dowolna

Działki mazowieckie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

9 979 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 979 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie W nieruchomości rosińscy Oferujemy do sprzedaży działkę pod zabudowę mieszkaniową o powierzchni 900 m2 położoną w miejscowości Stare Grabie koło Wołomina, 25 km od.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł971 m² 190,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Leśna działka z potencjałem zabudowy Poddębie, gm. Wieliszew Jeśli szukasz miejsca z naturalnym klimatem, w otoczeniu zieleni i z potencjałem rekreacyjnym, ta oferta może Cię.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł11 748 m² 12,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu atrakcyjnych terenów rolnych w miejscowości Łacha, gmina Serock, powiat legionowski. Sumaryczny areał działek to aż 11 748 m2 na który składa się osiem różnych działek.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł10 160 m² 54,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cieszy nas bardzo, że nieruchomość jest już zarezerwowana. Krubiczew. Tuż pod Kampinosem. To miejsce na prawdziwą baśniową historię: taką malowniczą, z puszczą tuż obok, z tajemnicami,.

Szczegóły ogłoszenia

1 005 000 zł1 340 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni ok. 1360 m , położona w spokojnej i zielonej części Milanówka. Parametry działki: wymiary: ok. 33 x 47 x 25.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 000 zł6 200 m² 1 435,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana na Targówku o pow. 6200 m2 idealna pod inwestycję deweloperską Działka przeznaczona jest pod zabudowę w układzie jednorodzinnym, szeregowym lub bliźniaczym. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł627 m² 1 355,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis Alpha Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę: działka budowlana o powierzchni 627 m z możliwością zabudowy domem jednorodzinnym lub bliźniakiem w świetnie skomunikowanej,.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 000 zł35 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Teren Przemysłowy w Starej Wsi! Na sprzedaż teren przemysłowo-usługowy w Starej Wsi o powierzchni 3,5 ha Nieruchomość objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 548 m² 64,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 1548 m2 z możliwością uzyskania warunków zabudowy o wymiarach to 27 m. szerokości na 68m. głębokości, w kształcie prostokąta. Teren na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-rolna 1,4950 ha | Józefów, gm. Pniewy (pow. grójecki, mazowieckie) Lokalizacja Działka położona w spokojnej i zielonej miejscowości Józefów (gmina Pniewy, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł932 m² 288,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną 932 m - Radom, ul. Fundowicza - szeroka, asfalt, media Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 932 m , oznaczona jako 146301_1.0180.AR_177.9/38, położona.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 483 m² 336,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana o powierzchni ok 1480 m2, zalesiona, do własnego zagospodarowania. Obowiązujący dla tego terenu miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dopuszcza zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

1 730 000 zł6 687,57 m² 258,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Lokalizacja: szukasz idealnej lokalizacji pod budowę hali, biura czy obiektów usługowych? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy grunt inwestycyjny położony na obwodnicy Płocka, z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 4,68 ha przy trasie S17 idealna pod magazyn lub logistykę Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 4,68 ha, położona w miejscowości Wola Karczewska,.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł3 060 m² 977,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rewelacyjna na : - hotel - centrum medyczne - biuro/siedzibę firmy - dla dealera samochodowego - warsztat samochodowy - stacja benzynowa - 40 % zabudowy - mpzp w 2024 szczegóły :   .

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł5 100 m² 388,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Prezentujemy Państwu działkę na sprzedaż o powierzchni 5100 m z gotowym zakładem produkcyjnym i biurem (pow. ok 653m2) położoną w miejscowości Suchodół, w gminie Tarczyn.

Szczegóły ogłoszenia

103 770 zł1 153 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działek w otulinie lasu i terenów zielonych! Na sprzedaż niepowtarzalnie piękne działki budowlane (z wydanymi warunki zabudowy) w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Sokule o powierzchni 1880 m2 w otulinie Bolimowskiego Parku Krajobrazowego. Działka pomiędzy Puszczą Bolimowską a rezerwatem Puszcza Mariańska. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

241 500 zł3 019 m² 79,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działek - Borsuki, gmina Zatory, mazowieckie Na sprzedaż oferuję atrakcyjne działki położone w miejscowości Borsuki, gmina Zatory, powiat pułtuski. To wyjątkowy zakątek.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł2 100 m² 80,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na Sprzedaż! Działka budowlana w miejscowości Żarnówka, numer ewidencyjny 982. Grunt ma powierzchnię 2 100m2, a jego wymiary to 17,5m x 136m. W miesiącu lipiec wystąpiliśmy.

Szczegóły ogłoszenia

842 000 zł1 368 m² 615,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana z małym domkiem w Grodzisku Mazowieckim. Działka o nieregularnym kształcie i pow. 1400 m2 jest częściowo ogrodzona siatką. Na działce jest niewielki.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł1 114 m² 350,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1114 m2. Można kupić działki sąsiednie o podobnych parametrach. Kształt działek zbliżony do prostokąta o wymiarach ok. 30 m x 37 m,.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł521 m² 420,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Chciałabym zaprezentować do sprzedaży nieruchomość położoną w miejscowości Siestrzeń przy jednej z głównych ulic. Przedmiotem sprzedaży jest działka o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 600 m² 38,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Szanowni Państwo Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Wygoda, gmina Policzna, województwo mazowieckie. Działka posiada wydaną przez gminę decyzję o ustaleniu warunków.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| nieruchomość położona w granicach otuliny Kampinoskiego Parku Narodowego i w granicach Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Spokojna okolica, blisko spacerowe tereny leśne,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł14 316 m² 31,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1 4316 m2 w miejscowości Ciechanów przy ulicy Marii Skłodowskiej Curie. Działka posiada dostęp do drogi publicznej, która ma świeżo wykonaną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| działka rolna położona w Kampinosie A, blisko centrum miejscowości, szkoły, przedszkola, sklepów, poczty, kościoła, działka kształtna, niezagospodarowana i nie ogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

9 800 zł1 620 m² 6,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia działka znajdująca się w Piasecznie przy ul. Julianowska róg Techniczna * Działka jest narożna , ogrodzona * 2 bramy wjazdowe * media w drodze * dojazd drogą publiczną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 1614 m2 | wz dom jednorodzinny Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni: 1614 m2. Dojazd do działki, drogą asfaltową. Położenie działki daje duże możliwości do zagospodarowania,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w miejscowości Tłuszcz w powiecie wołomińskim w okolicy ulicy Wyspiańskiego. Rodzaj działki: budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa w Woli Gołkowskiej położona przy trasie S7 (węzeł Antoninów). Mpzp: usługi nieuciążliwe (z dopuszczalną realizacją lokalu mieszkalnego w budynku usługowym!) zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 215 000 zł2 044 m² 594,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka leśna położona w północno-wschodniej części Magdalenki,pomiędzy ulicami olchy/słoneczna , o powierzchni 2044 m2. W okolicy nowa zabudowa jednorodzinna. Zgodnie z mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł1 312 m² 334,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Masz dość stania w korkach, huku miasta i sąsiadów zaglądających Ci w talerz przez okno bloku? Pora na przeprowadzkę tam, gdzie trawa jest bardziej zielona, a powietrze pachnie.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł10 307 m² 407,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na skraju Puszczy Słupeckiej, 10307 m, składająca się w sumie z 6 oddzielnych parceli. Powierzchnia biologicznie czynna : 70 %, powierzchnia zabudowy : 15 %, wysokość w kalenicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowo mieszkaniowa o powierzchni 2670m2. Działka szerokością 68m przylega do nowo wydzielonej drogi wewnętrznej. Media oddalone o około 150m. Teren płaski, nielicznie porośnięty.

Szczegóły ogłoszenia

72 000 zł10 400 m² 6,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki położone w Czersku między wałem a Wisłą Działki bez możliwości zabudowy, na terenach zalewowych. Idealna okazja na powiększenie powierzchni gospodarstwa rolnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 930 000 zł7 100 m² 271,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej i zielonej okolicy. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej oraz terenów zielonych, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł9 900 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

| grunt rolny do sprzedania na powiększenie aerału rolnego. Szerokość 10m. Uwaga! Zmiany w ustawie o kształtowaniu ustroju rolnego - obecnie nie rolnik może nabyć nieruchomość rolną.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł917 m² 507,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż Józefów (okolice Legionowa, blisko Zegrza) Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 46/19, położona w spokojnej i zielonej części miejscowości Józefów,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 772 m, położona w miejscowości Ostrówek Działka ma regularny kształt prostokąta i znajduje się bezpośrednio przy drodze asfaltowej, co.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł1 000 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1000 m2 w Starej Wsi koło Nadarzyna. Działka przy prywatnej drodze utwardzonej z udziałami w cenie. Działka w kształcie prostokąta.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij