dowolna

Domy mazowieckie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

8 770 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 770 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 899 000 zł145 m² 13 097 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:11 140 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Piękny Dom o powierzchni ok. 145 m2 w stylu antycznym, usytuowany na dużej pięknej działce o powierzchni ok. 11.000 m2, zlokalizowany na urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Rysia

Adamowizna,mazowieckie

799 000 zł114 m² 7 008,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji Nowa inwestycja, budowa jest już w trakcie. Do sprzedania 2 połówki bliźniaka (lokal A i lokal B) wraz z ogródkami i własnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żelechów

Żelechów,mazowieckie

998 900 zł107 m² 9 336 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Parterowy Dom w bardzo Zielonej okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący, parterowy o powierzchni ok. 107 m2, usytuowany w pięknych okolicy, wśród zieleni i lasów. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Środkowa

Zaborów,mazowieckie

4 500 zł90 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:960 m²

Oferta dodana za pomocą addom Wynajmę 3 pokoje z kuchnią, łazienką na parterze. Łącznie 90 m . Pomieszczenia są umeblowane gotowe do zamieszkania. Posesja ogrodzona otoczona zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kamieńczyk,mazowieckie

155 000 zł55 m² 2 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:317 m²

Dom wybudowany w latach 50 w konstrukcji drewnianej tradycyjnej o powierzchni użytkowej ok. 55 m2. Powierzchnia zabudowy wynosi 65 m2. Okna pcv. Dach pokryty blachodachówką. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 499 000 zł104 m² 14 384,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:157 m²

Sprzedaż | Dom | 104,21 m2 | Warszawa Wawer | od 1 499 000 pln bez prowizji - sprzedaż od dewelopera - bez podatku pcc! Szukasz wymarzonego domu, który oferuje spokój i bliskość przyrody? Mamy dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

1 450 000 zł160 m² 9 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Przestronny dom w pobliżu pkp , okolica cicha i spokojna. Przedstawiamy do sprzedaży nieruchomość o pow. ok. 160 m 2 , posadowioną na działce 1600 m 2. Ten urokliwy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bobrowiec

Bobrowiec,mazowieckie

1 680 000 zł243 m² 6 909,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:835 m²

Pół bliźniaka z 2014 r. z ogrodem na zamkniętym miniosiedlu w otoczeniu drzew i krzewów do natychmiastowego zamieszkania. Garaż w obrysie budynku na dwa duże auta. Przed domem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sęczkowa

Warszawa,mazowieckie

1 032 500 zł80 m² 12 906,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:405 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Chcesz zamieszkać w spokojnej i zielonej dzielnicy Warszawy, ale z łatwym dojazdem do Śródmieścia czy na Saską Kępę? Zależy Ci na miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Północna

Milanówek,mazowieckie

799 000 zł106 m² 7 537,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji zielony zakątek to nowa, kameralna inwestycja zlokalizowana w Milanówku na wysokości ul. Północnej / Kościuszki (trzecia linia zabudowy). Budowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 120 000 zł149 m² 7 525 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

W dobrej lokalizacji Nowy Przestronny Bliźniak. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 150 m, posadowiony na pięknej, działce ok. 500m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wojskowa

Warszawa,mazowieckie

1 950 000 zł320 m² 6 093,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:251 m²

Avenue Estate prezentuje dom w zabudowie szeregowej na sprzedaż w spokojnym otoczeniu i miłym sąsiedztwie. Dom idealny dla rodziny lub firmy. Atuty - Przestronny dom z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

920 000 zł179 m² 5 140 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowy Przestronny dom jednorodzinny. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący o powierzchni ok. 156 m2, posadowiony na pięknej, dużej działce ok. 1500 m2, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 590 000 zł220 m² 7 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:169 m²

Polecamy do zakupu atrakcyjny i funkcjonalny segment środkowy na Starej Miłosnej, położony wśród zieleni, w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Nieruchomość znajduje się na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

579 900 zł66 m² 8 747 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży Dom Parterowy o powierzchni ok. 65 m2, posadowiony na dużej, przestronnej działce o powierzchni 2000m2. Nieruchomość po generalnym remoncie. Wykończona na wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 150 000 zł80 m² 14 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom wolnostojący o pow. ok. 80m2 usytuowany na działce o pow. ok.1900 m2 zlokalizowany w Żółwinie. Do zaadoptowania tzw. niski parter na dodatkowe pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

2 550 000 zł206 m² 12 379 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 926 m²

Przedstawiam do sprzedaży gotowy do zamieszkania dom wolnostojący o powierzchni ok. 206 m2, posadowiony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni ok. 1931 m2, w pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

780 000 zł240 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom Z potencjałem. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 240m2, posadowiony na ładnej, przestronnej działce ok. 1000 m2 w cichej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatowa

Nowe Osiny,mazowieckie

999 999 zł146 m² 6 826,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:689 m²

Przedstawiamy Państwu dom 146,49 m2 z przepiękną działką zagospodarowaną pod ogród z tarasem o powierzchni 689 m2. Jest to idealna propozycja dla tych, którzy szukają przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Warszawska

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

4 990 000 zł400 m² 12 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Prezentujemy Państwu dom na sprzedaż na osiedlu Konstancja w Konstancinie w sąsiedztwie Szkoły Amerykańskiej "american School of Warsaw" na strzeżonym osiedlu (całodobowa ochrona, 24 godzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kobyłka,mazowieckie

10 000 zł105 m² 95,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:266 m²

Nowy budynek do wynajęcia pod usługi lub mieszkanie. Zlokalizowany tuż przy ul. Szerokiej w Kobyłce na granicy z Zielonką. Idealny pod stomatologię, kosmetologię, biuro i każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radzymin

Radzymin,mazowieckie

665 000 zł90 m² 7 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Okolica cicha i spokojna , dom w pobliżu Radzymina w przyjaznym otoczeniu, na ładnej działce posadowiono budynek mieszkalny piętrowy z użytkowym poddaszem. Parter domu: przedsionek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

849 900 zł143 m² 5 943 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:554 m²

Nowa inwestycja. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o pow. ok.144 m2 , posadowiony na bardzo ładnej działce o powierzchni ok. 550m2. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Koczary

Pułtusk,mazowieckie

665 000 zł208 m² 3 197,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:508 m²

Na sprzedaż przestronny bliźniak o powierzchni 208 m , położony na działce o powierzchni 508 m w spokojnej części Pułtuska. Nieruchomość oferuje przestronny dom rodzinny oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Załuski

Załuski,mazowieckie

1 150 000 zł174 m² 6 628,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom jednorodzinny w Załuskach - 40 km od Warszawy Opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, dwukondygnacyjny dom o powierzchni użytkowej 173,05 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Brzezińska

Warszawa,mazowieckie

5 200 zł168 m² 30,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

| do wynajmu połówka domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej położona przy ul. Brzezińskiej w Choszczówce na Białołęce. Dom wybudowany w w technologii przy wykorzystaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 119 900 zł141 m² 7 943 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na Pięknej Działce Nowy Przestronny Bliźniak. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 141 m2, posadowiony na pięknej, działce ok. 500m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 350 000 zł100 m² 13 568 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowy segment zewnętrzny bez wkładu finansowego z 2023 roku. Przedstawiamy do sprzedaży Segment zewnętrzny o powierzchni ok.99.50 m2, posadowiony na działce o pow. ok. 300m2, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pastuszków

Warszawa,mazowieckie

1 099 000 zł120 m² 9 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny lokal w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim z funkcjonalnym układem i możliwością dostosowania wnętrz do własnych potrzeb. Atuty: nowoczesne rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łochów

Łochów,mazowieckie

179 000 zł87 m² 2 052,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:679 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego domu, na pięknej działce na Obszarze Natura 2000! dom Jest to mały, klimatyczny dom z 1968 roku o metrażu 87,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zgorzała

Zgorzała,mazowieckie

1 100 000 zł72 m² 15 384,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Tylko U nas Przedstawiamy Państwu bardzo ładny, kameralny bliźniak na sprzedaż usytuowany na zamkniętym osiedlu domów jednorodzinnych w podwarszawskiej Zgorzale-Lesznowoli. Domek jest uroczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

3 100 000 zł249 m² 12 445,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Luksusowe domy na sprzedaż o pow. 249 m2 - już gotowe. Konstancin-Jeziorna Alder Park Wyjątkowe Osiedle w Kierszku w gminie Konstancin-Jeziorna. Zapraszamy do Alder Park, ekskluzywnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

630 000 zł72 m² 8 702 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:100 m²

Nowa Inwestycja. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. Przedstawiamy do sprzedaży Nowe lokale w stanie deweloperskim - Lokal Mieszkalny o powierzchni ok. 72 m2 usytuowany w ładnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Garwolin

Garwolin,mazowieckie

760 000 zł250 m² 3 040 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Dom w spokojnej okolicy w niewielkiej wiosce w okolicy Garwolina na działce 1300 m2, dodatkowo 2500 m2 lasku brzozowego 100m za domem. Dom o łącznej powierzchni użytkowej 200 m2 ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

779 900 zł239 m² 3 263 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom Z potencjałem. Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok.240 m2, posadowiony na ładnej, przestronnej działce ok. 1000 m2 w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łęgowa

Warszawa,mazowieckie

3 100 000 zł284 m² 10 908,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 466 m²

Powsin I Dom I 6 pokoi I ulica Łęgowa l Jezioro To miejsce, które z pewnością oczaruje każdego, kto marzy o własnej oazie spokoju w otoczeniu zieleni, jeziora, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

9 590 zł249 m² 38,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:220 m²

Do wynajęcia 10-pokojowy 3-kondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej 240m2 z 2002r., na działce 220m2, Wilanów Wysoki. Doskonały na siedzibę firmy, biuro, kancelarię, showroom, biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 480 000 zł200 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:840 m²

Witam, oferuję do sprzedania dom/kamienicę usytuowany we Włochach, a dokładnie w Nowych Włochach. Uliczka spokojna, klimatyczna. Dom z okresu dwudziestolecia posadowiony na działce 840m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

1 878 000 zł288 m² 6 532,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:671 m²

Szukasz idealnego miejsca dla rodziny lub inwestycji? Ta nieruchomość spełni obie te potrzeby! Dom w zabudowie szeregowej, skrajny o imponującej powierzchni 287,5 m2 na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 320 000 zł157 m² 8 407,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Dla wymagających ładny i ekonomiczny w użytkowaniu dom wolnostojący w stanie deweloperskim w Żółwinie tuż obok Podkowy Leśnej. Wygodny projekt nawet dla większej rodziny ( 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Rustykalna

Warszawa,mazowieckie

1 299 000 zł132 m² 9 840,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:115 m²

Dzień otwarty - Środa 19.02.2025r. od 11:00 do 19:00 W tym dniu cena obniżona do 1299 000 zł Proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu zarezerwowania godziny. :Krótko: warszawa /.