dowolna

Domy mazowieckie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

8 829 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 829 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Strzeniówka

Strzeniówka,mazowieckie

1 599 800 zł239 m² 6 688 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 206 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny Dom wolnostojący o powierzchni około 240 m, położony na malowniczej działce o powierzchni ok. 1200 m, usytuowany w urokliwej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Okrzei

Legionowo,mazowieckie

980 000 zł220 m² 4 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:381 m²

Nieruchomość inwestycyjna Z potencjałem pod 3-4 lokale Legionowo / okolice skm 150m Roi ponad 9% Na sprzedaż nieruchomość o wyjątkowym potencjale inwestycyjnym, która już dziś funkcjonuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Książenice

Książenice,mazowieckie

4 850 000 zł213 m² 22 770 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Nowoczesna Rezydencja w lesie prywatność, design i natura. W sercu zielonej enklawy w Książenicach znajduje się wyjątkowa, parterowa rezydencja stworzona z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Strzygłowska

Warszawa,mazowieckie

9 700 zł216 m² 44,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:351 m²

Dom 216 m z ogrodem | bliźniak | Wawer Nadwiśle | ul. Strzygłowska Do wynajęcia przestronny i bardzo jasny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 216 m , z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Cybulice Duże

Cybulice Duże,mazowieckie

1 800 000 zł172 m² 10 434,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Są miejsca, które trudno opisać jednym zdaniem. Ten dom to prawdziwy azyl od miejskiego zgiełku - cisza, przestrzeń, śpiew ptaków i zapach lasu. A jednocześnie Warszawa pozostaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jastrzębie,mazowieckie

1 270 000 zł162 m² 7 827 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:526 m²

1 270 000 zł | sprzedaż | 162 m2 | lokal w budynku jednorodzinnym dwulokalowym | Jastrzębie | Gmina Piaseczno dostępne oba lokale! cena 1 270 000 na pierwszy sprzedany lokal! Przedmiotem sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jana Pawła II

Otwock,mazowieckie

5 995 zł160 m² 37,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Niecodzienna oferta najmu Zameczku "mela Gargi" pod kameralną działalność gospodarczą lub na cele mieszkaniowe Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty wynajęcia niecodziennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Sęczkowa

Warszawa,mazowieckie

1 094 000 zł80 m² 13 675 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:101 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Chcesz zamieszkać w spokojnej i zielonej dzielnicy Warszawy, ale z łatwym dojazdem do Śródmieścia czy na Saską Kępę? Zależy Ci na miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

894 900 zł127 m² 7 030 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:623 m²

Nowy bliźniak ok.127m2 z piękną działką w spokojnej okolicy. Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Różana

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

450 000 zł47 m² 9 574,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:585 m²

Sprzedamy (ewentualnie zamienimy na mieszkanie w Józefosławiu lub bliskiej okolicy) niewielki drewniany dom całoroczny w zabudowie bliźniaczej, zbudowany w roku 1991, z działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Magdalenka

Magdalenka,mazowieckie

1 890 000 zł162 m² 11 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:768 m²

Nowa bardzo dobra cena - do negocjacji! Wyjątkowe miejsce Magdalenki. Leśne działki osiedla doskonale wkomponowane w naturę. Cicho, spokojnie, kameralnie a jednocześnie blisko do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wał Zawadowski

Warszawa,mazowieckie

1 800 000 zł141 m² 12 784,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:265 m²

Zacisze Wilanów - Twój dom łączący prestiż i wygodę! *(biuro sprzedaży dewelopera) Przepiękne domy na osiedlu Zacisze Wilanów o powierzchni 140 m2, powierzchni działki 264,6 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

865 000 zł137 m² 6 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:525 m²

Przedsprzedaż! atrakycjna cena! Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej. Oferta promocyjna na 1 lokal! 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głosków

Głosków,mazowieckie

1 500 000 zł220 m² 6 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Sprzedam Piękny dom w zabudowie bliźniaczej, lokalizacja domu mieści się w Głoskowie okolice Piaseczna, dom posiada odrębną księgę wieczystą i nie jest lokalem w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Długa

Łady,mazowieckie

1 790 000 zł149 m² 11 977,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:205 m²

Nowoczesny, wykończony w wysokim standardzie segment (środkowy) z 2023 r. położony zaledwie 3 km od Warszawy. Gotowy do zamieszkania bez dodatkowych nakładów. Energooszczędne rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żelechów

Żelechów,mazowieckie

1 599 900 zł181 m² 8 839 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Przedstawiamy do sprzedaży parterowy dom w bardzo zielonej okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący parterowy o powierzchni ok. 180m2, usytuowany w pięknych okolicy, wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Topolina

Topolina,mazowieckie

850 000 zł166 m² 5 120,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej (rok budowy 2024) położony w malowniczej części Topoliny. Nieruchomość wyróżnia się rzadko spotykaną przy bliźniakach dużą działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

25 000 zł400 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:150 m²

Do wynajęcia pół bliźniak o powierzchni 400 2 na Mokotowie, w pobliżu stacji Matro Służew. Do dyspozycji najemcy ogródek o powierzchni 150 m2. a także stanowiska w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

889 000 zł102 m² 8 673,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

? nie zwlekaj 3 etapy już sprzedane! Zadzwoń i umów się na prezentację jestem dostępny również wieczorami i w weekendy. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania. **0% prowizji + 0% podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kowalicha

Kowalicha,mazowieckie

579 000 zł70 m² 8 271,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:957 m²

Ciekawa i rzadko spotykana oferta. Atrakcyjna spokojna lokalizacja i świeże powietrze Kowalicha ul Sosnowa Na sprzedaż dom letniskowo-mieszkalny całoroczny o pow blisko 70m2 położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

2 780 000 zł326 m² 8 528 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Wyjatkowy Dom w Prestiżowej Dzielnicy Podkowy Leśnej Wnętrza oferują otwarte przestrzenie dzienne oraz strefy prywatne z garderobami. To dom otwarty na światło. Przez drzwi tarasowe wychodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Raniuszka

Zgorzała,mazowieckie

1 300 000 zł105 m² 12 381 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:110 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Segment skrajny z dużym ogrodem 200 m Zgorzała / Mysiadło Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej segment skrajny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

729 900 zł90 m² 8 083 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż nowoczesny segment środkowy w Grodzisku Mazowieckim, położony na działce o powierzchni ok. 200 m, w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Lokal jest już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kuklówka Zarzeczna

Kuklówka Zarzeczna,mazowieckie

1 490 000 zł167 m² 8 922 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 167 m2, usytuowany na ustawnej działce ok. 900m2 w miejscowości Kuklówka Zarzeczna. Rozkład pomieszczeń : Parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kampinoska

Łomianki,mazowieckie

21 500 zł584 m² 37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:940 m²

Westate Śródmieście ma przyjemność przedstawić Państwu przestronny dom w zabudowie bliźniaczej na wynajem, zaprojektowany w sposób zapewniający pełną prywatność. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Władysława Jagiełły

Marki,mazowieckie

1 199 000 zł129 m² 9 297,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Segment skrajny - mieszkanie dwupoziomowe, 128.96 m , UL JAGIEŁŁY Forma prawna: odrębna własność - mieszkanie dwupoziomowe z działką 140 m2 z KW plus 4 miejsca postojowe naziemne (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Sobienie-Jeziory

Sobienie-Jeziory,mazowieckie

620 000 zł138 m² 4 492,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Marzysz o bezpiecznym miejscu dla swojej rodziny? Chciałbyś żyć blisko natury, a jednocześnie mieć szybki dostęp do miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Lokalizacja: sobienie-Jeziory - powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Michałowice

Michałowice,mazowieckie

2 650 000 zł210 m² 12 619 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Michałowice , do sprzedania nowoczesny dom 1- piętrowy w zabudowie bliźniaczej z 2022 r znajdujący się na zamkniętej posesji. Dom jest wykończony, energooszczędny, ciepły, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 560 000 zł155 m² 10 065 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w okolicy Milanówka idealne miejsce dla rodziny. Na sprzedaż oferujemy komfortowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, zrealizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Opypy

Opypy,mazowieckie

2 590 000 zł360 m² 7 188 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż elegancki Dom Wolnostojący w stylu polskiego dworku. Przedstawiamy - Na sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość położoną w urokliwej miejscowości Opypy, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Altowa

Warszawa,mazowieckie

18 000 zł350 m² 51,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:347 m²

Reprezentacyjny budynek biurowy Z 12 miejscami postojowymi Trzy kondygnacje | Garaż w bryle budynku | Prywatny parking | Klimatyzacja w każdym pomieszczeniu | W sąsiedztwie siedzib firm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chełsty

Chełsty,mazowieckie

850 000 zł92 m² 9 239,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom nad rzeką Narew w atrakcyjnej kameralnej lokalizacji Chełsty 62C, gm Różan Na sprzedaż dom mieszkalny całoroczny z 2015r. o powierzchni 92m2 na działce 1600m2. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

7 200 000 zł600 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:700 m²

Wyjątkowa inwestycja, która nie zdarza się drugi raz. Kamienica z 1934 roku gotowa, by zarabiać dla Ciebie. Wyobraź sobie, że masz w rękach nieruchomość, która już dziś może stać się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

1 530 000 zł117 m² 13 115 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Oferujemy na sprzedaż Nowoczesny Dom parterowy o pow. ok. 117m2, z możliwością zagospodarowania poddasza, usytuowany w cichej i zielonej okolicy. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

989 900 zł171 m² 5 782 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 130 m²

Nieruchomość idealna dla dwóch rodzin. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący z potencjałem o pow. użytkowej ok. 170m2, posadowiony na bardzo ładnej działce o pow. pk. 1 130 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wołomin,mazowieckie

3 750 000 zł683 m² 5 492,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:662 m²

Szukasz opłacalnej inwestycji w nieruchomości? W samym centrum Wołomina budynek mieszkalno-usługowy z prywatnym parkingiem. Parter - 177,51 m2 powierzchni usługowej Pietro -62,66 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Nowe Załubice,mazowieckie

659 000 zł65 m² 9 830,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 078 m²

Zamieszkaj pod Warszawą w sercu natury! Budownictwo mieszkaniowe całoroczne - możliwość uzyskania kredytu hipotecznego pomagamy we wszystkich formalnościach Dom świeżo po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 690 000 zł316 m² 8 512,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:986 m²

Nowoczesna Rezydencja Parterowa 316 m | Prywatna Działka 986 m | Komfort Bez Kompromisów To nie jest dom budowany pod sprzedaż. To nieruchomość stworzona dla siebie z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radom

Radom,mazowieckie

950 000 zł103 m² 9 248,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:432 m²

Zostań właścicielem nieruchomości w niezwykłej lokalizacji - tuż obok radomskiego Teatru Powszechnego! Do sprzedaży połowa budynku, na którą składają się: lokal mieszkalny o pow. 71,12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 890 000 zł172 m² 10 988,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

1 890 000 zł I sprzedaż I 152M2 I dom I dawidy bankowe I raszyn Przedmiotem sprzedaży jest 5 - pokojowy dom o powierzchni 152m2, położony w bocznej uliczce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kamieńczyk

Kamieńczyk,mazowieckie

690 000 zł63 m² 10 952,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 062 m²

Leśne Królestwo w Kamieńczyku Do sprzedania nowiutki domek całoroczny 63 m2 plus taras vip 30 m2 posadowiony w prywatnym lesie 1063 m2. Dom jest przeuroczy, jest też funkcjonalnym cudem.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij