dowolna

Działki mazowieckie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

9 987 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 987 ogłoszeń

520 000 zł10 100 m² 51,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1,01 ha, położona w urokliwej i spokojnej miejscowości Skuły, w gminie Żabia Wola. To idealne miejsce dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działki budowlane w malowniczej okolicy! Wólka Szczawińska, gm. Nowe Miasto, pow. płoński Oferujemy na sprzedaż działki o powierzchni 3300 m oraz 3652 m2 , z wydanymi.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł1 500 m² 243,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż urokliwy domek letniskowy w Cieksynie - 1500 m działki, taras, zieleń i bliskość natury! Lokalizacja: cieksyn, gmina Nasielsk, woj. mazowieckie Cena ofertowa: 365 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł4 100 m² 97,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż duża działka budowlana położona nad rzeczką, w spokojnym miejscu 2,5 km od Suntago. Dobry dojazd utwardzoną drogą gminną. Na działce są już doprowadzone media: wodociąg.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 167 m² 205,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Olesin, gmina Dębe Wielkie, przy ulicy Brukowej. Działka jest zbliżona kształtem do kwadratu o wymiarach ok 35 x 33.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 413 m² 106,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1417 m położona w miejscowości Nowe Paski, gmina Teresin. Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy, co znacznie przyspiesza.

Szczegóły ogłoszenia

1 592 550 zł3 539 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna działka budowlana 3539m2 w Baniosze, gm. Góra Kalwaria, na terenach zielonych, w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego i Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu.

Szczegóły ogłoszenia

1 125 000 zł2 500 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna działka budowlana 2500m2 w Baniosze, gm. Góra Kalwaria, na terenach zielonych, w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego i Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł11 028 m² 14,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży oferujemy działkę położoną w miejscowości Strzeszewo, gmina Glinojeck, powiat ciechanowski, województwo mazowieckie. nr ewidencyjny: 137/3 powierzchnia: 11028 m2 cena: 160 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka 1,5 ha przy rzece Wkra - Popielżyn Górny, gm. Joniec Marzysz o kontakcie z naturą i weekendowym wypoczynku w ciszy i spokoju? Oferujemy na sprzedaż wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł10 000 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka komercyjno-usługowa do wynajęcia. Powierzchnia 100 a z dogodnym dojazdem z wielu stron. Można wynająć połowę działki za 10 000 zł. Położona przy głównej ruchliwej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

692 000 zł4 100 m² 168,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ładna działka budowlano - inwestycyjna 4100m2 w Białym Ługu, gmina Prażmów, pow. piaseczyński. Cisza, zieleń, dobry dostęp do drogi publicznej. W sąsiedztwie tereny zielone, zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł940 m² 424,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 940 m , położoną w spokojnej, zielonej okolicy, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i w pobliżu lasu. Teren jest.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł3 850 m² 116,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3850 m. To idealne miejsce dla osób marzących o domu z dala od miejskiego hałasu, w otoczeniu natury i ciszy. Okolica zachwyca spokojem,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł19 200 m² 104,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Teren o powierzchni 19200 m2, 1,92 ha, szer. frontu 287 m, objęty mpzp, przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną i usługową. Wytyczne planu: - intensywność zabudowy 1 - pow. zabudowy 40% -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana w sercu Kałuszyna! Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 2100 m , położoną przy ul. Adama Mickiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł11 900 m² 49,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna - Brzozówka, gmina Czosnów, powiat Nowy Dwór Mazowiecki, woj. Mazowieckie Podstawowe informacje Powierzchnia: 11 900 m Cena: 590 000 zł ( 49 zł/m ) Kształt.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży oferujemy działkę budowlaną położoną w miejscowości Wrońska , gmina Załuski, powiat płoński. Szczegółowe informacje: numer ewidencyjny: 69/6 Powierzchnia: 3001 m Wymiary:.

Szczegóły ogłoszenia

5 742 000 zł19 800 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Inwestycyjna działka pod działalność gospodarczą. Wydane warunki zabudowy na budowę dwóch hal magazynowych do magazynowania maszyn , urządzeń I materiałów budowlanych wraz Z częściami.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 277 m² 234,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Media, droga asfaltowa, ogrodzenie. Atrakcyjna działka położona w miejscowości Miąse, gmina Tłuszcz, o powierzchni 1277 m. Nieruchomość narożna z bezpośrednim dojazdem z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rod o powierzchni 258 m , położona w Pruszkowie na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych Relaks. Na działce znajduje się domek letniskowy, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł1 436 m² 346,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1436 m2 w Musułach koło Grodziska Maz. Działka przy utwardzonej, prywatnej drodze dojazdowej z udziałami w cenie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana w otulinie lasu w Adamów- parceli. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Wymiary 37x 39 m. Działka pusta, wyczyszczona, niezadrzewiona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlana w drugiej linii zabudowy w miejscowości Adamów-Parcel. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Działka czysta, niezadrzewiona, położona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 1500 m Skierdy gm. Jabłonna | 1 linia zabudowy | szeroki front 32 m Na sprzedaż atrakcyjna działka o numerze ewidencyjnym 80/24 położona w miejscowości Skierdy, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działkę budowlaną położoną w cichej i pełnej zieleni części miejscowości. Idealne miejsce dla osób ceniących spokój, bezpieczeństwo i komfort życia,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam kompleks gruntów rolnych w Łosicach łącznie ponad 4 ha Sprzedam bezpośrednio grunty rolne położone w Łosicach, przy ul. Międzyrzeckiej. Łączna powierzchnia nieruchomości to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż niewielka, ale bardzo ustawna działka o powierzchni 500 m , położona w urokliwej części Zaborówka, w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej o podobnej.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł4 938 m² 194,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż: działka inwestycyjna 0,5 ha Wyszogród, blisko skrzyżowaniu dróg krajowych dk50 i dk62 Lokalizacja: wyszogród, powiat płocki blisko skrzyżowania dróg krajowych, bardzo duże.

Szczegóły ogłoszenia

2 495 000 zł2 153 m² 1 159 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż grunt inwestycyjny z pozwoleniem na budowę budynku wielorodzinnego. Skrzyżowanie ulic Wiktora Cymerysa-Kwiatkowskiego i Pałacowej. Sąsiedztwo drogi krajowej E12 - Aleja Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 79/5 o powierzchni 1524 m , położona w miejscowości Kolonia Sochocin, gmina Sochocin, powiat płoński, województwo mazowieckie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 090 m² 137,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 1090 m2 w miejscowości Nowe Mostki, w gminie Sochaczew. Działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który określa ją jako.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Mrozy gmina Puszcza Mariańska powiat Żyrardów Działka o powierzchni 1000m2 numer ewidencyjny działki 159/2 media w drodze. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł10 435 m² 378,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość niezabudowana o powierzchni 10 435m2 położona w miejscowości Wiktorów (województwo mazowieckie, powiat wołomiński, gmina Radzymin). Sąsiedztwo z przewagą nowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do kupienia bardzo ładna działka budowlana w miejscowości Budy Grzybek gmina Jaktorów. Działka o pow. 1000 m2 ma wymiary 31 x 32 m. Znajduje się w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 610 000 zł10 439 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Szukasz działki pod inwestycję ta nieruchomość jest idealna dla ciebie. Działka o powierzchni 10439m2 w miejscowości Bieganów gmina Jaktorów Powiat Grodzisk Mazowiecki na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

232 000 zł1 294 m² 179,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu atrakcyjną działkę w miejscowości Grabina gmina Mińsk Mazowiecki, o powierzchni 1100 m2. Teren objęty mpzp - strefa oznaczona symbolem mn/u/ml (tereny zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 601 m² 156,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 600 m położona w miejscowości Maków Nowy, gmina Skaryszew. Nieruchomość stanowi bardzo dobrą propozycję dla osób planujących budowę.

Szczegóły ogłoszenia

207 000 zł1 291 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Mrozy gmina Puszcza Mariańska powiat Żyrardów Działka o powierzchni 10291m2 numer ewidencyjny działki 201/16 media w drodze 30m od działki.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł900 m² 461,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam bardzo ładną działkę budowlaną 900 m Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 900 m. Wymiary ok. 30,5-31,5 Wszystkie media dostępne przy działce ( woda , prąd , gaz.

Szczegóły ogłoszenia