600 mkw. Klimatyczne działki pod zabudowę wolnostojącą w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka na własny dom! Na sprzedaż piękna, zielona działka o charakterze budowlanym zlokalizowana w miejscowości Nowe Okniny w gminie Wiśniew. Nieruchomość o powierzchni.