dowolna

Działki mazowieckie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

9 987 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 987 ogłoszeń

889 000 zł684 m² 1 299,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka w Markach przy ulicy Dzikiej pod zabudowę mieszkaniowo - usługową z dopuszczeniem budownictwa wielorodzinnego. Ciche i spokojne miejsce około 400m od ul. Gen Zajączka. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ostatnia działka z podziału! Świetnie skomunikowana działka budowlana z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą lub bliźniaczą z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam dwie działki budowlane o łącznej pow. 1564 m2, częściowo zadrzewione, z wydanymi Warunkami Zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego w miejscowości Zambski.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł2 818 m² 159,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka z warunkami zabudowy o powierzchni 2818 m , położona w spokojnej i zielonej części Sochaczewa (chodaków) wjazd drogą wewnętrzną od ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka o regularnym kształcie 33 na 32m i równej powierzchni 1066m2, oczyszczona z zarośli (wgłębnie zmulczowana), ze spulchnioną, wysokiej klasy ekologiczną glebą. Położena.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł2 350 m² 148,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż / 2 działki z obowiązującymi wz / Ciopan Gm. Stanisławów / spokój, natura, gotowe pod budowę / Są takie miejsca, gdzie swoje plany zaczynasz nie od czy się da, tylko od kiedy.

Szczegóły ogłoszenia

824 000 zł1 030 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1030 m2 w Falentach Nowych. Działka przy prywatnej drodze częściowo utwardzonej, częściowo gruntowej w 3 linii zabudowy od drogi gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

191 565 zł891 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działki budowlane z szybkim dojazdem do Warszawy trasą A2! Oferta tylko w naszym biurze! Idealna lokalizacja - świetna inwestycja! Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 891 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę budowlaną z domem do rozbiórki pow ok 100m2 Działka ogrodzona Wjazd od Drogi Wojewódzkiej 876 900m od zjazdu z trasy s7(ruda). W okolicy Szkoła Podstawowa Sklep oraz.

Szczegóły ogłoszenia

79 680 zł996 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka budowlana w otoczeniu lasu! Zapraszam wszystkich miłośników przyrody którzy szukają działki budowlanej w otoczeniu lasu w sielskiej i spokojnej okolicy, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 000 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Modła (06-521) przy ulicy Szreńskiej, o powierzchni 1000 m2, oznaczoną numerem ewidencyjnym 2/18. Działka posiada bezpośredni dostęp z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

849 600 zł4 720 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 4 720 mkw., w miejscowości Malcanów, gmina Wiązowna. W pobliżu znajdują się: przedszkole, szkoła, przychodnia,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana do wydzielenia w Wólce Wybranieckiej. Mamy do zaoferowania nieruchomość do wydzielenia położoną w ustronnym miejscu w gminie Stanisławów. Złożony wniosek.

Szczegóły ogłoszenia

33 800 zł1 565 m² 21,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

1. Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert na zakup składnika masy upadłości w postaci: udziału 1/2 w działce niezabudowanej o numerze ewidencyjnym 1044 o pow. 0,1565 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł1 500 m² 453,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w zielonym i spokojnym otoczeniu, z doskonałym dostępem do infrastruktury. Atuty nieruchomości: - cicha, zielona okolica idealna pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł11 100 m² 117,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna nr 107 1,11 ha (4zp) Prezentujemy wyjątkową działkę o powierzchni 1,11 ha (11 100 m ), położoną na obszarze objętym miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł924 m² 864,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w kameralnym miejscu nowo powstającego osiedla w Pruszkowie. Świetnie skomunikowana z centrum miasta, w pobliżu wjazdu na A2. W najbliższej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł3 600 m² 116,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Kowalicha, w powiecie wołomińskim, województwo mazowieckie. Działka położona w malowniczej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy do sprzedaży 2 działki w miejscowości Radziwiłłów gm. Puszcza Mariańska powiat Żyrardowski. Działka 1323 m2- wymiary około 26,4x50,4 m. Dojazd drogą wewnętrzną. Działka objęta.

Szczegóły ogłoszenia

107 000 zł2 158 m² 49,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam nieruchomość położoną w spokojnej miejscowości Zieluń, gmina Lubowidz,pow.Żuromin woj.mazowieckie.Powierzchnia działki: 2158 m . Na działce znajdują się: - dom do rozbiórki, -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

| działka o powierzchni 2630 m2, częściowo zalesiona, położona w kompleksie 10 działek. Oddalona o 10 km od Sochaczewa oraz około 50km od Warszawy. Położona w bardzo urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka 3167 m na pograniczu Grodziska Mazowieckiego i Milanówka idealna pod wymarzony dom lub inwestycję. Działka 3167 metrów składa się z dwóch przylegających do siebie.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 500 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w odległości ok 5 km od Grodziska Mazowieckiego w otoczeniu nowego osiedla mieszkaniowego i podzielonych działek z przeznaczeniem pod budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł1 100 m² 1 090 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania 2 działki: 25/14 i 68/18, obręb: 4-16-31 o łącznej powierzchni 1100 m w doskonałej lokalizacji na warszawskiej Białołęce. Wymiary działki: 23m (wzdłuż drogi).

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Michałowice Wieś, gmina Michałowice. Działka o powierzchni 1000m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 40m szerokości (od drogi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż teren inwestycyjny w miejscowości Michałowice Wieś, gmina Michałowice. Trzy działki o łącznej powierzchni 3000m2. Działki w kształcie prostokątów, dłuższym bokiem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolno-budowlaną o numerze 341 położoną w Woli Wodyńskiej gmina Wodynie. Działka objęta prawomocną decyzją o warunkach zabudowy (wz) na budowę domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

503 750 zł2 015 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż! Teren inwestycyjny na wjeździe do Serocka od zachodniej strony, tuż przy skrzyżowaniu dk61 i dk 62; węzeł tras Warszawa - Augustów i Nowy Dwór Maz. - wyszków. Do Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł2 000 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlane w miejscowości Falenty Nowe, gmina Raszyn. Działki o łącznej powierzchni 2000m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 45m szerokości (od wjazdu) na.

Szczegóły ogłoszenia

641 430 zł21 383 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Są miejsca, które od pierwszej chwili robią wrażenie. Ta działka to połączenie ogromnej przestrzeni, zielonego otoczenia i lokalizacji, która daje realne możliwości inwestycyjne. 2,1 ha terenu.

Szczegóły ogłoszenia

395 300 zł3 953 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| nieruchomość znajduje się w miejscowości Palmiry, po prawej stronie jadąc z Warszawy w kierunku Gdańska. Działka o powierzchni 3953 m 2 i wymiarach 15 m x 184.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana 3003 m z domkiem holenderskim Pokrzywnica, powiat pułtuski. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Pokrzywnica, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-16

130 000 zł1 571 m² 82,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1571 m , położona w miejscowości Kalinowo, gmina Obryte, powiat pułtuski. To idealna propozycja dla osób szukających spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł3 200 m² 312,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Więcej informacji:   Do sprzedania działka rolna o powierzchni 3 200 m2 w Gawartowej Woli (gmina Leszno). Działka z domem mieszkalnym i zabudowaniami gospodarskimi. Za.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł5 328 m² 159,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż unikalna działka położona w kameralnym, leśnym otoczeniu. Nieruchomość dla osób ceniących prywatność, przestrzeń i kontakt z naturą. To miejsce oferuje wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 032 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka leśno-budowlana o powierzchni 1032 m położona w malowniczej miejscowości Adamów-Wieś, tuż obok Radziejowic. Ta prostokątna, częściowo zalesiona.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł2 675 m² 280,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka rolna (nr dz. 91. Nr obrębu 3-13-10)) o powierzchni 2675 m kw. w kształcie kwadratu (52 m x 51 m) z dojazdem polnym położona przy Trakcie Lubelskim na wysokości numeru.

Szczegóły ogłoszenia

745 976 zł15 224 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w malowniczej, zielonej części Starych Bud. Nieruchomość jest zalesiona, co zapewnia wyjątkowy klimat, prywatność oraz bezpośredni kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Falenty Nowe, gmina Raszyn. Działka o powierzchni 1000m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 22,5m szerokości (od wjazdu) na 44,5m.