dowolna

Domy mazowieckie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

8 766 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 766 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Płochocin,mazowieckie

1 179 000 zł143 m² 8 225,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Zadzwoń teraz - jestem dostępny także wieczorami i w weekendy. Kupując bezpośrednio - oszczędzasz - 0% prowizji i 0% podatku pcc Na sprzedaż komfortowy, dwupoziomowy dom. Projekt ten został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szawelska

Warszawa,mazowieckie

2 250 000 zł479 m² 4 697,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 718 m²

Dom wolnostojący o powierzchni ok. 479,5 m , z poddaszem użytkowym, garażem dwustanowiskowym i ogrodem o powierzchni 1718 m , zlokalizowany w rejonie Buków na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łubna,mazowieckie

1 049 000 zł160 m² 6 546,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:532 m²

1 049 000 zł | Przedsprzedaż | 160 m2 | lokal w domu jednorodzinnym dwulokalowym | Łubna Przedmiotem sprzedaży jest połówka (jeden lokal) domu jednorodzinnego dwulokalowego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Słomin

Słomin,mazowieckie

850 000 zł102 m² 8 347,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do sprzedania dom 101m2 w zabudowie szeregowej Słomin to urokliwa, niewielka miejscowość położona w sąsiedztwie Lesznowoli, która zyskuje na popularności wśród osób pragnących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bruzdowa

Warszawa,mazowieckie

2 950 000 zł286 m² 10 314,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:428 m²

Segment skrajny, 5 sypialni, 3 łazienki, garaż na 2 samochody i ładny ogródek w najlepszej części osiedla Wilanów Zawady - walking distance do przystanku i Placu Vogla. Dom z 2008.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jachranka

Jachranka,mazowieckie

1 690 000 zł162 m² 10 402,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Luksusowa rezydencja w Jachrance | 162,46 m | 2000 m prestiżowej działki | Blisko Zalewu Zegrzyńskiego W sercu zielonej, prestiżowej części Jachranki, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Postępu

Wola Mrokowska,mazowieckie

899 000 zł115 m² 7 802 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:115 m²

Mam dziś do zaoferowania Państwu 5-pokojowy słoneczny segment przy ul. Postępu 25e w Woli Mrokowskiej! informacje O nieruchomości: 5-pokojowy segment dodatkowo z balkonem (dwustronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opacz-Kolonia

Opacz-Kolonia,mazowieckie

1 780 000 zł125 m² 14 240 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:907 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 125 m2 i garażem dwustanowiskowym o powierzchni 44m2 na działce 907 m2. Nieruchomość jest położona na terenie miejscowości Opacz Kolonia w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łazy

Łazy,mazowieckie

1 800 000 zł165 m² 10 909,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:527 m²

Nowoczesny bliżniak wybudowany w 2017 roku w otoczeniu nowoczesnej zabudowy jednorodzinnej. Dom funkcjonalnie zaprojektowany i oryginalnie wykończony.Powierzchnia parteru składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

10 000 zł150 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia 5-pokojowy 2-piętrowy dom 150 m2 w zabudowie szeregowej na działce 300m2, mokotów, wierzbno. Po remoncie, elegancko wykończony, gotowy do wprowadzenia się. Idealny dla rodziny lub na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł139 m² 8 282,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Wawer - Falenica. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowo powstającego osiedla składającego się z 12 budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej Wjazd bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

969 000 zł105 m² 9 228,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:22 m²

Komfortowy segment w zielonej części Żyrardowa |105 m | ogródek | zamknięte osiedle. Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość , nowoczesny segment środkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 650 000 zł150 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:571 m²

Firma Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu w zabudowie dwulokalowej stanowiącej idealną propozycję dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Arciechów,mazowieckie

799 000 zł110 m² 7 263,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom dla Ciebie i Twojej rodziny! 1x dom oddany do użytkowania 1x oddanie do użytkowania 09/10 2026r. Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę nowoczesnego domu jednorodzinnego w Arciechowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zgorzała,mazowieckie

1 599 000 zł159 m² 10 061 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:248 m²

1 599 000 | sprzedaż | 159 M2 | segment środkowy | zgorzała Przedmiotem sprzedaży jest segment środkowy o powierzchni całkowitej 190,84 m2, użytkowej 158,93 m2, położony w Zgorzale, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

8 900 000 zł1 023 m² 8 699,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:8 600 m²

Eksluzywna rezydencja hermes Z 13 pokojami I krytym basenem położona na pięknej I rozległej działce O pow. 8600 M2, nad rzeczką jeziorka. Stan surowy zamknięty - dom nigdy nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

930 000 zł135 m² 6 881 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Szukasz miejsca, gdzie codzienność będzie komfortowa, a weekendy pełne relaksu? To idealna propozycja dla Ciebie i Twojej rodziny! Nieruchomość w stanie deweloperskim ( lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Europejska

Warszawa,mazowieckie

4 700 000 zł450 m² 10 444,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:620 m²

Avenue Estate prezentuje wyjątkową rezydencję z dużym ogrodem, położoną w prestiżowej dzielnicy Warszawy - Wilanowie, stanowiącą doskonałą propozycję inwestycyjną! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

899 000 zł134 m² 6 688 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedsprzedaż! atrakycjna cena! Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej. 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok. 132m2, posadowiony na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Arciechów

Arciechów,mazowieckie

800 000 zł110 m² 7 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom jednorodzinny w Arciechowie, gmina Radzymin Przedmiotem oferty jest nowy, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 110 m , z garażem i możliwością adaptacji poddasza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zapole

Zapole,mazowieckie

1 099 900 zł145 m² 7 586 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiamy nowoczesny dom w stanie deweloperskim 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 140 m Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sucha,mazowieckie

1 800 000 zł223 m² 8 082,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:12 300 m²

Dom na dużej działce W spokojnej okolicy Są nieruchomości, które nie są tylko adresem - stają się wizytówką marki. Ta ponad 1,23-hektarowa posiadłość przy prestiżowej Alei Kasztanowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zasadowa

Warszawa,mazowieckie

2 548 000 zł180 m² 14 155,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Brak opłaty pcc realna oszczędność! Zamiast spędzać długie miesiące wśród hałasu, kurzu i trudnych wyborów dotyczących każdego szczegółu, możesz po prostu odebrać klucze i od razu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaktorów-Kolonia

Jaktorów-Kolonia,mazowieckie

1 280 000 zł110 m² 11 636 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 425 m²

Praktyczny dom na dużej działce z potencjałem inwestycyjnym Na sprzedaż funkcjonalny, solidnie wybudowany dom jednorodzinny, położony na przestronnej działce, oferującej szerokie możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Brzostowska

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł139 m² 8 282,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny dom szeregowy | Wawer | 138,85 m? Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej przestrzeń, komfort i prywatność dla Twojej rodziny Oferujemy Państwu przestronny, funkcjonalny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Celestynów

Celestynów,mazowieckie

2 130 000 zł164 m² 12 987,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:460 m²

Wykończony pod klucz do zamieszkania dostępny na już zakup bez 2 % pcc Dom położony w gminie Celestynów w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, w otoczeniu lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kościelna

Skrzeszew,mazowieckie

969 000 zł150 m² 6 460 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

NA sprzedaż: nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w Skrzeszewie (150 m + 30 m ) Nowo powstająca wyjątkowa inwestycja: komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Miączyńska

Warszawa,mazowieckie

2 900 000 zł420 m² 6 904,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:230 m²

Duży dom w zabudowie Bliźniaczej - Do Remontu - Górny Mokotów, wyględów - metro wierzbno / racławicka W skład nieruchomości wchodzi: 9 pokoi, 2 kuchnie, 4 łazienki, 3 tarasy + Balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

2 750 000 zł326 m² 8 435,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Mamy do zaproponowania na sprzedaż duży, ładny dom w Podkowie Leśnej o powierzchni 326 m2. Dom składa się z 6 pokoi i 4 łazienek. Dom położony na działce leśnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chromin

Chromin,mazowieckie

450 000 zł100 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z 1960 r. o pow. ok. 80 m , położony w miejscowości Chromin 22, gm. Borowie, powiat garwoliński. Nieruchomość stanowi działka o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kozerki

Kozerki,mazowieckie

1 149 900 zł164 m² 6 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedstawiam do sprzedaży Dom - 1/2 bliźniaka w bardzo ładnej bryle budynku w miejscowość Kozerki. Przestronny i bardzo funkcjonalny, przestronny budynek o powierzchni ok. 165 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

860 000 zł93 m² 9 261,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowa Inwestycja w Grodzisku Mazowieckim! Segment zewnętrzny ok.93m2 w doskonałej lokalizacji! Rozkład Domu : Parter : ok 44,97m2 - wiatrołap 4,99m2, - korytarz 2,98m2, - łazienka 6,71m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wronia

Milanówek,mazowieckie

965 000 zł80 m² 12 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Nowy , w fazie wykończenia , o bardzo funkcjonalnym wnętrzu. Trzy sypialnie i łazienka z wanna na piętrze , toaleta z pralnią , kuchnia , salon , korytarz na parterze. Dzialka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

2 750 000 zł326 m² 8 435,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

| na sprzedaż 6 pokojowy, wolnostojący dom o powierzchni 326 m2 , zlokalizowany na działce o pow. 1800 m2 w Podkowie Leśnej. Nieruchomość zlokalizowana w spokojnej i pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ołtarzew

Ołtarzew,mazowieckie

1 120 000 zł144 m² 7 805 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wielkanocna okazja dom w cenie mieszkania - umów się na prezentację! Nie odkładaj decyzji o większym metrażu na później. 144 m powierzchni to przestrzeń, która daje wolność,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rozalin

Rozalin,mazowieckie

1 749 900 zł161 m² 10 855 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż przestronny, parterowy dom o powierzchni ok. 160 m2, położony na zadbanej, prostokątnej działce 1000 m2 w malowniczej miejscowości Rozalin, gmina Nadarzyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Słomczyn,mazowieckie

1 399 000 zł191 m² 7 338,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:774 m²

Słomczyn koło Konstancina | sprzedaż | 190,64 m2 | lokal w domu jednorodzinnym dwulokalowym | 1 399 000 zł osiedle śnieżna Przedmiotem sprzedaży jest lokal w domu jednorodzinnym dwulokalowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 639 000 zł166 m² 9 873,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Dom wolnostojący parterowy w Osowcu komfort i natura w jednym miejscu. Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni ok.136 m, położony w urokliwej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Falista

Osowiec,mazowieckie

895 000 zł127 m² 7 047,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Gotowy, odebrany do użytku! Wolna 1/2 bliźniaka - lewa część. - duża działka - 600m2 dla każdego lokalu. Nowoczesny bliźniak gotowy do zamieszkania w malowniczym Osowcu! Ta wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 750 000 zł165 m² 10 606,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Klimatyczny dom z dużą działką Białołęka, zielona i spokojna okolica Na sprzedaż stylowy dom jednorodzinny, inspirowany formą dworku, położony na dużej, zielonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 780 000 zł120 m² 14 796,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Na sprzedaż: nowoczesny dom szeregowy | Grodzisk Mazowiecki | wysoki standard | 150 m potencjału Na sprzedaż wyjątkowy dom szeregowy z 2023 roku, położony w spokojnej i dobrze.