dowolna

Domy mazowieckie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

8 766 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 766 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żyzna

Radom,mazowieckie

599 000 zł161 m² 3 720,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:282 m²

Tylko U nas W ofercie na wyłączność atrakcyjna cena - okazja Biuro Nieruchomości premium apartment Zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży uroczego parterowego domu, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 299 900 zł239 m² 5 434 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Nowoczesny Nowy Energooszczędny Dom. Przedstawiamy Do sprzedaży Nowy, energooszczędny, nowoczesny Dom - stodoła w stanie deweloperskim o powierzchni ok.240 m2, usytuowany w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

1 779 900 zł156 m² 11 388 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:906 m²

Urokliwy dom z zadbanym ogrodem w Międzyborowie. Marzysz o własnym domu w spokojnej i zielonej okolicy? Ta wyjątkowa nieruchomość to idealna propozycja dla Ciebie! Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jakubowizna

Jakubowizna,mazowieckie

329 000 zł49 m² 6 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 864 m²

Niedrogi, kameralny, mały dom (wybudowany na zgłoszenie) na dużej działce. Dom murowany, ocieplony i pokryty blachodachówką. Wymiary domu po obrysie 5x7 m plus zadaszony taras. na rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Rumiana

Warszawa,mazowieckie

14 500 zł430 m² 33,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

For rent | 430 m2 | detached house | 14 500 zł | wilanów | rumiana The object of the lease is a detached house of 430 m2 with a well-groomed garden. On the ground floor there is a living room.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 512 390 zł137 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:248 m²

Bliźniak 5 pokojowy o powierzachni 137 m2, ogródek 148 m2, zlokalizowany na warszawskiej Białołęce! zakup bezpośednio od dewelopera bez prowizji bez pcc układ pomieszczeń : Parter: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 149 900 zł112 m² 10 230 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 051 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkowy, parterowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 112 m, położony na pięknie zagospodarowanej działce o pow. 1050 m, z bliskim dostępem do lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 429 000 zł92 m² 14 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:80 m²

Nowoczesny i przestrzenny segment z ogródkiem na zamkniętym osiedlu Casa Fiore w Międzylesiu (wawer). Segment został odebrany w 2023 roku, wykończony z dużą starannością przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

969 900 zł136 m² 7 121 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:93 m²

Na sprzedaż nowoczesny Dom -segment środkowy! Oferujemy do sprzedaży segment środkowy o powierzchni ok. 136 m z garażem, wykończony w stanie deweloperskim, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

1 689 900 zł218 m² 7 752 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 021 m²

Wyjątkowy Dom na sprzedaż w Żyrardowie na bardzo ładnym Osiedlu Wschód. Twoje nowe miejsce do życia! Zapraszamy do odkrycia niezwykłego domu, który łączy przestrzeń, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Bieniewice

Bieniewice,mazowieckie

869 900 zł83 m² 10 430 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż Nowy segment o powierzchni ok. 83,5 m2 położony na działce w bardzo ładnym rejonie. Budynek to nowoczesna nieruchomość zaprojektowana z myślą o komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 800 000 zł220 m² 8 200,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:415 m²

Wyjątkowa lokalizacja w sercu Starej Miłosnej. Odkryj urok mieszkania na granicy miasta i natury! Dom położony jest w Stara Miłosna na obrzeżach Mazowieckiego Parki Krajobrazowego. Gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wał Miedzeszyński

Warszawa,mazowieckie

1 649 900 zł135 m² 12 221,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Twój dom w zabudowie bliźniaczej z ogródkiem na parterze połączonym z salonem oraz tarasem na II piętrze z widokiem na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Trojany

Trojany,mazowieckie

444 000 zł170 m² 2 611,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym powierzchnia ok. 170 m , położony na dużej działce o powierzchni 1300 m w miejscowości Trojany, gmina Dąbrówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Staroźreby

Staroźreby,mazowieckie

3 500 000 zł600 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:40 000 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Odrestaurowany budynek do wykorzystania pod dowolną działalności , wraz z gruntem o powierzchni nieomal 4 ha. Na działce poza dworkiem 2 stawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Józefów

Józefów,mazowieckie

442 500 zł198 m² 2 234,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości, położonej przy Józefów 60, 27-300 Lipsko Opis nieruchomości: nieruchomość oznaczona nr działek 510.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Serock

Serock,mazowieckie

899 000 zł360 m² 2 497,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:923 m²

Oferujemy wyjątkową inwestycję deweloperską z rozpoczętą budową dwóch przestronnych domów bliźniaczych, zlokalizowanych w malowniczej, cichej okolicy tuż nad brzegiem rzeki Narwi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Warszawa,mazowieckie

995 000 zł92 m² 10 815 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Atrakcyjny dom 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni 92m2 do budynku przynależ działka ok 300m2 1.Pomieszczenia na parterze wysokość ok. 3m: przestronny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Piasta Kołodzieja

Warszawa,mazowieckie

1 512 390 zł137 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:246 m²

We speak pl/en/ua/ru Kameralne osiedle przy ul. Piasta Kołodzieja Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej - 8 przestronnych lokali w atrakcyjnej lokalizacji na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Falenty

Falenty,mazowieckie

875 000 zł95 m² 9 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Pragnę zaprezentować domy w zabudowie bliźniaczej w Falentach Nowych, inwestycja jest kontynuacją 1 /2 /3 etapu Osiedla Rose Park. Każdy dom w nowoczesnej architekturze według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kiełpin,mazowieckie

1 750 000 zł283 m² 6 188,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:773 m²

Zielony zakątek w podwarszawskim Kiełpinie Szukasz spokoju i własnej przestrzeni z ogrodem, z dala od zgiełku miasta? Potrzebujesz funkcjonalnego domu, w którym każdy domownik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Natolin

Natolin,mazowieckie

769 900 zł110 m² 6 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszamy i Przedstawiamy do sprzedaży przestronny, funkcjonalny segment środkowy o powierzchni ok. 110m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 200m2, w Natolinie. Budynek oddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kozły,mazowieckie

950 000 zł149 m² 6 375,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Na sprzedaż atrakcyjny, wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 149 m , usytuowany na przestronnej działce 1050 m w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Kozły, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łomianki,mazowieckie

7 199 zł125 m² 57,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowo wykończony bliźniak z pompą ciepła i fotowoltaiką w Dziekanowie Leśnym. Urządzony w pełni z meblami w zabudowie, sprzętem agd i ogrodem. Brama wjazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Magdalenka

Magdalenka,mazowieckie

3 500 000 zł212 m² 16 509,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości położonej w sercu lasu sosnowego w Magdalence! Dane techniczne: nowoczesny, przestronny dom jednorodzinny z 2011 r. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kuligów

Kuligów,mazowieckie

749 000 zł172 m² 4 354,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:963 m²

Nieruchomość dostępna wyłącznie W naszej ofercie! Domów w tak atrakcyjnych lokalizacjach jest niewiele! Całoroczny, idealny dla rodziny 2+2 lub większej! 3 minuty spacerem do rzeki Bug.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

6 000 zł180 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:512 m²

Lex nieruchomości tel. +48 Do wynajęcia przestronny dom wolnostojący w Ursusie - idealny dla rodziny lub firmy Oferujemy do wynajęcia komfortowy, wolnostojący dom zlokalizowany w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

19 900 zł260 m² 76,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do wynajęcia elegancki, klasycznie urządzony dom o powierzchni 260 m , położony w jednej z najbardziej prestiżowych części Warszawy - na Starym Mokotowie. Nieruchomość Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 049 000 zł178 m² 5 893,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:513 m²

1 049 000 zł | sprzedaż | połowa domu | 178 m2 / wola mrokowska / gm. Lesznowola promocja! zakup bezpośrednio od dewelopera, bez pcc! 0% prowizji! Przedmiotem sprzedaży jest lewa połówka domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Koniczynowa

Warszawa,mazowieckie

2 499 000 zł170 m² 14 679,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:347 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą eleganckiego i komfortowego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 170,24 m , usytuowanego na działce o powierzchni 347.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Głogów

Głogów,mazowieckie

1 300 000 zł207 m² 6 280,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Do sprzedaży siedlisko z domem jednorodzinnym oraz stajnią w miejscowości Głogów gmina Wieniawa w sąsiedztwie zalewu domaniowskiego. Dom wolnostojący o powierzchni 207 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chrzanów Mały

Chrzanów Mały,mazowieckie

1 590 000 zł155 m² 10 258 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w okolicy Milanówka idealne miejsce dla rodziny. Na sprzedaż oferujemy komfortowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, zrealizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

2 450 000 zł230 m² 10 652,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 230 m²

Klasyczny dom z duszą w sercu Starego Rembertowa na pięknej działce 1230 m Z przyjemnością prezentuję Państwu przestronny, funkcjonalny dom o powierzchni użytkowej 160 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

1 049 800 zł114 m² 9 241 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:524 m²

Piękna Okolica. Bardzo Ciekawy projekt budynku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży Domu - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 114 m2 z płaskim dachem, posadowiony na działce ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wejnerta

Warszawa,mazowieckie

6 450 000 zł260 m² 24 807,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:215 m²

Reprezentacyjna willa na starym mokotowie Wyjątkowa nieruchomość | Prestiżowa lokalizacja | Funkcjonalny rozkład pomieszczeń | Klimatyzacja ***** rozkład pomieszczeń: willa oferuję 8 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Marki,mazowieckie

999 000 zł142 m² 7 010,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bez pcc! Bez prowizji! atrakcyjna oferta! Oferuję Państwu atrakcyjny, przestronny segment 142,5m2 w spokojnej okolicy w Markach, blisko trasa S8. Dostępny już tylko narożny z największym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Melcera-Szczawińskiego

Warszawa,mazowieckie

1 299 000 zł177 m² 7 338,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:903 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 177 m2, użytkowej 80 m2 zlokalizowany na działce o powierzchni 903 m2. Budynek i działka: - budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 900 000 zł220 m² 17 727,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:910 m²

Dom 220M2, 5 pokoi, działka 910M2, garaż na 2 auta, pompa ciepła, stan deweloperski, neo natolin, wilanów bez prowizji od kupującego dane techniczne: nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pomorska

Piaseczno,mazowieckie

1 289 000 zł258 m² 4 996,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:582 m²

1 289 000 | sprzedaż | 162 M2 | dom wolnostojący | piaseczno | zalesie dolne Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni całkowitej 258 m , użytkowej 162 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 199 900 zł109 m² 10 988 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż atrakcyjny, narożny segment o powierzchni ok. 109 m, usytuowany na działce o powierzchni ok. 250 m, zlokalizowany w cichej i zielonej części Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Podolszyn Nowy

Podolszyn Nowy,mazowieckie

889 000 zł99 m² 9 484,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:275 m²

Opis inwestycji: osiedle Cynamonowe położone jest w cichej i malowniczej okolicy w podwarszawskim Podolszynie Nowym. Jest to urokliwe miejsce, które łączy ciszę i spokój życia.