dowolna

Działki mazowieckie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

9 978 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 978 ogłoszeń

189 000 zł941 m² 200,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu piękną działkę budowlaną o powierzchni 941 m2 w doskonałej lokalizacji. Cicha, zielona okolica, a jednocześnie z szybkim dostępem w najważniejsze punkty.

Szczegóły ogłoszenia

8 850 000 zł39 532 m² 223,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę nr 8/20 o powierzchni 39 532 m (3,9532 ha), położoną w miejscowości Bąkówka w rejonie ulicy Asfaltowej. Nieruchomość objęta jest.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł3 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w malowniczej, zielonej i niezwykle spokojnej okolicy z luźną zabudową jednorodzinną. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł605 m² 801,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka pod inwestycję w centrum Brwinowa. Atuty działki: >działka uzbrojona - wszystkie media miejskie w ulicy przy działce >doskonała pod usługi: gabinety, inną działalność.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 1199 m2 w pięknej i malowniczo położonej miejscowości Budy Mszczonowskie niedaleko Warszawy i Żyrardowa. Działka bardzo ładna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Duża działka budowlana o pow. 6461 m2 w Wysokim Kole gm. Gniewoszów pow. kozienicki Działka -powierzchnia 6461 m2 -kształt nieregularny -płaska Wymiary: -szerokość - 17 m oraz 122.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł2 768 m² 613,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 2768 m2 w warszawskiej dzielnicy Wawer Miedzeszyn. Wymiary 61,5 X 45m. Działka położona jest przy cichej, mało uczęszczanej ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł900 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 900 mkw., położona w malowniczej miejscowości Marynino, w gminie Serock. Działka oferuje szerokie możliwości zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

996 000 zł8 202 m² 121,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 52.030667, 20.996917 Jazgarzew, ul. Szkolna Numer Ewidencyjny 679/2 Media Prąd, woda i kanalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł2 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie W nieruchomości rosińscy Atrakcyjna działka w Rudzie obok Radzymina bezpośrednio od ul. Głównej. Powierzchnia: 2000 m | jest plan zagospodarowania: część działki-zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-rolna 1,47 ha przy drodze asfaltowej Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 14 700 m (1,47 ha), położona w spokojnej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

82 004 zł1 080 m² 75,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nie pobieram wynagrodzenia od kupującego! Marzysz o własnym domu w ciszy, wśród zieleni, z dala od miejskiego zgiełku, ale z dobrym dojazdem do miasta? Ta oferta może być dokładnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 51.990028, 20.941833 Łoś, ul. Sołecka Numer Ewidencyjny 49 Media Prąd i woda - w odległości około.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka z potencjałem w Jedlińsku cisza, przestrzeń i bliskość Radomia. Działka o pow 1000m2. Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 2582m2, położoną w strefie "b", tuż przy przy przystanku autobusowym linii 710. Działka jest zalesiona z możliwą wycinką drzew. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł3 000 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki Brwinów okolice na sprzedaż. Do sprzedaży piękna słoneczna działka o powierzchni 3000m2 po północnej stronie Brwinowa tuż za jego granicami. Działka jest położona w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł1 832 m² 1 146,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki za sprzedaż. Do sprzedaży atrakcyjna działka 1832 m2 W regułach tylko 500m od granicy z warszawską dzielnicą ursus. Działka ma kształt prostokąta o wymiarach 20m X 91,5m.

Szczegóły ogłoszenia

897 000 zł934 m² 960,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 934 m , położona w spokojnej i zielonej okolicy, wśród zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Nieruchomość objęta jest.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł1 111 m² 603,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1111 m2 zlokalizowana w Owczarni, położonej w sąsiedztwie Podkowy Leśnej. Wymiary: szer. 20,9 x dł. 53 Położona przy gminnej drodze Objęta mpzp -.

Szczegóły ogłoszenia

12 452 000 zł56 600 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta na wyłączność działka inwestycyjna przemysłowo-usługowa odpady przydział prądu 3 mw! wydana decyzja środowiskowa na odpady, skup złomu, stacja demontażu pojazdów Do sprzedania działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł8 000 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka siedliskowo-rolna o łącznej powierzchni 8000 mkw (wymiary ok.160x50m) położona we wsi Łęg (Gmina Konstancin-Jeziorna) Działka jest w części siedliskowa.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 000 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż 6 działek budowlanych po ok. 1000 m2 w miejscowości Stasi Las. Nieruchomośc objeta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego , który przewiduje zabudowę jednorodzinną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

241 000 zł3 010 m² 80,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana w Budach Zosinych Wydane warunki zabudowy na budowę budynku jednorodzinnego. Doskonała lokalizacja dla ludzi ceniących sobie ciszę i spokój lubiących naturę.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 000 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Chcesz mieć pewność, że twoja działka budowlana nie zostanie przekształcona ? Dla osób, które chcą uniknąć kłopotu z organizacją dokumentów i pozwolenia na budowę, do kupienia.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 099 m² 81,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż działka budowlana nr 179/6 o powierzchni 1099m położona w Strzegocinie. Jeżeli marzysz o miejscu, w którym panuje.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1000 m z warunkami zabudowy Pułtusk, ul. Przemiarowska Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1000 m , położona w Pułtusku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł705 m² 5 957,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Jedna z ostatnich niezabudowanych działek, okolica ul. Zdrojowej. Na działce budynek gospodarczy o powierzchni 38 m. Prawomocne pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego, piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 550 m² 180,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki okolice Żabiej Woli, grodziska Mazowieckiego. Na sprzedaż działka 1550 m2 na granicy miejscowości Siestrzeń i Przeszkoda ( w zielonej części powiatu grodziskiego pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł13 200 m² 128,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Duża działka rekreacyjna z możliwością zabudowy w Siestrzeni. Kształt nieregularny, wymiary: 106x143x104x29x58,5x87m. Działka ogrodzona, zabudowana budynkiem mieszkalnym i gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł32 215 m² 6,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działki o numerach 116, 144, 124 położone w miejscowości Wola Pawłowska, gm. Ciechanów o łącznej powierzchni 3,2215 ha. Przeznaczenie: brak mpzp. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł982 m² 178,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Oto działka, która znajduje się w doskonałej lokalizacji. Wólka Klwatecka w Radomiu to dzielnica domków jednorodzinnych, gdzie życie płynie spokojnie, a jednak w ciągu kilku minut.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł9 300 m² 81,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

9300m2 w planie: mn (u - po przekształceniu w urzędzie - wyjaśnię w rozmowie) teren suchy Przez narożnik dużej działki przechodzi linia wys. napięcia 400kv,- jest strefa pasa.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł3 293 m² 334,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli marzysz o dużej, pięknie położonej działce z niezakłóconym widokiem na starodrzew Kampinoskiego Parku Narodowego, a jednocześnie zależy Ci na wygodnym dojeździe do Warszawy, ta.

Szczegóły ogłoszenia

318 250 zł1 273 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania. Równy suchy teren, wszystkie media w ulicy przy działce. Możliwość zabudowy do 22% powierzchni działki, wysokość dla zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł5 003 m² 319,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz spokojnego miejsca aby zamieszkać z rodziną lub wypoczywać gdy tylko masz na to ochotę, polecam piękną, zagospodarowaną, ogrodzoną działkę rolno - leśną z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł8 890 m² 78,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż 4 działki o łącznej powierzchni 0,8890 ha. Działka 1: budowlana, zabudowana (dom + stodoła + budynki gospodarcze - przeznaczone do wyburzenia). Nr działki: 351, powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 000 zł3 759 m² 1 143,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka usługowo- przemysłowa ( C.3.U - w projekcie MPZP ) - 3759m2(20x188m) na warszawskich Odolanach. Działka ma kształt prostokąta. W galerii oferty założenia.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 000 zł79 000 m² 189,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli potrzebujesz działki koło Błonia, to ta oferta jest dla Ciebie. Do sprzedania działka o powierzchni 79000 w miejscowości Żaby. Działka przy drodze gminnej. Woda miejska w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

2 860 000 zł11 000 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 1,1ha w Woli Duckiej, gm. Wiązowna, powiat otwocki, tuż przy wjeździe na drogę serwisową wzdłuż S17, niedaleko węzła. W mpzp działka jest oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł252 879 m² 17,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość zabudowana stanowiąca stację kolei wąskotorowej Mława Wąsk. opcjonalnie wraz z odcinkiem linii do granicy gminy Szydłowo w miejscowości Kluszewo.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł741 m² 2 767 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana, centrum Zacisza, mpzp, metro Zacisze, targówek, warszawa, mazowieckie Atrakcyjna uzbrojona działka budowlana objęta mpzp, blisko stacji metra Zacisze, w dzielnicy Warszawa-.