dowolna

Domy mazowieckie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

8 776 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 776 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

10 000 zł150 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom do wynajmu na cele biurowe. Dom zlokalizowany w rejonie ulicy Połczyńskiej. Do dyspozycji 8 pokoi biurowych i parking dla kilku samochodów. Podana cena netto. Oferta wysłana z systemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Heliotropów

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł120 m² 11 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż wygodny 5-pokojowy skrajny dom w zabudowie szeregowej, wraz z przynależnym ogródkiem (około 50 m ). Nieruchomość położona jest w prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Michałowice-Wieś

Michałowice-Wieś,mazowieckie

1 490 000 zł167 m² 8 922 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowy dom w stanie deweloperskim w Michałowicach. Stan deweloperski z wykończonymi łazienkami. Na dole ogrzewanie podłogowe, na górze też oprócz pokoi, gdzie są grzejniki. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radziejowice

Radziejowice,mazowieckie

959 900 zł141 m² 6 798 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:860 m²

Nowy przestronny Dom wolnostojący. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący o powierzchni ok. 140 m2, posadowiony na dużej działce ok. 860 m2, w bardzoo pięknym rejonie. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radziejowice-Parcel

Radziejowice-Parcel,mazowieckie

749 900 zł125 m² 5 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży Nowy bliźniak - Dom jest o powierzchni ok.125 m2, usytuowany na działce o powierzchni ok.500 m2 Dom do sprzedaży w tzw. stanie developerskim: - mury cegła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spokojna

Leoncin,mazowieckie

1 260 000 zł138 m² 9 143,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Solidny, funkcjonalny i gotowy do wprowadzenia dom w miejscowości Leoncin (powiat nowodworski). Jeśli szukasz domu w pobliżu lasu, z ogrodem, za cenę 3 pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 199 900 zł132 m² 9 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny Nowy Bliźniak na Dużej działce. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 133m2, posadowiony na przestronnej, dużej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 251 000 zł135 m² 9 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:127 m²

Chcesz zamieszkać w segmencie z ogrodem na zielonym Wawrze, tuż przy Mazowieckim Parku Krajobrazowym? Sprzedajemy gotowy do odbioru segment Z ogrodem. Oferujemy komfortowy, nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 199 900 zł143 m² 8 391 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:218 m²

Przedstawiamy do sprzedaży segment w atrakcyjnej okolicy. Segment środkowy o powierzchni ok.143m2 z działką ok 218m2 Zlokalizowany w otoczeniu zielonej, spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 999 000 zł215 m² 13 948,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:789 m²

Dom na granicy Z wawrem, blisko komunikacji miejskiej (józefów, michalin) 0% prowizji Całoroczny ogród zimowy | Gotowy do wejścia bez remontu | Zadbany Starodrzew | Możliwość wydzielenia 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

769 900 zł113 m² 6 795 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:160 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży segmentów o powierzchni 113 m2 w doskonałej lokalizacji w Grodzisku Mazowieckim. Każdy segment znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żółkiewskiego

Wołomin,mazowieckie

1 199 000 zł144 m² 8 326,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 244 m²

Świetna lokalizacja - Świetna inwestycja! Nieruchomość położona w Wołominie na bardzo spokojnym osiedlu Sławek przy ul. Żółkiewskiego, wśród domów jednorodzinnych. Powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Błonie

Błonie,mazowieckie

1 620 000 zł150 m² 10 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Błonie domy na sprzedaż. Bardzo ciekawa oferta domu w pięknej cichej części Błonia. Dom został wybudowany w roku 2001 na działce 1000m2. Dom wybudowano w technologii tradycyjnej ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kuropatwy

Warszawa,mazowieckie

2 400 000 zł182 m² 13 186,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:259 m²

Nowa niższa cena! Segment na zamkniętym, bezpiecznym osiedlu Kuropatwy Park. Rok budowy 2016. Na 3 kondygnacjach mieści się aż 6 pokoi. Salon , jadalnia i gabinet na parterze. Strefa sypialniana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

989 900 zł148 m² 6 689 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny i funkcjonalny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 150 m2, z garażem w bryle budynku, o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

2 650 000 zł180 m² 14 722,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 318 m²

Ador.E. Warsaw prezentuje: na sprzedaz: willa 180 m2, na działce 3318m2. Lokalizacja: konstancin - Jeziorna, chylice Letnisko, strefa B. Nieruchomość Willa z 1936r. do kompleksowego remontu. Urokliwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żelechów

Żelechów,mazowieckie

898 900 zł129 m² 6 978 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedstawiam do sprzedaży przestronny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni 128 m2, usytuowany działce o powierzchni ok. 650 m2, w cichej i spokojnej okolicy. Dom będzie oddawany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Słoneczna

Stara Iwiczna,mazowieckie

1 450 000 zł131 m² 11 068,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:152 m²

Sprzedam bliźniak o powierzchni 131.93 m2 (91.93 m2 użytkowej plus zaadaptowane poddasze) na działce o powierzchni 152 m2. Parter: salon z jadalnią i wyjściem na ogród, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 289 900 zł103 m² 12 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom po remoncie do wprowadzenia. Dom wolnostojący, parterowy na wysokim podpiwniczeniu o powierzchni ok.103 m2 , posadowiony na działce ok. 425 m2 w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Garbatka,mazowieckie

1 066 000 zł154 m² 6 922,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

1 066 000 zł I sprzedaż I 154 M2 | połowa bliźniaka | działka 430 m2 I garbatka I gmina lesznowola bez podatku pcc! 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Heliotropów

Warszawa,mazowieckie

1 600 000 zł120 m² 13 333,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż wygodny 5-pokojowy skrajny dom w zabudowie szeregowej, wraz z przynależnym ogrodem (około 130 m ). Nieruchomość położona jest w prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 088 900 zł133 m² 8 169 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż Dom - 1/2 przestronnego i komfortowego bliźniaka o powierzchni ok. 133 m2 usytuowanego na pięknej i ustawnej działce 500 m2 w miejscowości Osowiec,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Atlasowa

Warszawa,mazowieckie

2 229 000 zł212 m² 10 514,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:285 m²

Rezerwacja! Klimatyczny trzykondygnacyjny dom w zabudowie szeregowej w zielonej lokalizacji Włochy, warszawa. Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży trzykondygnacyjnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 690 000 zł166 m² 10 181 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Dom wolnostojący parterowy w Osowcu komfort i natura w jednym miejscu. Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni ok.136 m, położony w urokliwej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomna

Łomna,mazowieckie

790 000 zł89 m² 8 876,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:509 m²

Marzysz o domu, który łączy w sobie komfort, przestrzeń i możliwość dopasowania do własnych potrzeb? Ta nieruchomość w Łomnie to idealna propozycja dla rodziny, która ceni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

889 000 zł134 m² 6 614 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedsprzedaż! atrakycjna cena! Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej. dom nr.3 lok.1 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok. 132m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pruszków

Pruszków,mazowieckie

1 150 000 zł225 m² 5 111 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:615 m²

Dom wolnostojący w Pruszkowie, w cichym i spokojnym miejscu, w otoczeniu domów jednorodzinnych i niskich bloków. Budynek ma 3 kondygnacje; jest podpiwniczony i tam znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 250 000 zł296 m² 7 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 645 m²

Zapraszamy Serdecznie na Prezentację - Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom wolnostojący gotowy do zamieszkania o powierzchni całkowitej ok. 295 m2 posadowiony na ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

2 999 999 zł331 m² 9 069 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przepiękna rezydencja dla wymagających, bardzo wysoki standard wykończenia. Przedstawiamy Na sprzedaż przestronny i komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni ok.330 m, położony na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 379 900 zł229 m² 6 026 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny Dom Parterowy w stanie deweloperskim +. Przedstawiamy do sprzedaży Dom z przestronnym poddaszem użytkowym łącznie o powierzchni ok.230 m2 posadowiony wśród pięknych terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kajetany

Kajetany,mazowieckie

1 698 900 zł211 m² 8 044 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferujemy do sprzedaży Dom wolnostojący w Kajetanach. Jest to przestronna, nowoczesna nieruchomość o powierzchni użytkowej ok.210 m, posadowiona na działce o powierzchni ok. 1200 m. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

1 979 900 zł161 m² 12 282 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 372 m²

Oferujemy na sprzedaż Nowoczesny Dom parterowy o pow. ok. 160 m2, z możliwością zagospodarowania poddasza, usytuowany w cichej i zielonej okolicy, zaledwie kilka kilometrów od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ślężany

Ślężany,mazowieckie

1 830 000 zł209 m² 8 760,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedaży przedstawiamy niebywałą nieruchomość urządzoną w stylu Hiszpańskim z podgrzewanym basenem i jacuzzi położoną zaledwie 48 km od Warszawy. Nieruchomość została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

890 000 zł135 m² 6 585 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Szukasz miejsca, gdzie codzienność będzie komfortowa, a weekendy pełne relaksu? To idealna propozycja dla Ciebie i Twojej rodziny! Nieruchomość w stanie deweloperskim ( lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Turystyczna

Mława,mazowieckie

475 000 zł122 m² 3 893,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:157 m²

*** Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego nieruchomość oraz na wirtualny spacer po wnętrzu! *** 0% prowizji dla Kupujących. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Zewnętrzna część budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Złotokłos,mazowieckie

1 100 000 zł105 m² 11 428,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przestronna działka o powierzchni 900 m w samym sercu Złotokłosu to największy atut tej nieruchomości. To idealne miejsce na ogród, strefę wypoczynku czy dodatkowe zabudowania. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 299 900 zł134 m² 9 701 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Przedstawiamy Bardzo Ładny Segment Skrajny z dużym ogrodem. Mamy przyjemność zaprezentować atrakcyjny i funkcjonalny segment o powierzchni 93,85 m2 z dodatkowym, użytkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dunikowskiego

Piaseczno,mazowieckie

1 049 000 zł146 m² 7 184,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:162 m²

Sprzedaż | Piaseczno - Zalesie Dolne | 146 m2 całkowita | 1 049 000 zł Zapraszam do zapoznania się z ofertą segmentu w Piasecznie. Dom ma 146 m2 całkowitej powierzchni i posiada dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kamionka

Kamionka,mazowieckie

2 499 000 zł390 m² 6 401 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:10 800 m²

Na sprzedaż oferujemy przestronny dom w stanie surowym otwartym o powierzchni użytkowej ok. 390 m, położony na bardzo przestronnej, imponującej działce o powierzchni ok. 12.500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

1 580 000 zł140 m² 11 286 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 198 m²

Przestronny dwupoziomowy dom o powierzchni 140 m2,położony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 1198m2 w cichej okolicy w pobliżu Grodziska Mazowieckiego, który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 299 900 zł288 m² 4 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 110 m²

Przedstawiam do sprzedaży Piękną Nowoczesną Wille o powierzchni ok. 280 m2 posadowioną na działce w otulinie Lasu Młochowskiego o powierzchni ok. 1100 m2 pod Nadarzynem. Willa.