dowolna

Domy mazowieckie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

8 804 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

8 804 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z loggią Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

1 589 000 zł151 m² 10 523,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 083 m²

Budynek mieszkalny jednorodzinny w Starych Babicach, w trakcie budowy wg projektu hubert III , na działce o pow. 1083m2. Dom o powierzchni użytkowej 130 m2, plus garaż 21m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Zgorzała

Zgorzała,mazowieckie

850 000 zł74 m² 11 449,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Bądź pierwszym właścicielem, ten atrakcyjny segment może być Twój! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń zabudowa kuchni i sprzęt w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

1 160 000 zł195 m² 5 948,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do sprzedaży dom w stanie developerskim nad rzeką Mienią w Stefanówce gmina Wiązowna o powierzchni 197 m2 z działką 550 m2 składający się z parteru , piętra oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Zielonka

Zielonka,mazowieckie

950 000 zł210 m² 4 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:215 m²

Bez pcc! Bez prowizji! Ostatni na inwestycji! Oferuję Państwu nowoczesny segment środkowy zlokalizowany na granicy Zielonki i Marek. Nieruchomość składa się z trzech kondygnacji: parteru,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jeziorowa

Warszawa,mazowieckie

1 920 000 zł240 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:277 m²

Witam, zapraszam do zapoznania się z ofertą bliźniaka na Wawrze. W skrócie: dom został wybudowany w 2011 roku. Powierzchnia działki to 277m. Na parterze oraz łazience zostało założone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rusiec

Rusiec,mazowieckie

1 299 900 zł165 m² 7 878 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Bardzo Ładny Dom w Okolicy Nadarzyna. Przedstawiamy do sprzedaży przestronny dom wolnostojący parterowy o pow. ok. 165 m 2 , posadowiony na działce o pow. ok. 1000 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 398 000 zł131 m² 10 671,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Zakup bez podatku pcc I prowizji! Proponowany dom znajduje się na osiedlu 22 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej położonych na Zielonym Ursynowie. Teren osiedla jest ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

749 900 zł131 m² 5 716 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:603 m²

Przestronny Nowy Bliźniak w Atrakcyjnym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 Bliźniaka w Stanie deweloperskim o powierzchni ok. 130 m2, posadowiony na przestronnej ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dawidy Bankowe

Dawidy Bankowe,mazowieckie

949 000 zł131 m² 7 235,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Osiedle domów szeregowych w Dawidach Bankowych stanowi wyjątkowe miejsce dla osób, które pragną łączyć kameralność z funkcjonalnością przestrzeni życiowej. Zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 230 000 zł250 m² 4 920 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Piękny dom wolnostojący w stanie deweloperskim w zielonej i cichej okolicy. Wybudowany z wysokiej jakości materiałów. Dojazd gminną drogą bez przelotu ze wszystkimi mediami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jachranka

Jachranka,mazowieckie

900 000 zł143 m² 6 311 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni 142,6 m2 z działką o powierzchni 1000 m2, położony w Jachrance (gm. Serock). Rezerwacja Budynek został wybudowany w 2007.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wola Pniewska

Wola Pniewska,mazowieckie

690 000 zł113 m² 6 106,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:782 m²

Rezerwacja Oferuję dom wolnostojący z garażem wolnostojącym na pięknej i zadbanej działce. Nieruchomość zlokalizowana jest powiecie grójeckim, gmina Pniewy, miejscowość Wola Pniewska. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

749 000 zł106 m² 7 053 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjny segment w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 105 m2, usytuowany w bardzo dobrej lokalizacji. Rozkład pomieszczeń : parter: 53,50 m2 - ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Radzymin

Radzymin,mazowieckie

719 000 zł108 m² 6 673,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:342 m²

Dom dla Ciebie - bliźniak skrajny, duży ogródek! Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowopowstającą inwestycję domów dwulokalowych położoną pod Radzyminem. Inwestycja 20 bezczynszowych lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Kamieńczyk

Kamieńczyk,mazowieckie

530 000 zł80 m² 6 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 026 m²

Drodzy państwo takiej działki to ze świecą szukać! Do sprzedania przepiękna działka rekreacyjna o pow. 2026 m2 z domem ok 70 m2 w miejscowości Kamieńczyk Płudy, ok. 500 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kampinos

Kampinos,mazowieckie

1 790 000 zł320 m² 5 593,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 490 m²

Poszukujesz pięknego i dużego domu z dobrym dojazdem do Warszawy? Cisza i bliskość natury będą dodatkowym atutem? Poświęć chwilę i poznaj szczegóły tej wyjątkowej oferty. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nadarzyn,mazowieckie

890 000 zł200 m² 4 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Duży Dom w Nadarzynie 200 m2 działka 1000 m2! Kominek. Do zamieszkania od zaraz. Wysoki standard. Super lokalizacja. Piękny duży ogród pięknie utrzymany, salon z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

15 000 zł374 m² 40,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:673 m²

Budynek o powierzchni użytkowej 374 m2, całkowicie przystosowana do wynajmu na cele biurowe. Składa się z dwunastu jasnych, klimatyzowanych pokoi, dwóch umeblowanych kuchni z pokojami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pozytywki

Warszawa,mazowieckie

1 398 000 zł131 m² 10 671,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:192 m²

Bliźniaki Ursynów Gotowe Bez pcc i Prowizji Bez pcc i prowizji Inwestycja to wyjątkowe osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Kompleks inwestycyjny będzie się składał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

850 000 zł165 m² 5 152 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bardzo Ładna Okolica. Przedstawiamy do sprzedaży segment 4 lokalowy o powierzchni ok.165m2 i na działce o pow. ok. 200m2 Parter : - wiatrołap ok 2,8m2 - hall + kl. schod ok 5.5m2 - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

789 900 zł131 m² 6 044 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Zewnętrzne biuro Dewelopera przedstawia - Przedstawiamy do sprzedaży Dom -bardzo Ładna Bryła Budynku - 1/2 Bliźniaka, przestronny i funkcjonalny o powierzchni ok. 130 m2, usytuowany na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Izabelin

Izabelin,mazowieckie

2 500 000 zł550 m² 4 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Do sprzedania dom zlokalizowany w miejscowości Izabelin na ładnej zadbanej działce o powierzchni 2440mkw porośniętej drzewami. Wybudowany pod koniec latach 90r z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Otwock,mazowieckie

1 250 000 zł151 m² 8 255,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Oferuję nowoczesny dom wolnostojący z garażem w bryle budynku, na działce w sąsiedztwie lasu. Nieruchomość zlokalizowana jest powiecie otwockim, gmina Celestynów, miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Musuły

Musuły,mazowieckie

1 279 900 zł210 m² 6 095 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 695 m²

Przestronny Nowy Dom na Dużej Działce W lesie. Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny Dom wolnostojący, w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 200m2, usytuowany na przestronnej, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żelechów

Żelechów,mazowieckie

1 299 900 zł151 m² 8 620 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Gotowy dom W stanie deweloperskim! Przedstawiam do sprzedaży Dom wolnostojący o powierzchni ok. 150 m2 posadowiony na bardzo atrakcyjnej działce o pow ok 1.170 m2. Rozkład pomieszczeń :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Radosna

Wołomin,mazowieckie

5 000 zł102 m² 49,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Opiekun oferty westate Śródmieście tel. Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę najmu i odkrycia niezwykłego zakątka w Starych Lipinach - miejscu, gdzie przyroda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 300 000 zł210 m² 10 952,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:520 m²

Dwa domy o pow. 102,5 m2 I 108 m2, 9 pokoi, działka 520 m2, bemowo (sąsiedztwo wat) Lokalizacja Dom zlokalizowany jest w na Bemowie w otulinie Lasu Bemowo. W najbliższej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

699 900 zł127 m² 5 498 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:504 m²

Dom w pięknym rejonie dla Ciebie. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie przedstawiamy do sprzedaży 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 128 m2. Dom usytuowany jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Mysiadło

Mysiadło,mazowieckie

890 000 zł90 m² 9 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nieruchomość idealna dla rodziny z dziećmi w podwarszawskim Mysiadle może być Twoja! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica położenie z dala od głównej jezdni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

715 000 zł138 m² 5 167 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:346 m²

Atrakcyjny, ostatni dom bez skosów w stanie deweloperskim w eleganckiej części Góry Kalwarii. Nieruchomość jest dostępna "od ręki". Dom znajduje się na na działce o powierzchni 346 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

949 900 zł144 m² 6 615 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:455 m²

Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość, dom w zabudowie bliźniaczej- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 143 m2, posadowiony na kształtnej działce o powierzchni ok. 455 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Solec

Solec,mazowieckie

1 130 000 zł130 m² 8 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

W bliskiej odległości od Konstancina-Jeziorny (ok. 4 km), w otoczeniu Chojnowskiego, parku Krajobrazowego, dom z 2005 r. wyremontowany w 2021 r. oferuje komfort spokojnego. życia. Wewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 099 800 zł171 m² 6 432 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Nowy Bliźniak ok.170m2. Tzw. 2 kroki od Podkowy Leśnej. Przedstawiam do sprzedaży Dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni użytkowej ok 170 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

749 900 zł118 m² 6 355 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Przedstawiamy do sprzedaży nowoczesny, ekologiczny i energooszczędny dom położony w zielonej, spokojnej okolicy. Dom 2 Nowy dom wolnostojący, parterowy o pow. ok.117 m2 usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

1 120 000 zł142 m² 7 887,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej wybudowany z wysokiej jakości materiałów, o powierzchni 142m2 na 500m2 działce, w świetnej lokalizacji w Łoziskach (pogranicze Piaseczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

560 000 zł103 m² 5 436,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 003 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży parteru domu wolnostojącego na przestronnej działce o powierzchni 2003m2 w regularnym kształcie, z udziałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 120 000 zł180 m² 6 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom 180m2 w zabudowie bliźniaczej na 600m2 działce położonej w bliskim sąsiedztwie terenów zielonych, w cichej, spokojnej , jak i pełnej zieleni Baszkówce. Zakup bezpośredni bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

789 900 zł142 m² 5 543 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Zapraszamy serdecznie na Prezentację. Przedstawiamy do sprzedaży przestronny i funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni 142,50m, usytuowany na dużej, ładnej działce o powierzchni. od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kotwiczna

Reguły,mazowieckie

1 849 000 zł150 m² 12 326,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:532 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Z przyjemnością prezentujemy komfortową nieruchomość zlokalizowaną w prestiżowym osiedlu Green Park st. Malichy, która zaspokoi oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Liliowa

Warszawa,mazowieckie

1 790 000 zł170 m² 10 529,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:340 m²

Oferuję na sprzedaż dom 170 m2 w zabudowie bliźniaczej na spokojnym osiedlu przy ul. Liliowej w warszawskiej dzielnicy Wawer. Parter domu składa się z przedsionka, kuchni z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

749 900 zł131 m² 5 716 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:603 m²

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij