dowolna

Domy mazowieckie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

8 731 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 731 ogłoszeń

729 000 zł160 m² 4 556,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:435 m²

Na sprzedaż: dom jednorodzinny z budynkiem gospodarczym w Mławie, ul. Olsztyńska doskonała lokalizacja, idealny dla rodziny lub inwestora Na sprzedaż oferujemy nieruchomość położoną.

Szczegóły ogłoszenia

1 995 000 zł261 m² 4 578,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 545 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny położony w spokojnej i cichej części Milanówka. W pobliżu (tylko 450 m od domu) znajduje się stacja wkd polesie pkp (tylko 5 minut spacerem).

Szczegóły ogłoszenia

2 040 000 zł170 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:860 m²

Dom wolnostojący w Warszawie - Wesołej Przytulny dom w bardzo cichej okolicy, blisko las i tereny rekreacyjne. Do domu przynależy budynek 55 m2 wybudowany na podwórku z w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 489 000 zł148,99 m² 9 993,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:506 m²

Na sprzedaż komfortowy lokal w zabudowie dwulokalowej, położony w cichej i zielonej części Wycinek Osowskich. Inwestycja zlokalizowana w otoczeniu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł60 m² 4 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Twój azyl blisko natury! Odkryj dom przy ul. Wierzbowej 3 w Nowym Duninowie, idealne rozwiązanie dla tych, którzy pragną spokojnego życia przez cały rok lub szukają wygodnej bazy wypadowej do.

Szczegóły ogłoszenia

1 565 000 zł158 m² 9 905,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom rodzinny położony w jednej z najbardziej pożądanych części Grodziska Mazowieckiego spokojnej, zielonej okolicy z doskonałym dojazdem do Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł300 m² 5 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny - Dom wolnostojący o powierzchni ok.300 m2, z ogrodem, usytuowany w Czarnym Lesie. Nieruchomość idealna dla miłośników natury - leśno-parkowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 900 zł133,21 m² 7 506,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej | Wołomin dom, który łączy wygodę, nowoczesność I funkcjonalność Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 133,21.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł260 m² 6 731 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:850 m²

Funkcjonalny, idealna Lokalizacja! Wygodny, duży Dom wolnostojący o pow.260m2, słoneczny o idealnym rozkładzie na kameralnym i zamkniętym, zielonym osiedlu z pełną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł175 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament o powierzchni 175 m , położony na 1. i 2. piętrze kameralnej, odrestaurowanej willi z 1936 roku, usytuowanej w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 089 900 zł156,20 m² 6 978 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:799 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 bliźniaka - stan deweloperski - bardzo ładna i nowoczesna bryła budynku - łączony tylko garażem z drugą połówką bliźniaka. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 025 000 zł95,90 m² 10 688,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

0% prowizji dla kupującego! Na sprzedaż funkcjonalny i przestronny dom w zabudowie bliźniaczej typu Andrea A, położony w spokojnej i zielonej części Stanisławowa Pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł168 m² 5 946,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

-nieruchomość dostępna tylko W verano estate - Nowoczesny dom (bliźniak) w otulinie lasu | Musuły k. Grodziska Mazowieckiego 128 m + poddasze 40 m | działka 500 m | bez pcc |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 089 000 zł132 m² 8 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Do każdej połówki bliźniaka działka 750 m2 Sprzedam bliźniaka o pow. użytkowej 132m2 w doskonałej, zacisznej, zielonej części Milanówka w odległość 1,5 km od infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł330 m² 7 576 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

W żanęcinie - blisko wyjazdu na obwodnicę Warszawy, józefowa i Otwocka - mamy na sprzedaż bardzo ciekawą nieruchomość. Na działce 1300 m2, rozmieszczonych jest kilka budynków. Z przodu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł55,29 m² 7 939,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:630 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom typu stodoła w Skoroszach gotowy do zamieszkania! Jeśli szukasz eleganckiego, komfortowego domu w otoczeniu natury, ta oferta spełni Twoje marzenia! Metraż.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł200 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom z lat osiemdziesiątych, do remontu duży potencjał możliwość uzyskania dwóch lokali całkowicie podpiwniczony - w pomieszczeniach przyziemnych są okna Działka Narożna Na dzialkę można.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 332 417 zł98,95 m² 13 465,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:116 m²

Inwestycja z domami czterolokalowymi. Tutaj proponujemy dom 998,95 m2 - 4 pokoje, plus dwa miejsca postojowe naziemne, - dom 2a2 ********************************************** Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł182 m² 8 214 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 235 m²

Bardzo Piękna Okolica i Dom. Przepiękna Działka. Przedstawiam do sprzedaży komfortowy, piękny Dom wolnostojący o powierzchni ok.180 m2, położony na bardzo ładnej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł302 m² 21 523,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Nowoczesna rezydencja z duszą - luksus, technologia i natura w sercu prestiżowego Wilanowa Szukasz domu, który będzie prawdziwą oazą komfortu, prywatności i nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

6 290 000 zł454 m² 13 854,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:580 m²

English description below Luksusowy, nowoczesny i komfortowy dom szeregowy (segment skrajny) na Ursynowie, blisko Lasu Kabackiego przy ulicy Puchaczy. 6 pokoi, 3 Łazienki, przyjemny i słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł300 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:72 m²

Do sprzedania kamienica usytuowana w ścisłym Centrum Grodziska Mazowieckiego przy deptaku. Cena do negocjacji. Budynek jest obiektem mieszkalno - usługowym , w zwartej zabudowie śródmiejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł144,89 m² 8 275 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Osiedle happynest | Krępa | połówka domu dwulokalowego | przedsprzedaż | 144,89 m2 | działka 700 m2 | 1 199 000 zł bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! wpłaty poszczególnych transz na.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł500 m² 2 598 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Oferta na wyłączność W naszym biurze Cena do negocjacji! Wyremontowany, odnowiony dworek z 1880 roku w okolicach Strzegowa, nad Wkrą. Powierzchnia ok 250m. Do kompleksu należy także.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł350 m² 71,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 442 m²

Nowoczesny dom na wynajem w Konstancinie-Jeziornie Najemca nie płaci prowizji. English version below. Na wynajem wyjątkowy, nowoczesny dom o bryle inspirowanej architekturą Franka Lloyda Wrighta.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł200 m² 8 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Nieruchomość- obniżona cena Wyjątkowy dom z duszą poszukuje nowego właściciela. Lokalizacja - Bieganów na granicy z Międzyborowem. Na parterze znajduje się część dzienna - salon.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł430 m² 5 813,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:730 m²

Piękny dom w prestiżowej okolicy Starej Miłosny, zaledwie 100m od Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Kapitalny remont przeprowadzony w latach 2007/2008 przy użyciu wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł149,85 m² 6 473,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 149,85 m , wykończony w stanie deweloperskim, położony na przestronnej działce o powierzchni 1200 m . Dom został zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

884 000 zł103,74 m² 8 521,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 019 m²

Dom jednorodzinny z zadbanym ogrodem pod Magnuszewem | do zamieszkania/na letnisko | Bez prowizji! Na sprzedaż dom jednorodzinny z działką, położony w cichej miejscowości Grzybów (gm.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł104 m² 10 576,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:860 900 m²

Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość w malowniczym miasteczku Nasielsk, położonym w powiecie nowodworskim w województwie mazowieckim. Dla osób szukających dużej działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 070 000 zł142 m² 7 535 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:375 m²

Przedstawiamy nowoczesny dom w stanie deweloperskim 1/2 bliźniaka o powierzchni ok.142 m Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł210 m² 4 757,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:283 m²

Oferta bez prowizji! Dom (bliźniak) położony na kameralnym osiedlu w Otwocku (świder Wschód) z widokiem na las (!). Wybudowany na początku lat 80` z cegły oraz gazobetonu. Poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł50 m² 13 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Dom Z dużym potencjałem Przedstawiam do sprzedaży parterowy dom wolnostojący o powierzchni ok. 50m2 m2 posadowiony na pięknej działce o pow. ok. 1700 m2. Rozkład pomieszczeń : -.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł181,40 m² 4 383 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 340 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom o powierzchni ok. 180m2, usytuowany w Pięknej zielonej okolicy w Milanówku. W skład nieruchomości wchodzą : - 2 x kuchnia - salon - główna.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł260 m² 8 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:587 m²

Dom jednorodzinny, ursus, 587 m , 5 pokoi, w sąsiedztwie parku Czechowickiego Atuty: - funkcjonalne wnętrza: półotwarta kuchnia z wydzieloną strefą jadalnianą. - cztery sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł265 m² 18 490,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Konstancin-Jeziorna | Dom 265 m | Działka 1 500 m | 5 sypialni | Basen | Garaż na 2 samochody : Dla kogo? Dla rodziny 2+2 lub 2+3. Dla osób poszukujących nowoczesnego domu w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł116,28 m² 11 609,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dwupoziomowy apartament wykończony w 80%. Lokal znajduje się na piętrze segmentu dwulokalowego, posiada 3 sypialnie oraz salon z kuchnią i jadalnią. Powierzchnia to 116,28 mkw. Schemat.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 800 zł189,80 m² 6 321 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 330 m²

Bardzo Ładny Dom. Piękna Zielona Okolica Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny Dom o powierzchni ok.190 m2, usytuowany na przestronnej, bardzo ładnej działce. Dom usytuowany w pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł165 m² 2 418,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:7 158 m²

Na sprzedaż działka siedliskowa o powierzchni gruntowej 7158m2, zlokalizowana w malowniczej miejscowości Wężyki, gmina Rybno, powiatu sochaczewskiego. Lokalizacja ta oferuje doskonałe warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł134,30 m² 11 161,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni ok. 134 m, usytuowany na dużej działce o powierzchni ok. 1200 m, w bardzo atrakcyjnej i spokojnej lokalizacji na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł86 m² 10 348,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:811 m²

Numer oferty w biurze 6976 Polecamy do zakupu wolnostojący dom trzypokojowy, w pełni podpiwniczony o powierzchni użytkowej 86m2, posadowiony na działce o powierzchni 811m2, położony.