dowolna

Działki mazowieckie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

9 983 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 983 ogłoszenia

312 000 zł1 733 m² 180,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki, żabia Wola okolice. Działki do sprzedaży Grodzisk Mazowiecki, żabia Wola okolice. Na sprzedaż bardzo ciekawa działka na trasie pomiędzy trasą S8.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł1 493 m² 304,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uwaga.Mamy w tej okolicy kilkanaście działek niepublikowanych w internecie.Zadzwoń po informacje. Dwie działki pod zabudowę jednorodzinną i bliźniaczą blisko Puszczy Kampinoskiej.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 000 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż działek budowlanych - dłużniewo, gm. Baboszewo (powiat płoński, woj. Mazowieckie) Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane zlokalizowane w spokojnej, dynamicznie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł5 700 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka w Chylicach w kształcie prostokąta w Chylicach gmina Piaseczno w atrakcyjnej lokalizacji blisko Warszawy. Wymiary 23,5/242,5 m na terenie płaskim, zadrzewiona drzewami.

Szczegóły ogłoszenia

458 000 zł1 145 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana 1145 m (możliwość zakupu również 3 sąsiadujących działek) Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1145 m, położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł1 368 m² 255,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko w naszym biurze. Pobieramy prowizję od Kupującego za doprowadzenie do transakcji, gwarantujemy pełne bezpieczeństwo transakcji. Na sprzedaż oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł1 000 m² 950 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę budowlaną w zachodniej części Warszawy, w miejscowości Laski 3 km od granic Warszawskich Bielan. Działka ogrodzona o powierzchni 1000m2 w kształcie litery L.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł6 400 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| działka leśna dla amatora ciszy i bliskiego kontaktu z florą i fauną otoczenia. Piękne miejsce. :dodatkowe informacje | Prąd: w ulicy | Woda: w ulicy | Dojazd: droga polna |.

Szczegóły ogłoszenia

412 000 zł750 m² 549,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Izabelin koło Nieporętu - atrakcyjna działka pod budowę domu jednorodzinnego z możliwością budowy domu dwulokalowego (bliźniaka) dla rodziny zmęczonej hałasem, korkami i zgiełkiem dużego.

Szczegóły ogłoszenia

274 744 zł1 126 m² 244 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1126 m2 przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną lub bliźniacza z usługami nieuciążliwymi do 2,5 kondygnacji, położona w Gminie Klembów.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł5 250 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Lokalizacja: broncin (gmina Grabów nad Pilicą, powiat kozienicki, mazowieckie) - wieś położona ok. 3 km od Grabowa nad Pilicą, 6 km od Warki, około 56-58 km od Warszawy Powierzchnia: 0,5250 ha działka.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł15 500 m² 5,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka zalesiona w 80%, ze stawem naturalnym w spokojnej i cichej okolicy, czarny Ług / gm. Jedlińsk. Powierzchnia 15500 m2, o wymiarach szer. ok. 36 m, dł. 430 m. Możliwy dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Malownicza Działka Budowlana w Pobyłkowie Małym, gm. Pokrzywnica. Na sprzedaż działka o powierzchni 1311 m w Pobyłkowie Małym z możliwością zabudowy jednorodzinnej. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

177 000 zł3 000 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż wyjątkowe działki rekreacyjne dla prawdziwych miłośników przyrody. Działki znajdują się pośród urokliwych lasów w pobliżu rzeki Narew. Cisza i spokój jakiej nie zaznasz.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł1 914 m² 274,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1914 m , położona w malowniczym Rajszewie (gmina Jabłonna). Działka zlokalizowana jest tuż przy granicy z Rezerwatem Przyrody Jabłonna,.

Szczegóły ogłoszenia

25 640 400 zł21 367 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Teren o powierzchni 2,1 ha, szer. frontu 150 m, objęty mpzp, przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną i usługową. Inwestycja rzędu 13 000 m2 pow. całkowitej. Usługi: handel, biura,.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł867 m² 1 211,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka o powierzchni 867m2 położona blisko centrum , po wschodniej stronie Józefowa. Na działce znajduje się budynek wolnostojący o powierzchni 120 m2 usytuowany w ostrej granicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 10000 m2, na pograniczu miejscowości Makówka/ Kuklówka Zarzeczna w zalesionej jej części. Do szkoły podstawowej 2,2 km. Obok nowa zabudowa domów jednorodzinnych. Działka porośnięta.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł473 m² 2 854,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania działka w centrum Milanówka! Zabudowa pierzejowa , media miejskie, ścisłe centrum. Dla działki wydano prawomocną decyzję pozwolenia na budowę. Budynek 3 kondygnacje ,4 mieszkania ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 057 000 zł4 228 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w kształcie prostokąta znajduje się w okolicy Pałacu Ojrzanów. Działka bezpośrednio przy drodze asfaltowej gminnej. Działka uzbrojona w prąd, wodę, gaz oraz światłowód tez.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 500 m² 53,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na inwestycję # Sąsiedztwo nowo powstałych działek- okolica rozwijająca się, # Dojazd drogą gminną/powiatową i wewnętrzną drogą o szerokości 8 m. # w drodze woda miejska,.

Szczegóły ogłoszenia

207 000 zł41 126 m² 5,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana położone w cichej i spokojnej okolicy, z daleka od miejskiego zgiełku. Ta wyjątkowa nieruchomość jest idealną propozycją dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł1 300 m² 453,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Walendowie, gmina Nadarzyn. Działka o powierzchni 1300 m2, w kształcie prostokąta, o wymiarach 43 m szerokości od drogi dojazdowej na 31.

Szczegóły ogłoszenia

93 760 zł1 172 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedania nieruchomość gruntową przeznaczoną pod zabudowę domu jednorodzinnego w miejscowości Piastów ul. Poręby o powierzchni 1125 mkw Dojazd do działki stanowi droga gruntowa.

Szczegóły ogłoszenia

446 710 zł8 122 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 8122m2 z podziałem na 5 działek i drogą wewnętrzną Wałsnów, 20 min od granicy Radomia Inwestuj z wizją buduj tam, gdzie natura spotyka się z logistyką Na.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł1 683 m² 303,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Idealna dla osób szukających ciszy, natury i komfortu życia blisko Warszawy Prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w malowniczej miejscowości Powązki w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

396 150 zł13 205 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 13 205 m , położona w miejscowości Strojec, gmina Kampinos, w sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł21 132 m² 212,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana premium - z mpzp częściowo zalesiona! Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni ponad 2ha, nieruchomość wyróżnia się swoim unikatowym charakterem - część terenu.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 969 m² 80,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z pozwoleniem na budowę Lesiów, gm. Jastrzębia Na sprzedaż działka o powierzchni 1967 m , położona w spokojnej i zielonej miejscowości Lesiów,.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł4 930 m² 194,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna o powierzchni 4938 m , zabudowana budynkiem usługowo-mieszkalnym oraz budynkiem gospodarczym. Idealna propozycja pod działalność gospodarczą,.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 zł1 800 m² 21,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do zaoferowania mamy malowniczo położoną działkę w gminie nowe miasto wieś Zasonie w sąsiedztwie rzeki sony. Jednym z największych atutów tej nieruchomości jest jej bliskość do.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł6 800 m² 60,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka nr 75 o powierzchni 6 800 m , położona w miejscowości Jeżewice, przy ul. Górnej, w gminie Tarczyn, powiat piaseczyński, woj. mazowieckie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż wyjątkową działkę położoną w Kiełpinie, w otoczeniu terenów zielonych, nad urokliwym Jeziorkiem Kiełpińskim. To idealna propozycja dla osób szukających spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł1 000 m² 620 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w drugiej linii zabudowy 1000m2 w Radzyminie. Cicha okolica. Wymiary ok 23x44. Jest plan zagospodarowania, który przewiduje: - przeznaczenie terenów: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

7 532 000 zł26 900 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka radonice koło węzła A2 Do sprzedania teren inwestycyjny o powierzchni 2,7 ha, położony w odległości 3 km od węzła autostrady A-2 Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

297 000 zł1 682 m² 176,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, gdzie poranek zaczyna się od śpiewu ptaków, a nie hałasu ulicy? Ta działka jest właśnie dla Ciebie. Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1 682.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w atrakcyjnej lokalizacji. Szybki dojazd do Warszawy umożliwiają autobusy, a przystanek znajduje się w odległości zaledwie kilka minut od nieruchomości. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł3 500 m² 74,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do zaoferowania mamy działkę położoną w gminie nasielsk w pobliżu rzeki wkry w miejscowości cieksyn. Działka: działka nie jest ogrodzona. Przeznaczenie w miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł8 800 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna położona w miejscowości Nadbiel (gmina Poświętne ). Dojazd do działki od strony Krzywicy (droga wojewódzka 634) .Wymiary:szerokość 29 m ,długość 302 m. Ładna, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł1 096 m² 454 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna działka położona w miejscowości Stefanowo/ Wólka Kosowska, gmina Lesznowola, powiat piaseczyński. Działka budowlana o powierzchni 1096m2 w kształcie prostokąta. Media -.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 500 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka zlokalizowana w Woli Krakowiańskiej, w bardzo bliskiej odległości do lasu - Młochowskiego Rezerwatu Przyrody (w odl. ok. 500 m w linii prostej). W pobliż.