dowolna

Domy mazowieckie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

8 825 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 825 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący

Nowy Łuszczewek,mazowieckie

1 499 000 zł270 m² 5 551,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Nowoczesny dom w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej ok. 270 m2 Częściowo wykończony ( łazienkami, podłogami, drzwiami ) Nieruchomość położna na działce 2619 m2 w formie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Czynu Społecznego

Sulejówek,mazowieckie

980 000 zł120 m² 8 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowe domy w zabudowie szeregowej Sulejówek, ul. Czynu Społecznego Segment środkowy tylko 960 000 zł Segment skrajny 980 000 zł Nie zwlekaj wybierz swój dom, zanim zniknie z rynku! Tylko 2 domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Serocka

Wodynie,mazowieckie

230 000 zł150 m² 1 533 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 791 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym na dużej działce pod Siedlcami - idealne miejsce do zamieszkania Oferujemy do sprzedaży dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni ok. 150.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kawęczyńska

Warszawa,mazowieckie

43 528 zł1 352 m² 32,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:745 m²

Syndyk Masy Upadłości ogłasza konkurs ofert na sprzedaż udziału 20/2160 w prawie własności nieruchomości gruntowej zabudowanej, stanowiącej działkę ewidencyjną nr 87/6 z obrębu 4-14-05,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Asnyka

Dziekanów Leśny,mazowieckie

1 649 000 zł158 m² 10 436,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:760 m²

Wille Asnyka Twój dom 70m od bram Puszczy Kampinoskiej! Szukasz azylu, w którym zapach lasu towarzyszy Ci każdego ranka, a nowoczesna technologia zapewnia spokój i oszczędności? Odkryj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

2 700 000 zł350 m² 7 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Dom wolnostojący położony w Konstancinie Skolimowie w pięknym otoczeniu typowych dla tej miejscowości dużych starych sosen. Składa się z parteru i użytkowego poddasza, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rusiec

Rusiec,mazowieckie

1 399 000 zł166 m² 8 416,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

1 399 000 zł I Sprzedaż I Dom bliźniak 166,23 m2 I Rusiec I gm. Nadarzyn I pow. pruszkowski zarezerwuj już dziś - wpłać 1% I zagwarantuj sobie niezmienną cenę do końca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radziejowice

Radziejowice,mazowieckie

1 400 000 zł250 m² 5 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 056 m²

Przestronny dom jednorodzinny z dużą działką Prezentujemy wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni 250 m , usytuowany przy ulicy Pokątnej 2 w Adamowie. Jest to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 269 000 zł164 m² 7 736,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość, która łączy nowoczesny komfort życia z kameralnym klimatem podwarszawskiej zieleni. Położony w urokliwej miejscowości Makówka, ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawianka

Warszawianka,mazowieckie

2 850 000 zł289 m² 9 861,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 400 m²

Na sprzedaż przestronna i komfortowa rezydencja położona w prestiżowej Warszawiance, na dużej, prywatnej działce 5400 m otoczonej starodrzewem. Dom o powierzchni 289 m - składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzeziny

Warszawa,mazowieckie

1 990 000 zł172 m² 11 569,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż segment środkowy - Białołęka, ul. Brzeziny. Nowoczesny, funkcjonalny segment środkowy o powierzchni całkowitej 172 m (w tym poddasze nieużytkowe ok. 24 m oraz garaż 19m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Bartniki

Bartniki,mazowieckie

15 000 zł380 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Wynajmę dom 380 m2 na działce 1600 m2 w miejscowości Bartniki koło Skierniewic. Parter: kuchnia, salon, z kominkiem, duży taras z zejściem do stawu, łazienka, garderoba, sala kinowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piskórka

Piskórka,mazowieckie

1 150 000 zł134 m² 8 582,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Umowa na wyłączność! Versus Nieruchomości oferuje do sprzedaży dom parterowy projekt z67a , zakończenie III kwartał 2026 r. Projekt powiększony w szerokości od strony salon 33 m2-kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Papierowa

Warszawa,mazowieckie

2 500 000 zł240 m² 10 416,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta Premium, wawer - Las, bliźniak, duża działka, wysoki standard budowy. ul. Papierowa blisko Gocławia, na działce tylko jeden budynek, to nie jest osiedle! Zakup od Dewelopera - brak podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

899 000 zł134 m² 6 688 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedsprzedaż! atrakycjna cena! Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej. 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok. 132m2, posadowiony na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

949 900 zł180 m² 5 266 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 635 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży Przestronny Dom. Nieruchomość posadowiona jest na dużej, zadbanej działce o powierzchni ok.1630m2 z ogrodem oraz ze Stawem, a Bardzo Zielonej, Bardzo Ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żelechów

Żelechów,mazowieckie

794 000 zł156 m² 5 096,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż pół bliźniaka na samodzielnej działce w Żelechowie pod Grodziskiem Maz. Budynek ma 155,8 m2 i ok. 550 m2 działki, nie będzie żadnych współudziałów. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przyczółkowa

Warszawa,mazowieckie

3 099 000 zł235 m² 13 187,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Mam do zaprezentowania Państwu funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w zielonej części Wilanowa - Powsinie. Dom otoczony zielenią, położony na końcu prywatnej, ślepej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Pawłowice

Pawłowice,mazowieckie

740 000 zł138 m² 5 362,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Uwaga! W naszej ofercie do sprzedania funkcjonalny dom jednorodzinny w atrakcyjnej cenie na działce o powierzchni 700 m2 w miejscowości Pawłowice w gminie Tarczyn. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wyganowska

Warszawa,mazowieckie

3 650 000 zł450 m² 8 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 169 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom z dużym tarasem i ogrodem Warszawa, choszczówka 450 m całkowitej powierzchni 295 m użytkowej 1 170 m działki 8 pokoi Sauna Tarasy Garaż na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Budy Józefowskie

Budy Józefowskie,mazowieckie

898 900 zł97 m² 9 238,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:723 m²

Dom wolnostojący 97 m | Działka 723 m | Budy Józefowskie Na sprzedaż Nowy Dom wolnostojący w stanie deweloperskim, położony w miejscowości Budy Józefowskie, gmina Radziejowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

899 000 zł135 m² 6 659,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny Nowy Bliźniak w Atrakcyjnym Rejonie w bliskim sąsiedztwie Grodziska Mazowieckiego. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 Bliźniaka w Stanie deweloperskim o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Serock

Serock,mazowieckie

761 500 zł136 m² 5 595,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bez prowizji bez pcc ____bezpośrednie biuro sprzedaży dewelopera Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej na przestronnych działkach - wysoki standard! szadki gm. Serock Domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Głosków

Głosków,mazowieckie

1 249 000 zł172 m² 7 261,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Kameralna inwestycja Millenium House składa się z 8 domów usytuowanych na działkach o powierzchni ok. 400 m2. W sprzedaży pozostały dwa ostatnie domy, które w lipcu będą oddane do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

822 375 zł80 m² 10 279,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:182 m²

Projekt obejmuje kameralne osiedle 57 przestronnych domów w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanych w Lesznowoli. To inwestycja, która redefiniuje standard życia pod miastem, łącząc komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 990 000 zł200 m² 9 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:280 m²

Marzysz o domu, w którym każdy członek rodziny znajdzie swój własny kąt, a poranna kawa na tarasie smakuje spokojem pobliskiego lasu? Zapraszam na ulicę Liliową miejsce, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Żyrardowska

Jaktorów-Kolonia,mazowieckie

4 500 zł85 m² 52,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 695 m²

Stare Budy (w połowie drogi pomiędzy Grodziskiem Mazowieckim a Żyrardowem) rezerwacja Do wynajęcia funkcjonalny, wolnostojący dom przygotowany pod najem firmowy, idealny jako zakwaterowanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bażancia

Warszawa,mazowieckie

2 590 000 zł290 m² 8 931,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:873 m²

Do sprzedaży dom z ogrodem i basenem w willowej części Ursynowa w sąsiedztwie Lasu Kabackiego. Idealna nieruchomość dla wszystkich ceniących sobie klasyczny wystrój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Telefoniczna

Warszawa,mazowieckie

2 295 000 zł312 m² 7 353,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:730 m²

Stabilny renton - udokumentowany dochód 31 500 zł/m - wysokie roi 11% netto (po odliczeniu kosztu mediów i zarządzania). Szukasz bezpiecznej lokaty kapitału, która od pierwszego dnia generuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Aleje Jerozolimskie

Pruszków,mazowieckie

2 699 000 zł180 m² 14 994,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:871 m²

|pośrednikom dziękujemy za współprace| Komfortowy, wolnostojący dom jednorodzinny z garażem, położony na pięknie zagospodarowanej działce w spokojnej, kameralnej okolicy Pruszkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

1 699 000 zł220 m² 7 723 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przedstawiam do sprzedaży gotowy do zamieszkania dom wolnostojący o powierzchni ok. 220 m2, posadowiony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni ok. 2000 m2, w pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Siestrzeń,mazowieckie

1 297 000 zł179 m² 7 245,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Do sprzedania duży wygodny bliźniak w m. Siestrzeń blisko Książenic. Usytuowany w wyjątkowym miejscu - na końcu krótkiej uliczki na skraju lasu, z ładnymi drzewkami. Dom ok. 179 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowa Wieś

Nowa Wieś,mazowieckie

1 450 000 zł165 m² 8 787,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 215 m²

Budynek mieszkalno - usługowy w doskonałej lokalizacji! Do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni 165 m2, zlokalizowany w miejscowości Nowa Wieś pod Pruszkowem. Budynek dostosowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wężyk,mazowieckie

2 500 000 zł200 m² 25 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:10 100 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom w spokojnej okolicy tylko 10 minut od Grodziska Mazowieckiego Oferuję na sprzedaż komfortowy i praktycznie zaprojektowany dom, położony w cichej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 149 900 zł109 m² 10 530 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż atrakcyjny, narożny segment o powierzchni ok. 109 m, usytuowany na działce o powierzchni ok. 250 m, zlokalizowany w cichej i zielonej części Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

999 000 zł136 m² 7 334,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment środkowy! Oferujemy segment zewnętrzny o powierzchni 135 m z garażem, wykończony w stanie deweloperskim, położony w spokojnej i rodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 400 000 zł280 m² 8 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:330 m²

Budynek mieszkalny jednorodzinny. Rok budowy 1972 , cegła remont kapitalny z ociepleniem 2010 r. . Możliwość rozbudowy. Wszystkie media , gaz miejski , własny parking .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zabielska

Warszawa,mazowieckie

1 195 000 zł145 m² 8 241,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domy zlokalizowanego an bliskim Wawrze (region Las) Domy od lokalnego dewelopera z dobrą historią, wysoka jakość, ładny design. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żelechów

Żelechów,mazowieckie

1 370 000 zł155 m² 8 821,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Parterowy Dom w zielonej i spokojnej okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący parterowy, usytuowany w pięknych okolicznościach przyrody wśród zieleni i lasów. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

1 299 900 zł166 m² 7 821 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowy Przestronny Dom. Piękny Rejon. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 166 m2, położonego na ustawnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 250 000 zł139 m² 9 002,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:80 m²

Falenica I segment z ogródkiem I 5 pokoi I 138 m2 I 1 250 000 zł bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! wpłaty poszczególnych transz na rachunek powierniczy.