dowolna

Działki mazowieckie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

10 021 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 021 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

350 000 zł900 m² 388,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka objęta mpzp, położona bezpośrednio przy ulicy Mazowieckiej. Szerokość frontu działki 24metry, głębokość 37metrów. Na działkę prowadzi zjazd bezpośrednio z ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z wz z widokiem na Wisłę w obszarze Natura 2000 oraz Nadwiślańskiego Obszaru Chronionego. Działka 3000 m w pięknej lokalizacji, 45 km od Warszawy z dobrym dojazdem. Typ.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł2 600 m² 184,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Digital Broker prezentuje działkę o powierzchni 2600 m , zlokalizowaną przy ul. Kalinowej 11 w Załubicach Nowych, gmina Radzymin. Całość składa się z dwóch działek, pierwsza.

Szczegóły ogłoszenia

5 100 000 zł1 000 m² 5 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta terenu inwestycyjnego warszawa, praga południe status prawny Nieruchomość stanowi własność jednego właściciela i posiada w pełni uregulowaną Księgę Wieczystą, wolną od.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł3 119 m² 961,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę z domem do rozbiórki lub adaptacji w Magdalence (3119 m )!, na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość o łącznej powierzchni 3119 m , położona w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 27 km od warszawy! Szerokość działki 50 metrów. Sprzedam 2 działki razem lub oddzielnie położone we wsi Aleksandrów (obok Brzozówki) na terenie kpn w strefie zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

1607 m gotowa pod budowę! Działka kaleń-towarzystwo, tylko 6 km do S8 - warszawa W zasięgu ręki Nie trać czasu na formalności i miesiące przygotowań! Działka budowlana jest gotowa pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł23 150 m² 49,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

DO pilnej sprzedaży! Sprzedam nieruchomość gruntową niezabudowaną o pow. 23150 m2. Na działce jest prąd i dostęp do bieżącej wody. Jest też niewielki staw. Piękny równy teren.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaz dzialka 2000m2 przy ulicy Szwolwzerow. Dzialka o numerze 603,wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny,media w drodze,Przyjazdne sąsiedztwo. Cena do malej negocjacji, w razie.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 220 m² 159,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam piękną ogrodzoną działkę budowlaną 1270 m 2 położoną blisko W-wy tylko 25 km. w Arciechowie nad Zalewem Zegrzyńskim. Do Zalewu Zegrzyńskiego jest 1000 m w prostej linii. Na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Siedlisko Sprzedam nieruchomość o statucie budowlanym 3500 m 2 ogrodzoną położoną blisko W-wy w Arciechowie nad Zalewem Zegrzyńskim. Nieruchomość składa się z dwóch działek.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł2 372 m² 990,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana przy granicy Mazowieckiego Parku Krajobrazowego Na sprzedaż działka o powierzchni 2372 m , zlokalizowana przy ul. Rawickiej w Warszawie (radość). Nieruchomość objęta.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł4 150 m² 325,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję Państwu do sprzedania piękną działkę o powierzchni 4150 m2 położoną w Kącku , gmina Wiązowna, powiat Otwocki, województwo Mazowieckie przy ul. Partyzantów. ( bardzo blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

1 687 000 zł24 100 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Dla inwestora piękna działka położona w miejscowości Kocerany w pobliżu Rezerwatu Łęg nazywany Mazurami Mazowsza o powierzchni 24 100 mkw (w tym 17 000 mkw rolna ziemia klasy VI.

Szczegóły ogłoszenia

1 445 000 zł2 629 m² 549,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2629 m , położona w willowej, zielonej części Milanówka przy ul. Podgórnej. Nieruchomość ogrodzona, z bezpośrednim wjazdem.

Szczegóły ogłoszenia

1 425 000 zł1 500 m² 950 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z ogromną przyjemnością prezentujemy unikatową nieruchomość położoną w najbardziej prestiżowej, willowej części Zalesia Dolnego przy ul. Jasnej 9. To idealne miejsce dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

667 290 zł5 133 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zalesie gmina Stanisławów dwie działki o łącznej pow. 5133 m2 (na granicy z miejscowością Suchowizna) Aktualne warunki zabudowy wydane w czerwcu 2025 r.! Działki zgłoszone do planu.

Szczegóły ogłoszenia

2 370 600 zł47 412 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

W sercu zielonych terenów gminy Żabia Wola, w kameralnej miejscowości Grzmiąca, znajduje się wyjątkowa nieruchomość o charakterze siedliskowym niemal 4,75 hektara prywatnej przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Centrum Zalesia Górnego , przy głównej ulicy Pionierów , numer geodezyjny 381 ,piękna działka w starodrzewiu z prawem odlesienia tzn. wyłączenia z produkcji leśnej i pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana położona w Grodzisku Mazowieckim w pobliżu basenu miejskiego i targowiska. Jedna z niewielu pustych działek w tej okolicy. Wszystkie media miejskie. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę o powierzchni 1330m2 ok.70 km.od Warszawy. Miejscowość Zambski Kościelne rejon Puszczy Białej położonej nad rzeką Narwią. Działka zagospodarowana , ogrodzona siatką na.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł1 180 m² 2 966,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu ofertę uzbrojonej działki budowlanej w Wilanowie pod budowę domu wolnostojącego z aktualnym pozwoleniem na budowę. Działka posiada aktualne pozwolenie na budowę nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

138 320 zł1 729 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

**zapraszamy do zapoznania się z filmem prezentującym nieruchomość!** Oferta na wyłączność tylko w Naszym Biurze! 0% prowizji dla Kupujących. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający.

Szczegóły ogłoszenia

93 445 zł1 699 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

*** Zapraszamy do zapoznania się z filmem prezentującym nieruchomość! *** Oferta na wyłączność tylko w Naszym Biurze! 0% prowizji dla Kupujących. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł1 704 m² 522,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** Zapraszamy do zapoznania się z filmem prezentującym nieruchomość! *** Oferta na wyłączność - tylko w Naszym Biurze! 0% prowizji dla Kupujących. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł2 683 m² 368,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż Prostokątna działka budowlana położona w podwarszawskiej Starej Wsi gmina Nadarzyn, powiat pruszkowski. Nieruchomość niezabudowana o pow. 2683m2 i wymiarach 72m(szerokość).

Szczegóły ogłoszenia

12 900 000 zł1 365 m² 9 450,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna z gotową koncepcją zabudowy | ul. Grochowska 90, warszawa Praga-Południe Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 1365 m zlokalizowana przy ul. Grochowskiej 90,.

Szczegóły ogłoszenia

997 000 zł2 191 m² 455,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana o powierzchni 2.191m2 zlokalizowana w Ruścu. Kształt nieregularny o wymiarach 37,6 x 8,36 x 47,8 x 46,5 x 48,3 dojazd asfaltowy, częściowo ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł2 319 m² 77,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka przed Puszczą Kozienicką. Mpzp. Last prawie dookoła. Część działki skoszona. Część zalesiona. Działka idealna dla tych, którzy cenią ciszę i spokój. Nie słychać drogi. Same.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowalne w miejscowości Wężówka (2,5 km od Jadowa, około 40 km od Warszawy) działki: numery dostępnych działek: 755/6 - 1000 m2 (cena 110.000 zł) - SPRZEDANA   m2 (cena.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł17 316 m² 49,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Siedlisko z zabudowaniami w Suchostrudze, ul. Lipowa 10, gmina Tarczyn, sprzedam albo zamienię. Spokojne miejsce na wsi, około 30 km od Warszawy. Dobre.

Szczegóły ogłoszenia

288 000 zł1 800 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana 1800 m | wz | media | spokojna okolica | Karolina Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1800 m , położona w miejscowości Karolina - idealna.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł1 814 m² 1 157,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1814 m | Magdalenka | leśny charakter i willowa zabudowa : Dla kogo? Dla osób i inwestorów, którzy cenią sobie prywatność, ciszę oraz bliskość natury, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki o powierzchni 1000 m każda , położone w miejscowości Gawłów , gmina Sochaczew. Szczegóły oferty: numery ewidencyjne działek: 62/15, 62/16, 62/17 Powierzchnia :.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*English version below* Avenue Estate z przyjemnością oferuje nieruchomość gruntową/ działkę o powierzchni 7268 m2, konstancin-Jeziorna, strefa "a". Atuty: prestiżowa lokalizacja dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

286 000 zł1 300 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa, klimatyczna działka budowlana o powierzchni 1300 m2 w Ojrzanowie koło Żabiej Woli. Gruntowa droga gminna .Działka w kształcie prostokąta o szerokości od drogi ok 34.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł3 168 m² 899,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Avenue Estate prezentuje wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 3168 m , położoną w prestiżowej i zielonej części miejscowości Pęcice Małe, (gmina Michałowice). Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 993 000 zł62 186 m² 32,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta wyłącznie w naszym biurze! Szczegóły pod nr   Do sprzedania kompleks 19 działek rolnych wielkości od 3005 do 3077m, wraz z drogami wewnętrznymi o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł1 900 m² 242 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa działka -1900 m2, z mpzp - Łosie koło Radzymina Jeśli szukasz miejsca, w którym zabudowa nie dominuje nad naturą, a otoczenie sprzyja spokojnemu wypoczynkowi, ta.

Szczegóły ogłoszenia

2 960 000 zł6 166 m² 480,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sękocin Stary - wygodne miejsce pod Warszawą idealne pod inwestycję i super miejsce do życia - działka tuż pod Lasem Sobocińskim! Na sprzedaż działka o powierzchni 6 166 m, położona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż malownicze działki budowlane w miejscowości Słubica Dobra gm. Żabia Wola powiat grodziski. Odległość od trasy S8 to zaledwie kilka minut samochodem, co ważne trasy nie słychać na.