dowolna

Domy mazowieckie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

8 763 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

8 763 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Willa z garażem Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

2 790 000 zł196 m² 14 234,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

To wyjątkowy dom, w którym każdy detal został starannie przemyślany. Duża ilość przestrzeni, wysoki standard wykończenia oraz ponadczasowa architektura tworzą wnętrze klasy premium,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 000 000 zł272 m² 3 676,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:464 m²

Oferujemy na sprzedaż unikatowy dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, zlokalizowany w prestiżowych Łomiankach - idealny zarówno na cele mieszkalne, jak i usługowe. Budynek powstał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

2 099 900 zł165 m² 12 696 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 015 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż bardzo Ładny funkcjonalny Dom o powierzchni ok. 165m2, usytuowany na pięknej działce o powierzchni ok. 1000 m2, usytuowany w malowniczej okolicy, na peryferiach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

20 000 zł450 m² 44,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Nasielsk,mazowieckie

674 000 zł125 m² 5 400,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesny bliźniak z garażem i dużą działką idealny dla rodziny | Nasielsk Szukasz komfortowego domu w spokojnej okolicy, ale z szybkim dojazdem do Warszawy? Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 149 000 zł96 m² 11 724,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:25 m²

Na sprzedaż komfortowy i nowoczesny segment o powierzchni 96 m, położony w spokojnej, dobrze skomunikowanej części Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość wykończona pod klucz gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Ugorek

Warszawa,mazowieckie

8 000 zł186 m² 43,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia przestronny dom w zabudowie bliźniaczej na Białołęce o powierzchni 186 m , składający się z 2 pięter. Układ: - 5 pokoi - Kuchnia - 2 łazienki (w jednej prysznic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Józefów

Józefów,mazowieckie

3 590 000 zł278 m² 12 904,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 395 m²

Piękny dom na dużej działce z zaaranżowanym, pięknie utrzymanym, słonecznym ogrodem w cenionej lokalizacji w podwarszawskim Józefowie. Położony po wschodniej stronie torów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jagielska

Warszawa,mazowieckie

11 000 zł215 m² 51,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom na wynajem - segment skrajny w zabudowie bliźniaczej, las Kabacki, ursynów - 215 m , ogród, garaż Do wynajęcia wyjątkowy dom w segmencie skrajnym położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rusiec,mazowieckie

1 699 000 zł320 m² 5 309,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Oferujemy na sprzedaż dom z częścią użytkową, o łącznej powierzchni ok. 320 m . Nieruchomość posadowiona jest na przestronnej działce o powierzchni blisko 1700 m . Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 399 000 zł150 m² 9 354,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:286 m²

Gotowy do zakupu dom z garażem w bryle budynku. Dom szeregowy skrajny o powierzchni całkowitej 149,56 m z ogródkiem i garażem w bryle budynku.Układ pomieszczeń: - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowa

Tłuszcz,mazowieckie

879 000 zł160 m² 5 493,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Typ oferty: dom wolnostojący o powierzchni 150m2 garaż i działka 1500m Tłuszcz ul zaściankowa/nowa pełna dokumentacja, działka po podziale Cena: 879 000zł Rynek: wtórny rok budowy ok 1995.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

8 000 zł320 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do wynajęcia 5-pokojowy 1-piętrowy dom wolnostojący 320 m2 na działce 1200 m2, targówek, zacisze. Doskonały dla rodziny na cele mieszkaniowe lub na potrzeby firmy. Cena: 8 000 zł + 2500 zł ryczałt na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Odrano-Wola

Odrano-Wola,mazowieckie

999 000 zł110 m² 9 081,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż połowa nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 110 m, usytuowana na działce o powierzchni ok. 300 m, w bardzo atrakcyjnej i spokojnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 050 000 zł161 m² 6 533,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:639 m²

! nowy etap inwestycji - poprzedni bliźniak już sprzedany! Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej (2-lokalowe) - idealna propozycja dla rodziny. Oferujemy Państwu komfortowe domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

1 100 000 zł186 m² 5 913,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:814 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący idealny dla dwóch rodzin. Przedstawiamy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni 186 m, posadowiony na działce o powierzchni 814 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szygi

Szygi,mazowieckie

585 000 zł221 m² 2 643,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Miejsce, w którym pośpiech miasta ustępuje miejsca ciszy, świeżemu powietrzu i malowniczym widokom na łąki i las. Mam dla Ciebie ofertę wyjątkowego domu, który łączy komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Urle,mazowieckie

470 000 zł120 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 336 m²

Sprzedaż Domu Letniego z Charakterem Oferujemy na sprzedaż urokliwy dom letni z bali, obmurowany cegłą silikatową, o powierzchni zabudowy 86 m i powierzchni użytkowej około 120.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Juliusza

Radom,mazowieckie

6 900 zł200 m² 34,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom mieszkalno-usługowy do wynajęcia - nowy budynek Oferujemy na wynajem nowoczesny, świeżo oddany do użytku (2025 r.) budynek mieszkalno-usługowy, idealny zarówno do prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

922 000 zł136 m² 6 779,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż 1/2 bliźniaka ok. 136m2 Chylice, gm. Jaktorów | działka ok. 700 m Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

7 500 zł117 m² 64,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:327 m²

Do wynajęcia 4-pokojowy, 1-piętrowy dom 117 m2, na działce 327m2, ursus, czechowice. Doskonały na cele mieszkaniowe lub na potrzeby firmy. Cena: 7500 zł + media wg zużycia (prąd, woda, gaz). Wymagana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

2 750 000 zł326 m² 8 435,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Wyjatkowy Dom w Prestiżowej Dzielnicy Podkowy Leśnej Wnętrza oferują otwarte przestrzenie dzienne oraz strefy prywatne z garderobami. To dom otwarty na światło. Przez drzwi tarasowe wychodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 180 000 zł86 m² 13 689 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom Wolnostojący, przedstawiamy do sprzedaży Parterowy Dom wolnostojący o powierzchni ok. 80 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce o powierzchni ok.1000 m2. Dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Złotokłos

Złotokłos,mazowieckie

1 249 000 zł217 m² 5 751,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:506 m²

1 249 000 zł I Sprzedaż I 217,16 m2 I Lokal w domu dwulokalowym I Złotokłos I Gm. Piaseczno oferta bez podatku pcc! kupujący nie ponosi kosztów prowizji agencji! zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Cieńsza

Cieńsza,mazowieckie

380 000 zł189 m² 2 010,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Zapraszamy do zakupu domu w stanie surowym otwartym, położonego w spokojnej okolicy gminy Zatory. To wyjątkowa okazja, aby stworzyć wymarzony dom od podstaw, według własnej wizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

14 500 000 zł500 m² 29 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Dom położony w ostatniej linii zabudowy, graniczącej bezpośrednio w pierwszej linii z Lasem Kabackim. ******** Na sprzedaż Inteligentny dom wykończony przy użyciu najwyższej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 199 900 zł152 m² 7 884 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Zapraszamy Serdecznie na Prezentację. Na sprzedaż 1/2 bliźniaka o pow.ok.152 m 2- Nowoczesna Bryła budynku i elegancja w jednym! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kobyłka,mazowieckie

1 700 000 zł205 m² 8 292,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:574 m²

Dom jednorodzinny na sprzedaż Kobyłka, ul. Pana Tadeusza Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny zlokalizowany w Kobyłce, przy ul. Pana Tadeusza, w spokojnej zabudowie jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

749 900 zł91 m² 8 277 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment narożny w Grodzisku Mazowieckim, położony na działce o powierzchni ok. 320 m, w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Stan deweloperski z pompą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

875 000 zł176 m² 4 972 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom wolnostojący jedno- lub dwurodzinny | Żyrardów | działka 1.055 m Przedstawiamy Na sprzedaż solidny dom wolnostojący z dwoma lokalami mieszkalnymi (nie wyodrębnionymi formalnie),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 249 000 zł118 m² 10 627,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż nowoczesny, bezczynszowy segment środkowy z 2019 roku, położony w Grodzisk Mazowiecki. Nieruchomość jest w pełni wykończona i gotowa do zamieszkania, bez konieczności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Budy-Grzybek

Budy-Grzybek,mazowieckie

1 060 000 zł111 m² 9 565,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż: nowoczesny bliźniak parterowy 111 m2 Na sprzedaż komfortowy dom parterowy o powierzchni 111 m, położony na działce 450 m2 w spokojnej i zielonej miejscowości Budy Grzybek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dawidy Bankowe

Dawidy Bankowe,mazowieckie

1 700 000 zł220 m² 7 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący o pow. 220 m , zlokalizowany w spokojnej i zielonej części Dawidów Bankowych, na działce (1000m2), położony w otoczeniu domów jednorodzinnych. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kraśnicza Wola

Kraśnicza Wola,mazowieckie

899 900 zł116 m² 7 757,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny i funkcjonalny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 120 m2 z garażem w bryle budynku, o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wał Miedzeszyński

Warszawa,mazowieckie

4 200 000 zł501 m² 8 383 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 341 m²

Do sprzedania dwa domy znajdujące się na jednej działce o powierzchni 2341m2. Pierwszy dom 341m2 składa się z dwóch poziomów. Parter to: - salon z osobną widną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pionki

Pionki,mazowieckie

600 000 zł200 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 087 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący , 4 pokojowy z dużym ogrodem w urokliwym miejscu nieopodal Stawu Górnego w miejscowości Działki Suskowolskie. Dom 1 piętrowy z tarasem, podpiwniczony. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stefanówka

Stefanówka,mazowieckie

2 300 000 zł247 m² 9 311,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:549 m²

Z przyjemnością prezentujemy dwa pierwsze domy w sprzedaży w wyjątkowej inwestycji Osiedle Altis, położone w gminie Wiązowna, w otoczeniu pięknych, ponad 40-letnich dębów, sosen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

949 000 zł143 m² 6 636 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka w Osowcu | Działka 500m | Pompa ciepła | Ogrzewanie podłogowe | Taras i balkony. Oferujemy przestronny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Teodorów

Teodorów,mazowieckie

230 000 zł35 m² 6 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Dom w sercu natury oaza spokoju w otulinie lasu Natura 2000 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w samym sercu lasu, w strefie Natura 2000 idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Przystankowa

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

637 000 zł65 m² 9 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

3-pokojowe 65m2 dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem 150m2 Kupujący nie płaci prowizji, sprzedaż obsługiwana jest przez agencje pośrednictwa należącą do dewelopera. Dużym atutem jest bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Południowa

Warszawa,mazowieckie

9 000 zł144 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:94 m²

Słoneczny i ustawny dom o pow. 144 m2 na działce o pow. 94 m2 na nowym, spokojnym, ogrodzonym osiedlu z 2025 r. w warszawskim Wawrze w okolicy ul. Skalnicowej i ul.