dowolna

Działki mazowieckie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

9 987 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 987 ogłoszeń

60 000 zł4 000 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 0,4 ha (4000 m2) w miejscowości Blinno w sąsiedztwie drogi krajowej nr 10. Działka nie jest uzbrojona. Działka posiada klasę gruntu: łiv, psv oraz W-łiv. Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 111 m² 89,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu niedrogą i atrakcyjnie położoną działkę budowlaną, znajdującą się w miejscowości Kamionka, w gminie Latowicz, powiat miński. Oferta dotyczy działki.

Szczegóły ogłoszenia

88 000 zł350 m² 251,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Rodzinny Ogród Działkowy | Media | Świetna lokalizacja | Na sprzedaż prawo do użytkowania działka rekreacyjna rod, położona w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Ząbki. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł900 m² 172,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż zadbaną działkę wypoczynkową o pow. 900 m zlokalizowaną w miejscowości Łacha która wg granicy administracyjnej sąsiaduje z miejscowością Serock na linii.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł2 215 m² 218,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna, atrakcyjna, równa, przygotowana pod zabudowę działka budowlana o wymiarach około 44x50 m (2215m2), w całości ogrodzona, uzbrojona w sieć wodociągową.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 117 m² 94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka w okolicy ul. Ziejkowej o powierzchni 1117 m2. Przez działkę przechodzi wodociąg i kanalizacja, prąd w drodze. Dojazd drogą utwardzoną ok 150 m, później.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży dwie działki rolne, położone obok siebie, o łącznej powierzchni 5,88ha, znajdujące się w miejscowości Smogorzewo Pańskie (gm. Winnica, powiat pułtuski). Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

417 000 zł3 000 m² 139 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej nr 5/4 położonej w Ludwikowie, gmina Prażmów przy ul. Wiklinowej. Opis działki: - powierzchnia: 3000 m - Działka.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł1 100 m² 235,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka w Serocku 3km od rynku na ul. Moczydło. Można się cieszyć bliskością centrum miasta a zarazem cisza i spokój w otoczeniu lasu. Działka jest budowlana. Zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna/leśna nr ew. 84/35, 3080 m2, gilówka Dolna, gm. Iłów ok. 75 km od Warszawy Metro Młociny Teren przeznaczony pod rekreację indywidualnąmożliwość budowy domku letniskowego Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł600 m² 398,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty w biurze 91-45 Polecam do sprzedaży działkę w pierwszej linii zabudowy od drogi, teren pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z dopuszczeniem uslug o symbolu 8 mnu (50%.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 000 zł5 628 m² 710,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania teren inwestycyjny o powierzchni ponad 0,56 ha, położony w bliskiej odległości trasy S7 Działka sprzedawana z projektem i pozwoleniem na budowę budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Unikalna działka inwestycyjna pod warszawą! Gmina: radzymin, woj. mazowieckie Powierzchnia: 3890 m Przeznaczenie: przemysł, usługi, rolne, usługowo-mieszkalne pełna swoboda inwestycyjna!.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł19 000 m² 421,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka inwestycyjna z przeznaczeniem usługowo - przemysłowym (mpzp) przy asfaltowej drodze gminnej (bez ograniczenia tonażowego). Bardzo blisko zjazdu z S8 węzeł Nadarzyn. Znakomity punkt.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 600 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję ofertę sprzedaży działki o powierzchni1600 m2, zlokalizowanej w malowniczej podwarszawskiej miejscowości Glinianka, w powiecie otwockim, gminie Wiązowna. Lokalizacja : Działka.

Szczegóły ogłoszenia

665 990 zł1 523 m² 437,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka w Starej Wsi o powierzchni 1523m2. Na działce drzewa, sucha , kształt - ładny prostokąt Z dwóch stron droga: - droga asfaltowa - bok krótszy 24m - drga wewnętrzna bok.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł680 m² 939,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 680m kwadratowych z własną drogą dojazdową. Działka bez podłączonych mediów. W okolicy zabudowa jednorodzinna. Zamieszczona oferta nie stanowi oferty.

Szczegóły ogłoszenia

507 000 zł1 532 m² 330,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana na sprzedaż w Chylicach gm, jaktorów. Działka w kształcie trapezu znajduje się w drugiej linii zabudowy. Powierzchnia to 1531 m2. Wokół działki niezabudowane.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł854 m² 579,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Laszczki, gmina Raszyn. Działka o powierzchni 854m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 22,5 szerokości (od drogi dojazdowej) na 38m.

Szczegóły ogłoszenia

78 000 zł9 097 m² 8,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka rolno-leśna o powierzchni 0,9097 ha położona w spokojnej miejscowości Chudek, w gminie Kadzidło, powiat Ostrołęka. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

2 004 000 zł50 100 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o łącznej powierzchni 50100m2. Cena 2 004 000. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego. Planujesz skredytować to marzenie? Zadzwoń. Pośredniczymy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana 1328 m oraz 1593m Dobiesz. Z szybkim dojazdem do Warszawy! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1328 m i 1593m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

137 520 zł1 528 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1528 m przy lesie | Idealna lokalizacja | Józefów, gm. Pniewy, pow. grójecki Marzysz o własnym domu w otoczeniu natury, ale nie chcesz rezygnować z komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na spzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1030 m2 położona w miejscowości Sulejówek, w gminie Nowy Dwór Mazowiecki. Składa się z dwóch działek o powierzchni 515m2,.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki budowlane w miejscowości Śladów, w gminie Brochów. Działki znajdują się bezpośrednio przy drodze publicznej. Przy pierwszej działce znajduje się prąd , woda znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Agencja nieruchomości Cataleya Estate prezentuje piękną działkę inwestycyjną o powierzchni 3,64 hektara znajdującą się w miejscowości Ożarów Mazowiecki, powiat Warszawski Zachodni.

Szczegóły ogłoszenia

101 000 zł10 100 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki leśne : Działka 536/2 Powierzchnia : 7100m2 Szerokość: 18m Długość : 318,5m Działka 535/2: powierzchnia: 3900m2 Szerokość: 22,4m Długość: 175m Grunty gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

104 800 zł1 048 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Wyborowie w gminie Grabów nad Pilicą. Działka o powierzchni:1049 m2 i wymiarach: 22x48. Dla nieruchomości zostały wydane warunki zabudowy na: dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł22 167 m² 24,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do działek dojedziesz wklejając w Google Maps 51.967278, 21.223639 Góra Kalwaria Numery Ewidencyjne 63 i 64, obręb 08-04 (0804) Media Brak.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 0,43 ha ma kształt regularny, jest niezabudowana, zadrzewiona i zakrzewiona, ogrodzona. Sieci infrastruktury technicznej znajdujące w pobliżu działki: prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 770 m2 znajdująca się na obrzeżach centrum miasta Żyrardowa. Działka w kształcie prostokąta, wymiary działki wynoszą około 24,2x32 m. Teren objęty.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł2 000 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Żelechów. Działka o powierzchni 2000m2 Media w drodze (woda, prąd) Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 495 m² 100,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Kuznocin, w gminie Sochaczew. Działka ma powierzchnię 1495 m2 i jest w kształcie prostokąta. Posiada dostęp do publicznej drogi.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł3 001 m² 666,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 3001 m położona przy ul. Dębowej w Zalesiu Dolnym prestiżowej, willowej części Piaseczna. Nieruchomość zabudowana domem jednorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł923 m² 747,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż! Działka budowlana o łącznej powierzchni 923m2. Położona przy ul. Armii Krajowej w Grójcu. Przeznaczenie terenu: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna (symbol mn1b) Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł10 300 m² 291,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 3300m2 i rolna 7000m2 w otoczeniu zieleni, lasu oraz innych budynków o niskiej zabudowie, z możliwością podziału. Z asfaltową, gminną drogą dojazdową.

Szczegóły ogłoszenia

693 841 zł2 231 m² 311 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2230 m2 w Ojrzanowie koło Żabiej Woli. Działka przy gminnej drodze asfaltowej Kształt nieregularny, zbliżony do trapezu. Szerokość od drogi ok.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł1 000 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 52.208827, 20.688128 Święcice, ul. Słoneczna numery ewidencyjne 197/7, 197/8, 197/9, 197/11 Media prąd -.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł963 m² 289,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna działka w Budach Grzybek gm. Jaktorów. Działka ma kształt prostokąta, jest równa i sucha. Wokół zabudowa jednorodzinna i działki niezabudowane. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

1 537 500 zł2 050 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka w Pęcicach o pow. 2050m2 objęta mpzp przeznaczona pod: magazyny usługi handlu hurtowego, detalicznego(do 1000m powierzchni sprzedaży) i ekspozycyjnego, transportu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 000 zł6 053 m² 208,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej działki o powierzchni 6053 m , położonej w urokliwej i spokojnej miejscowości Adamów-Wieś. To idealne miejsce dla.