dowolna

Domy mazowieckie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

8 839 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 839 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

895 000 zł125 m² 7 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:945 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż parterowy dom z dużą działką ze starodrzewem sosnowym Wyłącznie u nas! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży parterowego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radzymin

Radzymin,mazowieckie

383 466 zł250 m² 1 533,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:710 m²

Dom jednorodzinny wraz z garażem przy ul. Ceglanej w gminie Radzymin- miejscowości Nadma- na sprzedaż w licytacji. Nieruchomość gruntowa oznaczona nr. ewidencyjnym 142/7 i 142/10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

959 900 zł160 m² 5 999 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:806 m²

Piękna Okolica. Bardzo Ładny Przestronny Dom. Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny i funkcjonalny, bardzo łady Dom wolnostojący o powierzchni ok. 160 m2, usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiślana

Łomianki,mazowieckie

1 289 500 zł172 m² 7 497,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:336 m²

Centrum Łomianek, połowa bliźniaka do wprowadzenia. Dom położony w pięknym zadbanym ogrodzie, w bardzo dobrej lokalizacji, blisko centrum miasta Dom jest wykończony, bardzo dobrze utrzymany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czarny Las

Czarny Las,mazowieckie

1 980 000 zł261 m² 7 586 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 514 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny - wspaniały Dom wolnostojący o powierzchni ok. 260 m2, z pięknym ogrodem, usytuowany w Czarnym Lesie. Nieruchomość idealna dla miłośników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 790 000 zł160 m² 11 194,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż 5-pokojowy dom (stan deweloperski) w kameralnej inwestycji na warszawskich Bielanach tuż przy Puszy Kampinoskiej. Nowoczesne osiedle położone w spokojnej okolicy obejmuje trzy domy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Studzienice

Studzienice,mazowieckie

460 000 zł116 m² 3 965,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:15 340 m²

Z przyjemnością prezentuję wolnostojący jednorodzinny dom parterowy o powierzchni 116 m2 .dom położony jest na działce 15000m2,. Działka posiada status siedliska. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Książenice

Książenice,mazowieckie

849 000 zł74 m² 11 396 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:195 m²

Przedstawiamy do sprzedaży, nowy Segment środkowy o powierzchni ok. 74 m2, usytuowany na bardzo ładnym osiedlu. Do nieruchomości przynależy działka o powierzchni ok. 200m2. Rozkład domu :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 098 900 zł147 m² 7 476 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Bardzo Ładny Dom ok.147m2. Zielona Okolica. Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - Dom Wolnostojący w stanie deweloperskim, o powierzchni ok. 147 m2, posadowiony na ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

649 800 zł71 m² 9 116 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:525 m²

Przestronny, nowy dom na kształtnej działce. Dom sprzedawany w stanie deweloperskim. dom nr.2 Nieruchomość składa się z następujących pomieszczeń: PARTER: - wiatrołap 3,65m2 - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Strachówka

Strachówka,mazowieckie

299 000 zł50 m² 5 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:3 012 m²

Wspaniałe miejsce do wypoczynku .Niedaleko jest rzeczka i obszar chroniony Natura 2000 .siedlisko zachowane w super stanie, składające się z domu, obory i stodoły. 1 dom ok 80 lat-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł240 m² 29,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Lokalizacja: dom położony w miejscowości Latchorzew, który znajduje się tuż przy granicy z osiedlem Groty na Bemowie. Z jednej strony bliskość komunikacyjna z aglomeracją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Rumiana

Warszawa,mazowieckie

23 000 zł202 m² 113,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker We speak en /it /fr /es do not hesitate to contact us. W dwóch zdaniach Nowoczesny budynek dwulokalowy z zadbanym, zielonym ogródkiem położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Laski,mazowieckie

1 590 000 zł142 m² 11 181,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:513 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka (stan deweloperski) w miejscowości Laski, w gminie Izabelin, tuż obok granic Warszawy. Kameralna inwestycja deweloperska, składająca się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Mokra

Błonie,mazowieckie

765 000 zł81 m² 9 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:81 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Z przyjemnością prezentujemy inwestycję przy Mokrej w Błoniu, położoną zaledwie 30 kilometrów od Warszawy. Ta wyjątkowa inwestycja składać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 680 000 zł210 m² 7 995,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:742 m²

Eurovilla prezentuje dom wolnostojący zlokalizowany w Solcu obok Konstancina. Niepowtarzalne połączenie spokoju z dogodnym dostępem do centrum miasta. Lokalizacja Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Raszyn

Raszyn,mazowieckie

7 700 zł170 m² 45,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:30 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej do wynajęcia w centrum Raszyna Oferujemy do wynajęcia przestronny, 170-metrowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w sercu Raszyna. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Mokra

Błonie,mazowieckie

649 000 zł81 m² 8 012,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:81 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

699 900 zł92 m² 7 608 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:225 m²

Przedsprzedaż! przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej posadowiony na działce ok. 225 m2 o powierzchni 92 m2 w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Strąkowa

Warszawa,mazowieckie

2 150 000 zł300 m² 7 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:360 m²

Warszawa / bemowo / wola / okolica ul Olbrachta i ul. Strąkowej/ ul. Batalionu "miotła" Oferta sprzedaży skrajnego segmentu na zamkniętym, kameralnym i bezpiecznym osiedlu położonym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rolnicza

Dziekanów Polski,mazowieckie

450 750 zł119 m² 3 779,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:432 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny w Dziekanowie Polskim- gmina Łomianki Budynek znajduje się na gruncie oznaczonym nr. ewidencyjnym 981/11 o powierzchni 0,0432 ha. Wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ottawy

Józefosław,mazowieckie

5 400 zł180 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjny dom w Józefosławiu Tylko u mnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego domu w zabudowie szeregowej, położonego na prestiżowym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

4 990 000 zł461 m² 10 820,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Komfortowy dom wolnostojący 461,15 m2 na działce 3400 m2 w prestiżowej Podkowie Leśnej. Do natychmiastowego zamieszkania. Atuty nieruchomości: - prestiżowa lokalizacja - doskonały dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

1 999 999 zł350 m² 5 714,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż Przepiękny, jednorodzinny dom o imponującej powierzchni 350 metrów kwadratowych, położony w malowniczej okolicy podwarszawskiej miejscowości Kobyłka. Nieruchomość ta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Borowa

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

12 000 zł200 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:500 m²

Opis nieruchomości: oferujemy do wynajęcia przestronny dom idealny pod działalność usługową. Nieruchomość znajduje się w prestiżowej okolicy Konstancina, przy ulicy Borowej 18, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

2 700 000 zł503 m² 5 367,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Wolnostojący dom (503 m2) w pięknej okolicy willowej, położony na leśnej działce/skraj Puszczy Kampinoskiej/ porośniętej starodrzewem (1500 m2). Na parterze znajdują się, - jadalnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leszczynowa

Nadarzyn,mazowieckie

1 198 000 zł200 m² 5 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:470 m²

Mamy do zaoferowania segment na zorganizowanym zamkniętym osiedlu nsm w Nadarzynie ul. Leszczynowa 17 Dom położony przy spokojnej ślepej ulicy. Działka o powierzchni 470 m2 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bronisławów

Bronisławów,mazowieckie

999 999 zł154 m² 6 535,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Z przyjemnością prezentuję Państwu dom na sprzedaż, wybudowany w 2023 roku, usytuowany na dużej działce o powierzchni 1200 m2 w urokliwym Bronisławowie koło Błonia. Ten elegancki dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kosów

Kosów,mazowieckie

1 199 000 zł250 m² 4 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Szukasz wyjątkowego, nietuzinkowego domu? Zależy Ci również by żyć komfortowo i bezpiecznie, móc cieszyć się spokojem i ciszą, a jednocześnie mieć w zasięgu ręki wszystko co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Pogonowskiego

Warszawa,mazowieckie

6 000 zł91 m² 65,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:20 m²

Do wynajęcia parter domu na Starym Żoliborzu przy ul. Pogonowskiego z przeznaczeniem na ciche biuro. Lokal składa się z 4 pokoi ( w tym 3 w amfiladzie ), pomieszczenia socjalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

550 000 zł196 m² 2 806,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom parterowy z użytkowym poddaszem wg. projektu dom parterowy wąski (lustrzane odbicie). Budynek zlokalizowany na działce o powierzchni 1000 mkw w miejscowości Góra, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

719 900 zł119 m² 6 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowa Inwestycja. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. Przedstawiamy do sprzedaży Nowe lokale w stanie deweloperskim - Lokal Mieszkalny o powierzchni ok. 120 m2 usytuowany w ładnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

829 900 zł131 m² 6 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:603 m²

Przestronny Nowy Bliźniak w Atrakcyjnym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 Bliźniaka w Stanie deweloperskim o powierzchni ok. 130 m2, posadowiony na przestronnej ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Majdany

Majdany,mazowieckie

2 695 000 zł325 m² 8 292,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 200 m²

Sprzedam piękny dom piętrowy w cichej i spokojnej okolicy, powierzchnia użytkowa 180m2, - powierzchnia całkowita 325m2 z podpiwniczeniem - salon, - 5 pokoi, - kuchnia, - łazienka, - wc, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

699 900 zł170 m² 4 117 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedstawiamy do sprzedaży dom w zabudowie bliżniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 135 m2, plus garaż ok. 35 m2, usytuowane na ładnej działce ok. 400 m2 w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łajski

Łajski,mazowieckie

1 590 000 zł185 m² 8 594,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 234 m²

Komfortowy, parterowy 4-pokojowy dom jednorodzinny o pow. 185,37 m2 położony w Łajskach, z garażem dwustanowiskowym o pow. 33,93 m2 w bryle budynku, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czarny Las

Czarny Las,mazowieckie

1 980 000 zł260 m² 7 615 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 514 m²

Przedstawiamy do sprzedaży wspaniały dom o powierzchni 260 m2 z pięknym ogrodem położony w Czarnym Lesie. Nieruchomość idealna dla miłośników natury - leśno-parkowa, spacerowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sielanki

Warszawa,mazowieckie

8 000 zł200 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferujemy na wynajem połowę bliźniaka położonego w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy - Wilanowie, w zabudowie willowych domów. Nieruchomość z ogrodem, sauną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaktorów-Kolonia

Jaktorów-Kolonia,mazowieckie

980 000 zł135 m² 7 259 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:920 m²

Parterowy Dom w Bardzo zielonej okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący Parterowy, usytuowany w pięknych okolicznościach przyrody wśród zieleni. Przedsprzedaż Budynek będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

799 000 zł149 m² 5 362,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowy segment w miejscowości Duchnów. Nieruchomość Projekt indywidualny, o funkcjonalnym rozkładzie, stworzony z dobrej jakości materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sadowa

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 200 000 zł119 m² 10 084 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:470 m²

Do sprzedania parterowy dom z lat 70'tych [remont/przebudowa] na działce 470 mkw [wymiary ok.36x13m] położony w Konstancinie-Jeziornie/Klarysewie przy ul. Sadowej. Bardzo atrakcyjna lokalizacja -.