dowolna

Domy mazowieckie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

8 839 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 839 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Fiołkowa

Solec,mazowieckie

1 180 000 zł118 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:383 m²

1 180 000 zł | sprzedaż | dom | 118 m2 | solec | gmina góra kalwaria oferta bez podatku pcc! nie pobieramy prowizji od kupującego! wygodne domy pod warszawą! kameralne osiedle! Przedmiotem sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Żołny

Warszawa,mazowieckie

16 900 zł220 m² 76,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

PL: dom na wynajem Ursynów, ul. Żołny 26D (~220 m ) - idealny dla rodziny i dla firmy Nowy, świeżo wykończony dom w spokojnej, zielonej okolicy idealny dla rodziny lub pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Czereśniowa

Warszawa,mazowieckie

9 900 zł160 m² 61,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Stare Włochy / dom 160 m2 / 5 pokoi/ taras/ balkon/ działka 600 m2 Pół bliźniaka z bardzo ładnie zaaranżowanym ogrodem i ciekawym tarasem położony w spokojnej ulicy Czereśniowej. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 549 900 zł135 m² 11 447 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:415 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż nowy, stylowo wykończony dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 bliźniaka o powierzchni 135 m z garażem, zlokalizowany w spokojnej i rodzinnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

1 060 000 zł130 m² 8 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:60 m²

Ostatnie wolne domy W ofercie! Kameralne osiedle domów szeregowych położone w sercu Ożarowa Mazowieckiego Spokojna okolica zapewni mieszkańcom ciszę, przestrzeń oraz kontakt z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 330 000 zł168 m² 7 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Ostatnie wolne domy W ofercie! Kameralne osiedle domów szeregowych położone w zielonej części warszawskiej Białołęki. Spokojna okolica zapewni mieszkańcom ciszę, przestrzeń oraz kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kuropatwy

Mysiadło,mazowieckie

1 550 000 zł180 m² 8 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu (segment skrajny) położonego w Mysiadle, przy ulicy Kuropatwy. Dom znajduje się na działce o powierzchni 500m2. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ustanów,mazowieckie

5 490 000 zł550 m² 9 981,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:6 900 m²

5 490 000 zł I sprzedaż I 550 m2 I dom I ustanów I gmina prażmów | basen kryty | sauna | jacuzzi Przedmiotem sprzedaży jest unikatowy dom wolnostojący o powierzchni 550.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 099 000 zł152 m² 7 249 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Na sprzedaż 1/2 bliźniaka - nowoczesność i elegancja w jednym! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i komfortowego domu w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

949 900 zł225 m² 4 214 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 004 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący o powierzchni ok. 220 m2, w stanie surowym otwartym, w bardzo dobrej lokalizacji Żabiej Woli. Dom o powierzchni ok 220m2, usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Piaseczno,mazowieckie

1 270 000 zł153 m² 8 300,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:955 m²

Na sprzedaż budynek jednorodzinny składający się z 2 osobnych części z osobnymi wejściami (możliwość połączenia w jedną całość). Pierwsze wejście do części o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

949 000 zł125 m² 7 612,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

W ofercie lokale w zabudowie bliźniaczej 4- lokalowej w Grodzisku Maz. w atrakcyjnej lokalizacji blisko przystanku wkd. Wyjątkowe miejsce, inwestor z dużym doświadczeniem, solidnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

1 099 900 zł140 m² 7 828 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:751 m²

Bliźniak w Pięknej, zielonej Okolicy. Na sprzedaż Dom - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 140 m2, położony w malowniczej i cichej okolicy w Adamowiźnie. Dom znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

5 290 000 zł198 m² 26 660,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:324 m²

Luksusowy dom bliźniaczy na Sadybie Oficerskiej prestiż, zieleń i komfort życia w sercu Warszawy Prezentujemy wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 162.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

839 000 zł110 m² 7 627,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Do sprzedania lokal w budynku jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej w Grodzisku Mazowieckim. Lokal w stanie deweloperskim, dostępne lokale środkowe. Na parterze ulokowane są: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Warszawa,mazowieckie

15 000 zł160 m² 93,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:312 m²

Nowy, 4-pokojowy dom (połówka bliźniaka) W sercu sadyby. Do wynajęcia dom o pow. 160 m2 usadowiony na działce 312 m2, w pobliżu Sadyba Best Mall. Atutem nieruchomości jest znakomita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

949 000 zł125 m² 7 612,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Aleja Zgody

Zgorzała,mazowieckie

1 419 000 zł129 m² 10 970,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:214 m²

Sprzedaż | 1 419 000 zł | 129,35 m2 | segment środkowy | 5 pokoi | Aleja Zgody | Zgorzała | gm. Lesznowola Wirtualny spacer: przedmiotem sprzedaży jest segment środkowy o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Jaktorowska

Żyrardów,mazowieckie

6 500 zł120 m² 54,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Numer oferty w biurze 91-39 Polecam do wynajęcia dom wolnostojący (pod pracowników max 15 osób) o powierzchni 120 m2, dom dwu kondygnacyjny położony w Żyrardowie, prawa strona ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Mickiewicza

Garwolin,mazowieckie

1 890 000 zł238 m² 7 924,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:801 m²

Tylko W investorius Zapraszam do kontaktu w godzinach 7.00-22.00 Tel. Wyjątkowy dom na sprzedaż w Garwolinie - komfortowa nieruchomość wolnostojąca o powierzchni 272 m2 na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Budy-Grzybek

Budy-Grzybek,mazowieckie

990 000 zł152 m² 6 534,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowa inwestycja, ładne małe osiedle pod lasem. W ofercie lokale w zabudowie bliźniaczej w jaktorowie/budach Grzybek. Wyjątkowe miejsce, inwestor z dużym doświadczeniem, solidnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 749 900 zł205 m² 8 536 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przestronny Dom ok. 205m2 w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny Dom wolnostojący, parterowy o powierzchni ok. 205 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Poprawna

Warszawa,mazowieckie

2 100 000 zł140 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:162 m²

Na sprzedaż 139,64m2 segment na osiedlu Las w dzielnicy Wawer (ulica Poprawna) w bliskiej odległości od Centrum (15 minut samochodem). Dom posiada trzy piętra, ogród o powierzchni 81m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nowe Grochale,mazowieckie

1 599 990 zł168 m² 9 523,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:748 m²

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż wykończony i całkowicie wyposażony dom o powierzchni użytkowej 147,11 m2 (168 m2 po skosach) + wolnostojący garaż 25 m2 oraz dwa tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Konopnickiej

Kamionka,mazowieckie

1 149 000 zł295 m² 3 894,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 068 m²

Poszukujesz miejsca, które zachwyci Cię przeszywającą na wskroś ciszą, a zarazem bliskością Warszawy? Od dawna śni Ci się przepiękny ogród, który będzie miejscem spotkań rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 199 900 zł143 m² 8 391 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:218 m²

Przedstawiamy do sprzedaży segment w atrakcyjnej okolicy. Segment środkowy o powierzchni ok.143m2 z działką ok 218m2 Zlokalizowany w otoczeniu zielonej, spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dworcowa

Wyszków,mazowieckie

480 000 zł89 m² 5 393,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:585 m²

Do sprzedaży; dom w zabudowie bliźniaczej wybudowany w latach 70 konstrukcja tradycyjna, murowana ( biała cegła). Budynek w skład, którego wchodzi parter oraz strych nieużytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Graniczna

Teresin,mazowieckie

1 850 000 zł265 m² 6 981,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dwa domy na jednej działce o pow. 1100 m2., większy pow. mieszkalnej 172 m2, z 2015 roku, mniejszy pow. mieszkalnej 45,15 m2, z 1960 roku, łącznie około 219 m2 powierzchni mieszkalnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 659 000 zł159 m² 10 414,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:254 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu z garażem i narożnym ogródkiem. Położenie nieruchomości na warszawskim Wawrze gwarantuje szybki dojazd do centrum stolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sowińskiego

Błonie,mazowieckie

3 450 000 zł273 m² 12 637,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Pragnę przedstawić Państwu absolutnie unikatowy dom wolnostojący, położony w cichej i bardzo spokojnej okolicy Błonia. Gotowy do wprowadzenia, w pełni wyposażony i urządzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 290 000 zł100 m² 12 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:425 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja. Dom po remoncie do wprowadzenia. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący, parterowy na wysokim podpiwniczeniu o powierzchni ok.100 m2 , posadowiony na działce 425.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Podkowy

Warszawa,mazowieckie

995 000 zł92 m² 10 815,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Mamy przyjemność zaoferować Państwu cztery domy w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim, które łączą w sobie komfort, przestronność oraz doskonałą lokalizację w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

9 900 zł450 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Osoba prowadząca Do wynajęcia dom w stylu dworkowym o powierzchni całkowitej ok 400 m 2 na zadbanym i ogrodzonym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radom

Radom,mazowieckie

719 000 zł226 m² 3 181,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Jeśli szukasz przytulnego domu w cichej okolicy, ta oferta jest dla Ciebie. Dom parterowy z poddaszem mieszkalnym w zabudowie jednorodzinnej, wolnostojący położony w Radomiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kopernika

Ząbki,mazowieckie

1 090 000 zł145 m² 7 517,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:345 m²

Dom dla rodziny lub pod inwestycję w Ząbkach! Dom w dobrej lokalizacji, centrum Ząbek, cała infrastruktura na wyciągnięcie ręki. Dojazd do centrum warszawy w zaledwie 20 minut. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Kobyłka,mazowieckie

938 000 zł118 m² 7 949,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży narożnego domu w zabudowie szeregowej w Kobyłce. Nieruchomość Dom o powierzchni 118m2 w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Okrężna

Komorów,mazowieckie

9 800 zł240 m² 40,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dostępny od 1 sierpnia 2025 r. Ekonomiczny w eksploatacji, przepiękny, klimatyczny, bardzo przestronny dom otoczony ogrodem. Zaprojektowany tak, by żyło się w nim jak najwygodniej - w sam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Poświętna

Białobrzegi,mazowieckie

190 000 zł30 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wyłączna sprzedaż - nie szukaj dalej. Ja jestem właścicielem działki. Oferuję Państwu na sprzedaż dom do generalnego remontu o powierzchni około 30 m na działce budowlanej powierzchni 400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kuropatwy

Warszawa,mazowieckie

1 390 000 zł129 m² 10 786,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:432 m²

Bez prowizji! zakup bezpośrednio od dewelopera! W ofercie nowoczesne osiedle willi miejskich. Wygodny dostęp do centrum Warszawy. Blisko las Kabacki z mnóstwem ścieżek rowerowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 990 000 zł235 m² 8 468,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, na zamkniętym osiedlu, z pięknym ogrodem, zaledwie 1 km od ch Stara Papiernia i 1,2 km od Parku Zdrojowego. Budynek Dom o pow. ok. 235 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie

979 000 zł135 m² 7 251,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bez pcc | bez prowizji Jabłonna 400 m od Warszawy! Nowe domy w zabudowie szeregowej w malowniczej Jabłonnie, tuż przy granicy z Warszawą. Domy w zabudowie szeregowej oraz.