dowolna

Domy mazowieckie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

8 763 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

8 763 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Familijna

Skrzeszew,mazowieckie

1 450 000 zł180 m² 8 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

[cena do negocjacji] [kupujacy nie płaci prowizji] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość kupna doomu na kredyt : Krótko: luksusowy bliźniak z 2011r. | skrzeszew |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Retmańska

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł147 m² 8 164,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:276 m²

Ostatni lokal na sprzedaż! Cena wynosi 1 199 000 złotych brutto. Ceny nie powiększa pcc! Lokal nr 1 - 5-pokojowy o powierzchni 146,85 m2 z dwustanowiskowym garażem informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 299 900 zł200 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Przedstawiamy Dom na sprzedaż na Peryferiach Grodziska. Dom powierzchni ok. 200 m (pow. całkowita) / 172 m (pow. użytkowa), na przestronnej działce ponad 2000 m2. Wszystkie media miejskie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 099 900 zł121 m² 9 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedstawiamy do sprzedaży dom - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok.120 m. Przedstawiam na sprzedaż Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka, położony w urokliwej okolicy, otoczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Izabelin

Izabelin,mazowieckie

4 250 000 zł628 m² 6 767,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Dom może być dla 2 rodzin lub dla rodziny dwupokoleniowej. W otulinie kampinoskiego parku narodowego, na kameralnym osiedlu w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Grunt 3500 m2 jest podzielony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Długokąty,mazowieckie

1 390 000 zł188 m² 7 376,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:20 527 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny z 2023 roku, zlokalizowany w malowniczej miejscowości Długokąty w gminie Puszcza Mariańska (powiat żyrardowski) w otulinie Bolimowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 500 000 zł291 m² 15 438,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:318 m²

Nowocześnie wyremontowana połowa bliźniaka Funkcjonalny rozkład | Doskonała propozycja dla rodziny | Nowoczesna architektura | Elegancki i ponadczasowy styl | Komfortowe wnętrza | Jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do wynajęcia parterowy dom wolnostojący o pow. 40 m2 położony w Józefowie, w okolicy ul. Leśnej. Nieruchomość składa się z: - salonu z kominkiem (rozkładana kanapa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szkolna

Lesznowola,mazowieckie

1 245 000 zł165 m² 7 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Tylko u nas! I ty możesz zamieszkać w domu o niepowtarzalnym charakterze wśród lasu, drzew i zieleni, z dala od hałasu i zgiełku. Tu zapewniony jest bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

659 900 zł72 m² 9 115 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:100 m²

qNowa Inwestycja. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. Przedstawiamy do sprzedaży Nowe lokale w stanie deweloperskim - Lokal Mieszkalny o powierzchni ok. 72 m2 usytuowany w ładnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żelechów

Żelechów,mazowieckie

999 000 zł147 m² 6 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedmiotem oferty jest nowoczesny dom wolnostojący realizowany według projektu W Klementisach 34, zlokalizowany w okolicach Żelechowa. Budynek o łącznej powierzchni użytkowej 147.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

5 950 000 zł417 m² 14 268,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 830 m²

Wyjątkowa rezydencja położona w malowniczej scenerii sosnowego lasu, zaledwie 30 minut od serca Warszawy. Ten przepiękny dom, otoczony zjawiskowym ogrodem, to oaza spokoju i elegancji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łoś

Łoś,mazowieckie

1 600 000 zł235 m² 6 794,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 183 m²

Dom o współczesnej architekturze z dużym ogrodem w miejscowości Łoś koło Piaseczna. Twoja przyszłość zaczyna się tutaj, ta nieruchomość to bezpieczne miejsce, gdzie możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

1 689 000 zł278 m² 6 076 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedstawiamy nowoczesny Dom na sprzedaż , energooszczędny o wyjątkowo niskich kosztach utrzymania, w pełni wykończony i wyposażony. Dom ma powierzchni całkowitej ok. 280m2, znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

13 500 zł350 m² 38,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Elegancki Bliźniak na Wynajem Powsin, osiedle Patio Do wynajęcia elegancki i przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 350 m , położony na prestiżowym i zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

1 049 800 zł114 m² 9 241 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:524 m²

Piękna Okolica. Bardzo Ciekawy projekt budynku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży Domu - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 114 m2 z płaskim dachem, posadowiony na działce ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia dom żyrardów Lokalizacja: osiedle Kanałowa, okolice Zalewu, żyrardów (woj. mazowieckie) Powierzchnia: 60 m Układ: 3 oddzielne pokoje (20 m , 18 m , 13 m ), kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Błotna

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł144 m² 48,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do wynajęcia dom położony w spokojnej części Warszawy, przy ul. Błotnej 9 (targówek), w bardzo dobrej lokalizacji w pobliżu stacji metra Trocka, idealny do prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 620 000 zł243 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom W zalesiu dolnym Przedstawiamy Państwu 3 poziomowy dom wolnostojący o powierzchni 243m2 położony na dużej działce 1500m2. Bardzo ciepły dom , zbudowany z podwójnej warstwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

3 900 000 zł290 m² 13 448,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

[cena do negocjacji] [kupujacy nie płaci prowizji] pełna własność księga wieczysta możliwość zakupu na kredyt : Krótko: rezydencja z 2022r. | działka 1 500 m | powierzchnia 260 m | 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

849 900 zł180 m² 4 711 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Jeśli marzysz o domu z ogrodem, w cichej, zielonej okolicy, ale nie chcesz rezygnować z wygodnego dostępu do miasta ta oferta może być dokładnie tym, czego szukasz. Przedstawiamy Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

2 099 700 zł200 m² 10 499 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży Piękny Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok.200 m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 850 m2, usytuowany w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kraśnicza Wola

Kraśnicza Wola,mazowieckie

929 900 zł116 m² 8 016 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny i funkcjonalny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 120 m2 z garażem w bryle budynku, o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Żabieniec

Żabieniec,mazowieckie

850 000 zł90 m² 9 433,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:515 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie dwulokalowej o pow. 90,1 m+ działka 515 m stan deweloperski. Lokalizacja: żabieniec, gm. Piaseczno - spokojna, zielona okolica z bardzo dobrym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Baszkówka

Baszkówka,mazowieckie

990 000 zł155 m² 6 387,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Prezentuję Państwu bliźniaka nieopodal Piaseczna w stanie deweloperskim! Gotowy do sprzedaży! Do budynku przynależy 500 m2 ogrodu, inwestycja jest ogrodzona ogrodzeniem panelowym. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grzegorzewice

Grzegorzewice,mazowieckie

1 180 000 zł190 m² 6 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 335 m²

Siedmioletni dom z fotowoltaiką, oraz ogrzewany gazem oddalony tylko 30 km od Warszawy, zlokalizowany w otulinie lasu! Na sprzedaż piętrowy dom o powierzchni 120 m (z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Polna

Ustanów,mazowieckie

795 000 zł85 m² 9 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Budynek w zabudowie bliźniaczej o pow. 85 m2 +42 m2 poddasze nieużytkowe w ustanowie na ulicy Polnej. Dom zlokalizowany przy cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 199 900 zł143 m² 8 379 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:218 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Segment w atrakcyjnej okolicy. Segment środkowy o powierzchni ok.143 m2, Zlokalizowany w otoczeniu zielonej, spokojnej okolicy w Grodzisku Mazowieckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Głuszca

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł220 m² 20,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:600 m²

Kameralny dom w zabudowie szeregowej na dużej prywatnej kameralnej działce.Idealny dla dużej rodziny dla pracowników firmy ale nie na hostel.Na parterze są 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Anyżkowa

Solec,mazowieckie

1 520 000 zł219 m² 6 940,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:920 m²

Tylko W propertique Dom wolnostojący | 219 m | 7 pokoi (5 sypialni) | Konstancin / okolice Zalesia Górnego Zapraszam do kontaktu w godz. 7:00-22:00 Na sprzedaż przestronny dom rodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Modlińska

Skierdy,mazowieckie

899 000 zł118 m² 7 640,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Ostatnie 3 dostępne lokale! Na sprzedaż bliźniak Wiślany Zakątek | 4 sypialnie | spokojne osiedle blisko natury i Warszawy. Osiedle Wiślany Zakątek to kameralna inwestycja w podwarszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Okrzei

Legionowo,mazowieckie

990 000 zł220 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:381 m²

Nieruchomość inwestycyjna Z potencjałem pod 3-4 lokale Legionowo / okolice skm 150m Roi ponad 9% Na sprzedaż nieruchomość o wyjątkowym potencjale inwestycyjnym, która już dziś funkcjonuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Akacjowa

Siedlce,mazowieckie

1 049 000 zł185 m² 5 664,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:609 m²

Na sprzedaż wyjątkowa oferta domu w cichej i zielonej lokalizacji Siedlec przy ul. Akacjowej. Dom z 2000 roku posadowiony został na ustawnej, zagospodarowanej działce o wielkości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Duchnowska

Wiązowna Kościelna,mazowieckie

3 090 000 zł618 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:9 303 m²

Rezydencja Z rzeką W tle unikatowa posiadłość W wiązownie Elegancja, przestrzeń i potencjał inwestycyjny na działce o powierzchni blisko 1 ha. Prezentujemy wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

5 000 000 zł265 m² 18 867,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

[cena do negocjacji] [kupujacy nie płaci prowizji] pełna własność księga wieczysta możliwość zakupu na kredyt : Krótko: rezydencja z 2021r. | działka 1 500 m | powierzchnia 265 m | 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowe Grochale

Nowe Grochale,mazowieckie

975 000 zł130 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość kupna doomu na kredyt : Krótko: blisko Park Kampinos / Dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Zacisze

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 199 000 zł99 m² 12 111,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:135 m²

Załatwione dokumenty do zakupu! Elegancki Segment 5 pokoi położony: *7 min pieszo od wkd, nie słychać wkd *5 min od książenic *w cichej i zielonej części Grodziska *dobry wjazd na A2 i S8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Mrówcza

Warszawa,mazowieckie

698 567 zł79 m² 8 852,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Informujemy iż lokale O większych metrażach zostały już zarezerowane I aktualnie dostępne są lokale O powierzchni 40m I 80m gwarancja dewelopera na okres 5 lat ubezpieczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bramki

Bramki,mazowieckie

995 900 zł105 m² 9 449 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Przedstawiamy - Oferujemy na sprzedaż nowoczesny Dom parterowy o powierzchni ok 105 m2 w stanie deweloperskim w Bramkach niedaleko Błonia, usytuowany na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milanówek

Milanówek,mazowieckie

3 499 900 zł181 m² 19 315 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Przedstawiamy Wyjątkową Ofertę - Na sprzedaż - wyjątkowa przedwojenna willa w sercu Milanówka o powierzchni ok. 180 m2, usytuowana a malowniczej działce ok. 3600 m2. Z dumą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bronisławy,mazowieckie

989 000 zł126 m² 7 823,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:976 m²

Jdk Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny w atrakcyjnej lokalizacji miejscowość Bronisławy (na pograniczu miejscowości Kąty i Altanka), gmina Sochaczew, powiat sochaczewski,.