dowolna

Domy mazowieckie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

8 776 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 776 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kościelna

Skrzeszew,mazowieckie

889 000 zł128 m² 6 945,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Bez prowizji > bez pcc Zaledwie 30 km od Centrum Warszawy w cudownej okolicy Skrzeszewa powstają parterowe domy z garażami w bryle budynku na efektownych działkach po 800 m2 Ostatni budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wczasowa

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

2 500 000 zł256 m² 9 780,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:356 m²

Bliźniak W stanie deweloperskim na zamkniętym osiedlu W konstancinie, tuż obok ogrodu botanicznego! osiedle: to wyjątkowe osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Jego nazwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

819 900 zł141 m² 5 807 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok.140 m, położony na przestronnej, pięknej działce w Adamowiźnie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

790 000 zł150 m² 5 267 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowy Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni około 160 m2. Przedstawiam do Sprzedaży dom w zabudowie szeregowej z garażem w bryle budynku usytuowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Komorów

Komorów,mazowieckie

4 250 000 zł441 m² 9 647,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 659 m²

Przestronny dom Z ogrodem, w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych dane techniczne: przestronny, wolnostojący dom o łącznej powierzchni użytkowej 375,83 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Książenice

Książenice,mazowieckie

1 199 000 zł135 m² 8 881 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 136 m2, posadowiony na ładnej działce o powierzchni ok. 300 m2, w spokojnym rejonie Książenic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

849 900 zł143 m² 5 943 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:554 m²

Nowa inwestycja. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o pow. ok.144 m2 , posadowiony na bardzo ładnej działce o powierzchni ok. 550m2. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Bielawa

Bielawa,mazowieckie

20 000 zł320 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom 320M2, 5 sypialni, 5 łazienek, przestronny salon, ogród, osiedle konstancja,czesława niemena dane techniczne: trzykondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 320m2, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wczasowa

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

2 250 000 zł245 m² 9 188,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:260 m²

Dom jednorodzinny W stanie deweloperskim na zamkniętym osiedlu tuż obok ogrodu botanicznego! osiedle: to wyjątkowe osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Jego nazwa nawiązuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

18 000 000 zł1 200 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Rezydencjao pow 1200 m2 w Wilanowie. Poziom : -1 salon z kominkiem 100 m2 + aneks jadalny i kuchenny z wyjściem na ogrod, łazienka, wc, 3 schowki, 2 pom gospodarcze, pralnia, suszarnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zielonka

Zielonka,mazowieckie

1 080 000 zł220 m² 4 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:731 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 220 m znajdujący się w Zielonce w dzielnicy Bankówka. Nieruchomość została wybudowana w 1986 roku, z grubej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bobrowiec

Bobrowiec,mazowieckie

1 700 000 zł203 m² 8 374,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom bliźniak w Bobrowcu, powiat piaseczyński, województwo mazowieckie Oferujemy przestronny, nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

989 000 zł141 m² 7 014 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiamy do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni z garażem w bryle budynku ok. 141 m2, posadowiony na bardzo ładnej działce, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rataja

Sulejówek,mazowieckie

1 747 495 zł233 m² 7 499,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 165 m²

Jeśli marzysz o przestronnym domu, który spełni oczekiwania każdego członka rodziny, ta oferta jest dla Ciebie! Z radością prezentuje wyjątkową nieruchomość z przepięknym ogrodem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 029 900 zł142 m² 7 253 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:465 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - Dom jako 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 143 m2, posadowiony na działce o powierzchni ok. 460 m2 w malowniczym Milanówku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 050 000 zł103 m² 10 194,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Do sprzedaży lokal mieszkalny znajdujący się w domu dwurodzinnym o powierzchni 103m2. Doskonała lokalizacja Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość idealna dla osób poszukujących domu który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 350 000 zł242 m² 13 843 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:150 m²

** mokotów I dom I 242 m2 ** Możliwość negocjacji ceny Oferuję przestronny, rozkładowy, jasny dwupiętrowy dom o powierzchni 242 m2, zlokalizowany na Warszawskim Mokotowie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielonki-Wieś

Zielonki-Wieś,mazowieckie

1 949 000 zł183 m² 10 660,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:894 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowego, parterowego domu, położonego w doskonałej lokalizacji, wśród nowej zabudowy i wolnych działek budowlanych. Dom, wybudowany w 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konotopa

Konotopa,mazowieckie

1 940 000 zł270 m² 7 185,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 735 m²

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość położoną w Konotopie tuż pod Warszawą! Nieruchomość znajduję się na dużej zielonej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Natalińska

Otrębusy,mazowieckie

1 999 000 zł470 m² 4 253,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości, która stanowi połączenie funkcjonalności domu oraz przestrzeni usługowo-magazynowej czy produkcyjnej. Takie zestawienie otwiera szerokie możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

649 900 zł86 m² 7 557 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bliźniak na B.Łandnej Działce w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 85 m2, usytuowany na b.ładnej działce, w pięknym rejonie. Lokal nr.5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ząbki

Ząbki,mazowieckie

880 000 zł141 m² 6 241,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:405 m²

Z przyjemnością przedstawiam Państwu atrakcyjny, dwupoziomowy lokal mieszkalny zlokalizowany w Ząbkach. Całkowita powierzchnia lokalu wynosi 141 mkw i obejmuje 3 pokoje (sypialnie), 2 łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 359 000 zł195 m² 6 969,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:519 m²

Avenue Estate prezentuje elegancki, funkcjonalny dom dla Twojej rodziny, z szybkim dojazdem do Warszawy. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w miejscowości Baszkówka, na południe od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Męczyn

Męczyn,mazowieckie

469 000 zł179 m² 2 615 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 285 m²

Dom w miejscowości Męczyn, gm. Mokobody. Budowa rozpoczęła w 2007 roku i doprowadzona do stanu deweloperskiego. W skład 179 m2 wchodzi: parter: - gabinet - łazienka - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wesołowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł245 m² 5 510,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:418 m²

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego domu w zabudowie szeregowej, zlokalizowanego w prestiżowej dzielnicy Warszawy - Wawrze. W skrócie: dom, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Znajoma

Bobrowiec,mazowieckie

1 700 000 zł203 m² 8 374,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej w Bobrowcu pod Warszawą! Odbiór II kwartał 2025! Zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% pcc | 0% Prowizji przy zakupie. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żelechów

Żelechów,mazowieckie

790 000 zł134 m² 5 895,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom w Żelechowie w okazyjnej cenie. Pilna sprzedaż. Do remontu. Oferujemy do sprzedaży nieruchomość z 2009 roku, położoną w pobliżu Rezerwatu przyrody Młochowski Łęg,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 350 000 zł247 m² 9 524,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:256 m²

Dom W zabudowie szeregowej na kameralnym osiedlu | nowoczesne technologie | ursynów imielin osiedle: campi Belli to kameralne osiedle eleganckich i nowoczesnych domów typu town-house, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 149 900 zł179 m² 6 424 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedsprzedaż II etap inwestycji! Nowy Dom ok. 180m2. Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 180 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 345 000 zł150 m² 8 938,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:343 m²

Dom jednorodzinny W zabudowie szeregowej | kameralne osiedle | bezpośrednio od dewelopera | bez pcc | wawer falenica osiedle: ogrody Pelargonii to kameralne osiedle eleganckich i nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Krasnowolska

Warszawa,mazowieckie

2 365 000 zł250 m² 9 443 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:256 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radzymin

Radzymin,mazowieckie

830 000 zł147 m² 5 646,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:246 m²

Duży ogródek Szeroki i wygodny podjazd Ogrzewanie podłogowe - cały dom-sterowanie każdego pomieszczenia Dom wyposażony w piec z zasobnikiem 160 l Zasilenie pod klimatyzacje Zasilenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zagościniec

Zagościniec,mazowieckie

1 150 000 zł179 m² 6 430,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 089 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 178m2 Budynek składa się z salonu, 5 pokoi, 2 łazienek, kuchni, garażu oraz funkcjonalnej piwnicy. Dom wyposażony w: prąd, gaz, wodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Graniczna

Sochaczew,mazowieckie

1 690 000 zł250 m² 6 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 205 m²

Zapraszamy do zakupu urokliwej nieruchomości znajdującej się w Sochaczewie z dala od Centrum, gdzie panuje cisza i mieszkając można blisko doświadczać przyrody. Dom ok. 220 m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

749 900 zł110 m² 6 817 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszamy i Przedstawiam do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 110 m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 200m2, w Grodzisku Mazowieckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiejska

Mysiadło,mazowieckie

2 600 000 zł340 m² 7 647 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:643 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w Mysiadle, tuż przy granicy z Warszawą! W skrócie: nowoczesny dom wolnostojący z dużym garażem na dwa samochody,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Pułtusk,mazowieckie

3 900 000 zł491 m² 7 949,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 886 m²

Wyjątkowy dom posadowiony na dużej działce z linią brzegową rzeki Narew. Prezentuję Państwu na sprzedaż dom parterowy, podpiwniczony z użytkowym poddaszem o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zalesie Górne

Zalesie Górne,mazowieckie

1 800 000 zł117 m² 15 385 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 148 m²

Oferujemy Państwu uroczy, klimatyczny dom wolnostojący o pow. użytkowej ok 100m.kw. na działce 2148m.kw, zlokalizowany w Zalesiu Górnym w gminie Piaseczno Dom usytuowany jest na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Solec

Solec,mazowieckie

1 895 000 zł262 m² 7 233 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny i komfortowy dom jednorodzinny wolnostojący o pow. 260 m.kw. wraz z garażem dwustanowiskowym, usytuowany na działce 1200 m.kw. Dom mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

849 900 zł143 m² 5 943 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:554 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żelechów

Żelechów,mazowieckie

999 000 zł106 m² 9 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Przedsprzedaż. Parterowy Dom w bardzo zielonej okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący parterowy o powierzchni ok. 107m2, usytuowany w pięknych okolicy, wśród zieleni.