dowolna

Domy mazowieckie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

8 825 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 825 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Ludwinowo Dębskie

Ludwinowo Dębskie,mazowieckie

1 160 000 zł169 m² 6 863,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:898 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu, dom wolnostojący położony w miejscowości Ludwinowo Dębskie, o powierzchni użytkowej 169m2 wraz z garażem dwustanowiskowym w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chylice

Chylice,mazowieckie

789 900 zł127 m² 6 220 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.127 m2, w stanie deweloperskim. Dom usytuowany jest w bardzo ładnej i malowniczej części Jaktorowa na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

998 900 zł109 m² 9 139 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż Segment środkowy o powierzchni ok. 110 m w Grodzisku Mazowieckim. Oferujemy Państwu bardzo ładny, komfortowy Segment środkowy, usytuowany w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żelechów

Żelechów,mazowieckie

999 000 zł106 m² 9 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Przedsprzedaż. Parterowy Dom w bardzo zielonej okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący parterowy o powierzchni ok. 107m2, usytuowany w pięknych okolicy, wśród zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Książenice

Książenice,mazowieckie

1 259 900 zł134 m² 9 402 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 434 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Nowy, bardzo ładny, pasywny Dom o powierzchni ok. 134 m2 posadowiony na przestronnej, bardzo ładnej działce ok. 1430 m2. Dom charakteryzuje się nowoczesnymi rozwiązaniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kraśnicza Wola

Kraśnicza Wola,mazowieckie

900 000 zł116 m² 7 759 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny i funkcjonalny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 120 m2 z garażem w bryle budynku, o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Janinów

Janinów,mazowieckie

1 498 900 zł201 m² 7 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 633 m²

Nowoczesny Dom w stylu stodoła - na sprzedaż o pow. 200 m . Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość w stylu nowoczesnej stodoły, położoną w malowniczej okolicy. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Modlińska

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł120 m² 11 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:831 m²

Do sprzedania nieruchomość na Białołęce (tarchomin) przy ul. Modlińskiej. Nieruchomość składa się z zabudowanej działki o powierzchni 831 m2, na której znajduje się dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 230 000 zł135 m² 9 111 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:707 m²

Duża działka! Przedstawiam do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 bliźniak - stan deweloperski o pow. ok. 135 m2 posadowiony na dużej działce o powierzchni ok. 700 m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

949 800 zł115 m² 8 231 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Segment Gotowy Do Zamieszkania. Przedstawiamy do sprzedaży Segment Skrajny o powierzchni ok.116 m2, usytuowany na ładnej działce w bardzo dobrej lokalizacji Grodziska Mazowieckiego. Rozkład domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Ząbki,mazowieckie

1 699 000 zł212 m² 8 025,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:299 m²

Zależy Ci na w świetnej lokalizacji? Dom ma być solidnie wykonany, zadbany i gotowy do wprowadzenia? Chcesz, żeby było tam dodatkowe miejsce do pracy lub potrzebujesz dodatkową wydzielaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

1 870 000 zł220 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przedstawiam do sprzedaży gotowy do zamieszkania dom wolnostojący o powierzchni ok. 220 m2, posadowiony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni ok. 2000 m2, w pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rosy

Warszawa,mazowieckie

2 350 000 zł200 m² 11 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim zlokalizowany pośród Wilanowskich Zawad. Piękna, spokojna okolica oraz dużo zieleni to tylko niektóre z zalet tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

885 000 zł127 m² 6 969 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:623 m²

Nowy bliźniak ok.127m2 z piękną działką w spokojnej okolicy. Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 595 000 zł197 m² 8 096,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:781 m²

Wolnostojący, zadbany dom o funkcjonalnym i wygodnym dla rodzinnego życia rozkładzie pomieszczeń w Łomiankach - Sadowej. Solidnie zbudowany, wykończony z dbałością o detale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pelplińska

Warszawa,mazowieckie

15 000 zł300 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:300 m²

Świeżo wybudowany segment przystosowany do działalności biurowej w sercu Marymontu. Dziewięć pokoi rozmieszczonych na trzech poziomach, cztery łazienki, pomieszczenie socjalne, dwa tarasy, ogród,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wielgolas Brzeziński

Wielgolas Brzeziński,mazowieckie

899 000 zł155 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Okolice halinowa media miejskie Dom 155m2 na działce 750m2 w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Położony 1,5 km od pkp Cisie koło Halinowa. Budynek postawiony wg projektu firmy Archon Willa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 049 900 zł121 m² 8 663 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:144 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż funkcjonalny Segment o pow. ok.120m2, usytuowany w pięknym rejonie, w spokojnej części Grodziska Mazowieckiego. Segment jest gotowy do zamieszkania i oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

899 900 zł112 m² 8 006 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowa inwestycja w Bardzo Dobrej Lokalizacji. Przedstawiamy do sprzedaży nowy Segment Zewnętrzny w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 112m2, posadowiony na ładnej działce. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żelechów

Żelechów,mazowieckie

1 699 000 zł169 m² 10 053 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom Parterowy w otulinie lasu. Przedstawiamy do sprzedaży dom parterowy o pow. ok.169 m 2 , posadowiony na działce o pow. 1000 m 2 , zlokalizowany w Żelechowie. Oferowany dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czarny Las

Czarny Las,mazowieckie

1 850 000 zł330 m² 5 606 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 510 m²

Przestronny Nowy Dom Na Inwestycję, lub do Zamieszkania. Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo Ładny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 329 m2 usytuowany na pięknej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Bruzdowa

Warszawa,mazowieckie

1 750 000 zł92 m² 18 939,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:635 m²

Dom zlokalizowany w jednej z wyjątkowych części Wilanowa - Zawady przy ul. Bruzdowej. Urokliwe i ciche miejsce do życia dla osób ceniących bliskość terenów zielonych i kamernalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 189 900 zł156 m² 7 628 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:755 m²

Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 bliźniaka - stan deweloperski - bardzo ładna i nowoczesna bryła budynku - łączony tylko garażem z drugą połówką bliźniaka. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Adamów-Parcel

Adamów-Parcel,mazowieckie

1 589 800 zł182 m² 8 735 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 235 m²

Bardzo Piękna Okolica i Dom. Przepiękna Działka. Przedstawiam do sprzedaży komfortowy, piękny Dom wolnostojący o powierzchni ok.180 m2, położony na bardzo ładnej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Warszawa,mazowieckie

1 650 000 zł200 m² 8 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w zielonej i spokojnej części Białołęki, ul. Słoneczna. W bliskiej odległości szkoła podstawowa, sklepy, przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Robinii

Warszawa,mazowieckie

2 500 000 zł143 m² 17 482,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż: komfortowy dom w zabudowie szeregowej w Ursusie Jeśli szukasz przestronnego, nowoczesnego i doskonale wykończonego domu w cichej i spokojnej okolicy, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

440 000 zł76 m² 5 789 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:11 600 m²

Na sprzedaż siedlisko o powierzchni 1,16 ha w miejscowości Borsuki Kolonia, gmina Zatory, powiat pułtuski. Położenie: -ok 1000m od rzeki Narew -blisko lasu i malowniczych rozlewisk rzeki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

20 000 zł640 m² 31,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom w klimacie dworkowym, położony w Warszawie na Kabatach. Nieruchomość o imponującej powierzchni 640 m , wybudowana w 2000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 179 900 zł117 m² 10 085 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:202 m²

Na sprzedaż segment środkowy o powierzchni ok. 117 m, usytuowany w Grodzisku Mazowieckim. Oferujemy Państwu bardzo ładny, komfortowy segment środkowy o powierzchni ok. 117 m, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łąkowa

Sade Budy,mazowieckie

449 000 zł1 400 m² 320,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż dom do remontu w miejscowości Sade Budy, ul. Łąkowa - działka 1400 m Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 70 m , zlokalizowany w malowniczej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

1 790 000 zł156 m² 11 460 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:906 m²

Urokliwy dom z zadbanym ogrodem w Międzyborowie. Marzysz o własnym domu w spokojnej i zielonej okolicy? Ta wyjątkowa nieruchomość to idealna propozycja dla Ciebie! Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 249 000 zł156 m² 7 992,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:519 m²

W ofercie posiadamy 2 lokale na sprzedaż! Ceny domów wynoszą od 1 249 000 złotych do 1 374 000 złotych brutto. Ceny nie powiększa pcc, ponieważ wystawiana jest faktura vat. Lokal nr 1 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Modrzewiowa

Nadarzyn,mazowieckie

1 200 000 zł150 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:553 m²

Duży dom bliźniaczy z cegły i drewna - trzykondygnacyjny na działce o powierzchni 553 m2 w Nadarzynie. Na parterze znajduje się niezależne mieszkanie składające się z kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

790 000 zł103 m² 7 670 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Do sprzedaży Dom Jednorodzinny dwulokalowy położony w okolicach Międzyborowa Dom o powierzchni 103 m2 usytuowany na działce 460m2. Nieruchomość w dobrej lokalizacji otoczona zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Warszawska

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

50 000 zł300 m² 167 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Prezentujemy Państwu luksusowy dom na osiedlu Konstancja w Konstancinie w sąsiedztwie Szkoły Amerykańskiej "american School of Warsaw" na strzeżonym osiedlu (całodobowa ochrona, 24 godzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

1 999 900 zł165 m² 12 091 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 015 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż bardzo Ładny funkcjonalny Dom o powierzchni ok. 165m2, usytuowany na pięknej działce o powierzchni ok. 1000 m2, usytuowany w malowniczej okolicy, na peryferiach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żelechów

Żelechów,mazowieckie

999 000 zł106 m² 9 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

4 000 000 zł400 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 412 m²

Eurovilla prezentuje na sprzedaż piękny dom wolnostojący, jednorodzinny na osiedlu Konstancja! 400 m2, 7 pokoi, działka 1400 m2! lokalizacja Dom znajduje się w pięknej okolicy domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

998 000 zł142 m² 7 028 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:752 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość. 1/2 bliźniaka o powierzchni ok 142 m2 posadowiony na ładnej działce o powierzchni ok. 752 m2 w spokojnym rejonie bliskich okolic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chylice

Chylice,mazowieckie

890 000 zł163 m² 5 460 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:820 m²

Nieruchomość z potencjałem. Przedstawiamy do sprzedaży dom wolnostojący parterowy o pow .ok.96 m 2 z poddaszem do własnej aranżacji o pow. ok. 70 m 2. posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Józefosław

Józefosław,mazowieckie

10 000 zł200 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy ofertę wolnostojącego domu, zlokalizowanego przy głównej ulicy w Józefosławiu. Nieruchomość ta, o powierzchni 200 m , położona jest na przestronnej działce.