dowolna

Domy mazowieckie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

8 764 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

8 764 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Willowa

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

4 500 000 zł550 m² 8 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Avenue Estate prezentuje willę położoną w Konstancinie, ok 5 min od szkoły amerykańskiej. Idealny dom dla dużej rodziny lub na reprezentacyjną siedzibę dla firmy. Dom Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

1 800 000 zł326 m² 5 524,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 508 m²

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą domu z dwoma samodzielnymi lokalami mieszkalnymi z garażem Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

1 049 800 zł114 m² 9 241 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:524 m²

Piękna Okolica. Bardzo Ciekawy projekt budynku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży Domu - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 114 m2 z płaskim dachem, posadowiony na działce ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Staszica

Pułtusk,mazowieckie

850 000 zł180 m² 4 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:246 m²

Dom w zabudowie szeregowej położony w jednej z najlepszych lokalizacji w Pułtusku,cicha spokojna okolica 100 metrów do Rynku ,rzeki Narew oraz 20 m do kanału prowadzącego do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Książenice

Książenice,mazowieckie

7 900 zł230 m² 34,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Posiadamy do wynajęcia dom zlokalizowany w zielonej strefie domów jednorodzinnych w Książenicach. Obiekt bardzo dobrze wyposażony i wykończony materiałami wysokiej jakości. Dom składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wał Miedzeszyński

Warszawa,mazowieckie

522 900 zł184 m² 2 834,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:332 m²

Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności udziału 1/2 w nieruchomości gruntowej stanowiącej działkę ewidencyjną numer 102/31, obr. 3-13-22 o powierzchni 332 m2, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Adamowice

Adamowice,mazowieckie

650 000 zł174 m² 3 735,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 762 m²

Duży, funkcjonalny dom w stanie surowym zamkniętym! 174 m2 - 6 pokoi, garaż, duże okna! Działka aż 1762 m2! dom Dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 174 m2 ( po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

1 979 900 zł161 m² 12 282 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 372 m²

Oferujemy na sprzedaż Nowoczesny Dom parterowy o pow. ok. 160 m2, z możliwością zagospodarowania poddasza, usytuowany w cichej i zielonej okolicy, zaledwie kilka kilometrów od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wycinki Osowskie

Wycinki Osowskie,mazowieckie

985 000 zł145 m² 6 802 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:556 m²

Nowy bliźniak 144,82 m w spokojnej, zielonej okolicy - Wycinki Osowskie Przedstawiamy na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej (1/2 bliźniaka) o powierzchni 144,82 m, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 390 000 zł227 m² 10 528,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:369 m²

Eurovilla prezentuje na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 227m2 zlokalizowany na zamkniętym, strzeżonym osiedlu w Powsinie. W skład nieruchomości wchodzi: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kanie

Kanie,mazowieckie

1 799 000 zł170 m² 10 582,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 233 m²

Dom wolnostojący w Kaniach, zaledwie kilka minut spacerem od stacji wkd Piękny wolnostojący dom w Kaniach, z dużą działką o pow. 1233 m2. Powierzchnia całkowita około 170 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kanie

Kanie,mazowieckie

1 799 000 zł170 m² 10 582,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 233 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stołeczna

Płochocin,mazowieckie

1 149 000 zł145 m² 7 932,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:505 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom Powierzchnia: 143 m2 | Ilość pokoi: 5 | 2 kondygnacje | Cena: 1 149 000 pln O inwestycji: na sprzedaż komfortowy, dwupoziomowy dom o powierzchni 143 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marylka

Marylka,mazowieckie

849 000 zł123 m² 6 902,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Nowy dom 123 m | marylka - gmina tarczyn Stan deweloperski | Cena obniżona | Bez pcc Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Żelechów

Żelechów,mazowieckie

759 000 zł105 m² 7 229 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:555 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka o powierzchni użytkowej 105,4 m usytuowanym na działce o pow. 555 m. Nieruchomość położona w spokojnej i zielonej części Żelechowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jazgarzewszczyzna

Jazgarzewszczyzna,mazowieckie

5 950 000 zł464 m² 12 823,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 830 m²

Francuska elegancja wśród sosen. Rezydencja w sercu sosnowego lasu, jazgarzewszczyzna, prywatność, przestrzeń, ponadczasowa architektura. W otoczeniu dojrzałego lasu sosnowego, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marylka

Marylka,mazowieckie

969 000 zł150 m² 6 460 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Nowoczesny dom 150 m | marylka - gmina tarczyn Stan deweloperski | Bez pcc | Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny dom w zabudowie dwulokalowej, położony w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 289 900 zł103 m² 12 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom po remoncie do wprowadzenia. Dom wolnostojący, parterowy na wysokim podpiwniczeniu o powierzchni ok.103 m2 , posadowiony na działce ok. 425 m2 w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Warszawska

Pułtusk,mazowieckie

1 500 000 zł110 m² 13 636,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 979 m²

Na sprzedaż dom oraz budynki gospodarcze, położone w Pułtusku przy głównej trasie dk61 z dostępem poprzez starorzecze do rzeki Narew oraz rozległą panoramą na Narew i krajobraz Doliny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

1 979 900 zł161 m² 12 282 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 372 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

789 000 zł160 m² 4 931 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 016 m²

Przedstawiam do sprzedaży komfortowy Dom wolnostojący w stanie surowym otwartym o powierzchni ok.160 m2, położony na bardzo ładnej działce w cichej okolicy o powierzchni 1016 m2 To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

820 000 zł107 m² 7 664 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowa Inwestycja. Przedstawiamy do sprzedaży segment środkowy w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 107 m2 usytuowany w zielonej okolicy miasta. Rozkład Domu : parter - Wiatrołap 5,84 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 199 999 zł300 m² 10 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:165 m²

Dom 300 m | Ursynów - Skarpa | kameralne osiedle Duży dom jednorodzinny położony na zamkniętym, kameralnym osiedlu przy Skarpie Ursynowskiej. Spokojna okolica, dobra infrastruktura i szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Piknikowa

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł69 m² 12 029 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:32 m²

Ul. Piknikowa, białołęka, warszawa do remontu Cena: 830 000 pln Marzysz o własnym kawałku zieleni, przestrzeni idealnej dla rodziny i domu, który rośnie razem z Wami? Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 395 000 zł148 m² 9 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedstawiam do sprzedaży Nową Inwestycję w pięknym rejonie i bliskim sąsiedztwie Podkowy Leśnej. Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. ok. 148,40m2, z atrakcyjną działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Bulkowo

Bulkowo,mazowieckie

610 000 zł123 m² 4 959,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowo wybudowany dom położony w bardzo atrakcyjnej okolicy w miejscowości Stare Bulkowo gmina Winnica, blisko lasu. Do wykończenia dwie łazienki i schody wedle własnego uznania. Piec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

849 000 zł86 m² 9 849 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom na bardzo ładnej Działce w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 86mkw, usytuowany w pięknym rejonie miasta. Zdjęcia to wizualizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

854 900 zł141 m² 6 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowy dom, segment ok.141 m2. Piękny, malowniczy ,zielony rejon Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży Dom - segment w stanie Deweloperskim o powierzchni ok. 141 m, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Urzut

Urzut,mazowieckie

698 000 zł120 m² 5 817 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 222 m²

Do sprzedania nieruchomość położona na działce 1222m2 w miejscowości Urzut w powiecie pruszkowskim w bezpośredniej bliskości do Legia Training Center. 5 minut dojazdu dzieli ją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żelechów

Żelechów,mazowieckie

1 350 000 zł155 m² 8 693 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Parterowy Dom w zielonej i spokojnej okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący parterowy, usytuowany w pięknych okolicznościach przyrody wśród zieleni i lasów. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

1 290 000 zł180 m² 7 167 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 1/2 bliźniaka o pow. ok.180m2 z płaskim dachem, który został posadowiony na działce o pow. ok.750m2 , zlokalizowany tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stromiec

Stromiec,mazowieckie

390 000 zł60 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:11 004 m²

Rezerwacja Urokliwe siedlisko położone w gminie Stromiec w spokojnym miejscu w otoczeniu przyrody. Działka o powierzchni 1.1004 ha zabudowana urokliwym budynkiem drewnianym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosenna

Słomczyn,mazowieckie

1 099 000 zł136 m² 8 109 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Sprzedaż | 1 099 000 zł | 135,53 m2 | lokal W domu jednorodzinnym dwulokalowym | słomczyn I gm. Konstancin - jeziorna Przedmiotem sprzedaży jest połowa domu jednorodzinnego dwulokalowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 395 000 zł148 m² 9 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wiązana

Warszawa,mazowieckie

1 159 816 zł79 m² 14 722,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:91 m²

Nowoczesny dom 4-pokojowy Na sprzedaż wyjątkowy dom zlokalizowany w nowopowstającej inwestycji Waw.Re w zielonej części Wawra. Idealne miejsce dla rodzin ceniących komfort, nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Sokołów Podlaski

Sokołów Podlaski,mazowieckie

9 999 zł130 m² 76,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Do wynajęcia wyjątkowy, nowy dom 130 m2 - dla tych, którzy szukają czegoś więcej niż miejsca do mieszkania. W otoczeniu prywatnego lasu, w ciszy, w całkowitej prywatności, 1,5h od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Brwinów

Brwinów,mazowieckie

3 900 zł150 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 660 m²

Oferta najmu okazjonalnego na min. 12 miesięcy. Dom 3 pokojowy, z oranżerią i miejscem postojowym na działce, położony w Brwinowie, po stronie Podkowy Leśnej. 3 pokoje, 3 łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ojrzanów

Ojrzanów,mazowieckie

1 399 900 zł199 m² 7 028 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:850 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.200 m2, położony na dużej działce ok. 850 m2, w bardzo zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 749 900 zł205 m² 8 536 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przestronny Dom ok. 205m2 w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny Dom wolnostojący, parterowy o powierzchni ok. 205 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pułtusk

Pułtusk,mazowieckie

12 800 000 zł573 m² 29 691,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:60 896 m²

Przedstawiamy wyjątkową okazję zakupu niepowtarzalnej nieruchomości, która łączy w sobie luksus, elegancję oraz harmonijne współgranie z otaczającą naturą. Spektakularna parterowa willa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 149 900 zł109 m² 10 530 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż atrakcyjny, narożny segment o powierzchni ok. 109 m, usytuowany na działce o powierzchni ok. 250 m, zlokalizowany w cichej i zielonej części Grodziska.