dowolna

Domy mazowieckie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

8 730 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 730 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 495 000 zł160 m² 9 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:605 m²

Dzień dobry, oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 160m w spokojnej części miasta Milanówka, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej i terenów zielonych. Milanówek sam w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy, ul. Inna

Tomaszew Warszawa

739 000 zł63,99 m² 11 548,68 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Ten dom to dobry wybór dla osób, które poszukują lokalu z własnym ogrodem. Na dole zaprojektowano wygodny salon z aneksem kuchennym, toaletę oraz ustawny hol, w którym bez trudu zmieści.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy, ul. Inna

Tomaszew Warszawa

899 000 zł81,17 m² 11 075,52 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Ten przestronny 4-pokojowy dom to dobry wybór dla rodziny z dziećmi. Na parterze, w strefie dziennej mieści się komfortowy salon z aneksem kuchennym, duży hol z miejscem na szafę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy, ul. Inna

Tomaszew Warszawa

899 000 zł81,17 m² 11 075,52 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł134 m² 10 671,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Oferujemy na sprzedaż bezpośrednio funkcjonalny segment Smart Home środkowy położony w spokojnej części Pruszkowa, na granicy z Piastowem. Zamieszkujemy dom od 2018 r. i jesteśmy jego.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł165 m² 9 084,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:627 m²

1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim w Pruszkowie ( Żbików ) Powierzchnia całkowita - 184m , garaż 19,1m. 3 sypialnie, salon, garderoba, 2 łazienki, kuchnia, spiżarnia. Budynek odebrany.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł181,77 m² 6 871,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:444 m²

Dom o powierzchni użytkowej 181,77 m , położony w Zielonce, na działce o powierzchni 444 m . Bardzo dobra komunikacja, szybki dojazd do Warszawy (idealne dla osób pracujących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł112 m² 6 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Marzysz o nowoczesnym domu w spokojnej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Kupujący nie ponosi żadnej prowizji! Połowa inwestycji sprzedana. Zakończenie budowy maj 2026r. Przedstawiamy nową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł116,16 m² 7 920,11 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:październik 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 5-pokojowego domu w zabudowie szeregowej, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, czterech sypialni, dwóch łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł116,16 m² 7 920,11 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:październik 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł116,16 m² 7 920,11 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:październik 2027

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł330 m² 17 878,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 407 m²

*English version below* Z przyjemnością oferujemy wyjątkowy dom z komfortowym domkiem gościnnym, na ładnej, narożnej działce w uzdrowiskowym mieście Konstancin-Jeziorna. Klasyczna,.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł190,90 m² 10 738,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Środkowy segment o powierzchni 190,9 m , zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Krzywa Iwiczna znanym z serialu " ". : dla kogo? Idealny dom dla rodziny 2+2 lub 2+3 ceniącej sobie.

Szczegóły ogłoszenia

4 950 000 zł237,33 m² 20 857,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 246 m²

6 pokoi | 2 łazienki | toaleta | garderoba | pralnia | kuchnia ze spiżarnią | strych. Garaż na 2 samochody | 2 duże tarasy Idealny, rodzinny układ pomieszczeń. Czy to jest nieruchomość dla ciebie?.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł213 m² 10 323,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 081 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący w sercu Piaseczna | 213 m | Działka 1081 m | Garaż | Taras | Doskonała lokalizacja Piaseczno | Media miejskie | Oferta dostępna wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł170 m² 8 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom z cegły 3 kondygnacyjny składający się z: -Parter salon z kominkiem, kuchnia z jadalnią, wc, pralnia -piętro 2 sypialnie, garderoba, łazienka -strych pokój ze skosami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł114 m² 7 008,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Ostatnia szansa na domy gotowe do odbioru! Zakup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji! Pozostały 2 lokale w ułożeniu bliźniaczym w promocyjnej cenie 799 tys zł. Gotowe - po odbiorze!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł113,20 m² 9 275,62 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie szeregowej znajdującego się w inwestycji Dzielnica Hrabska w gminie Falenty. Parter domu składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 290 000 zł129,96 m² 9 926,13 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:lipiec 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł109,84 m² 9 013,11 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 000 zł85 m² 8 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Prezentujemy 4-pokojowy segment o powierzchni 85,31 metra kwadratowego , zlokalizowane przy ulicy Kwiatowej 56 (łazy, k. Warszawy w powiecie Piaseczyńskim). Jest to idealna nieruchomość dla.

Szczegóły ogłoszenia

7 050 000 zł514 m² 13 715,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:21

 

Powierzchnia działki:690 m²

Zakup 0% prowizji dla kupującego! Odrestaurowana kamienica z możliwością dokupienia sąsiedniej działki, po generalnym remoncie przeprowadzonym w latach 2010 - 2016 na podstawie przeprowadzonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł133 m² 8 646,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:176 m²

Prezentujemy 4-pokojowy segment o powierzchni 133 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Augustowskiej 1 w Grodzisku Mazowieckiem. Jest to idealna nieruchomość dla pary lub dużej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

1 970 000 zł350 m² 5 628,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom z kominkiem i ogrodem 350 m Galeria Północna 600m Prezentujemy przestronny, 6-pokojowy dom o powierzchni 350 metrów kwadratowych, zlokalizowany przy ulicy Kazimierza Szałasa.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł200 m² 9 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:280 m²

Marzysz o domu, w którym każdy członek rodziny znajdzie swój własny kąt, a poranna kawa na tarasie smakuje spokojem pobliskiego lasu? Zapraszam na ulicę Liliową miejsce, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł101 m² 5 633,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:201 m²

Dom 101 m - Ogród ok. 100 m - 2 miejsca parkingowe - Warka Wprowadzenie Prezentujemy nowoczesny dom szeregowy o powierzchni około 101 m , zlokalizowany przy ulicy Parkowej 25a.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł241 m² 5 477,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 520 m²

| funkcjonalny dom 40 min od Warszawy 1520 m działki, wolnostojący, blisko natury | Wprowadzenie Przedstawiamy przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 241 m idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł95 m² 13 894,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

(bezpośrednio) Na sprzedaż bezczynszowy dom w zabudowie szeregowej, z dużym ogrodem, położony na wyjątkowym osiedlu (to tutaj kręcony jest serial ). Powierzchnia domu: ok. 90.

Szczegóły ogłoszenia

1 139 000 zł100 m² 11 390 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Avenue Estate prezentuje na sprzedaż dom w cichej i zielonej części rezydencjonalnego Piaseczna. Budynek oddany do użytkowania. ***** Bez Prowizji / Bez Podatku pcc atuty - Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł198,85 m² 6 512,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:770 m²

Dom z podpiwniczeniem oraz budynek gospodarczy nietuzinkowa oferta w zielonej części Dziekanowa Leśnego (bajkowego). Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący wraz z murowanym budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł94,26 m² 9 441,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:355 m²

Avenue Estate prezentuje dom jednorodzinny na narożnej działce 355 m w zielonej i spokojnej części Warszawy - Wawer, miedzeszyn. Nieruchomość z realną możliwością rozbudowy - decyzja.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł240 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

*English version below* Avenue Estate z przyjemnością oferuje nowoczesny, energooszczędny, starannie zaprojektowany i wykończony dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł540 m² 7 314,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:926 m²

* english version below* Avenue Estate prezentuje przestronny, klimatycznie i stylowo urządzony dom/bliźniak na Ursynowie, w otoczeniu kameralnej zabudowy willowej, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł182 m² 16 208,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Avenue estate prezentuje nowoczesny segment premium przy ul. Marcepanowej przestrzeń, komfort i prestiż tuż obok Miasteczka Wilanów Wyjątkowa nieruchomość stworzona dla wymagających rodzin,.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł120 m² 11 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:110 m²

Prezentujemy 5-pokojowy segment o powierzchni ok. 120 m , zlokalizowany przy ulicy Owocowy Sad w Piasecznie. Jest to idealna nieruchomość dla rodziny poszukującej komfortowego, nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł480 m² 6 248 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:571 m²

Potrzebujesz nieruchomości na 1/ dom dwurodzinny, z prowadzeniem działalności w parterze ? 2/ nieruchomość inwestycyjną pod wynajem ? 3/ nieruchomość doskonałą na siedzibę biura, fitness,.

Szczegóły ogłoszenia

1 620 000 zł178 m² 9 101,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:209 m²

Prezentujemy 4-pokojowy segment o powierzchni 178 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Nad Wisłą (wawer, warszawa). Jest to idealna nieruchomość dla dużej rodziny lub osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł210 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:197 m²

Avenue Estate oferuje do sprzedaży 3-kondygnacyjny dom wolnostojący, na działce 197m2. w cichej i bezpiecznej okolicy domów jednorodzinnych w dzielnicy Stare Włochy. Atuty: lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:118 m²

Wynajmij bezpośrednio od dewelopera bez prowizji, bez pośredników kilka domów dla firmy! Budowa zakończona IV kwartał 2025 z uzyskanym pozwoleniem na użytkowanie od lutego 2026 Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł250 m² 5 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 056 m²

Przestronny dom jednorodzinny z dużą działką Prezentujemy wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni 250 m , usytuowany przy ulicy Pokątnej 2 w Adamowie. Jest to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł350 m² 12 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 135 m²

Eurovilla prezentuje nowoczesny, indywidualnie zaprojektowany dom położony w Wilanowie, w wyjątkowo urokliwym miejscu, w pierwszej linii zabudowy od Lasu Kabackiego w pobliżu Parku.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł235,62 m² 12 520,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 485 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży atrakcyjnej nieruchomości położonej w miejscowości Góraszka, gmina Wiązowna. Opis nieruchomości Na działce o powierzchni 1485 m znajduje się nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

666 000 zł200 m² 3 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 100 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, która łączy w sobie możliwość inwestycyjną oraz doskonały potencjał do zamieszkania. Dom jednorodzinny o typie wolnostojącym, położony.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł220,54 m² 4 076,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 426 m²

Poszukujesz gotowej inwestycji, którą wykończysz i zaaranżujesz według własnych upodobań, potrzeb oraz gustu? Jeżeli tak to koniecznie zapoznaj się z poniższym ogłoszeniem! Biuro Lokalne.

Szczegóły ogłoszenia

13 500 zł260 m² 52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Eurovilla prezentuje wygodny i świeżo wyremontowany dom na wynajem o pow. 260m2 w doskonałej lokalizacji Mokotowa. W skład nieruchomości wchodzi m.in. salon z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

1 363 360 zł170,42 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zielona Kuźnia Marzeń Twoje miejsce. Twój spokój. Twój dom. W sercu malowniczej Woli Worowskiej, wśród przestrzeni pełnych zieleni i historii, powstaje wyjątkowe osiedle Zielona Kuźnia.

Szczegóły ogłoszenia

3 780 000 zł360 m² 10 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:520 m²

Eurovilla prezentuje wolnostojący dom na sprzedaż w Starym Wilanowie o powierzchni 360m2, usytuowany na działce 500m2, 6 pokoi, 4 łazienki, garaż na dwa samochody. Dom wykończony.