dowolna

Domy mazowieckie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

8 764 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

8 764 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chełmońskiego

Żelechów,mazowieckie

847 000 zł217 m² 3 903,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Obniżka cen do 21 marca! 50 000 zł na każdy Z dostępnych lokali Na sprzedaż lokal w zabudowie jednorodzinnej o powierzchni 138,12 m , zlokalizowany w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Izbica

Izbica,mazowieckie

1 299 900 zł163 m² 7 974,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 076 m²

Na Sprzedaż nowoczesny dom parterowy (162,34 m ) w miejscowości Izbica w bliskiej odległości Jeziora Zegrzyńskiego Już od progu ten dom wita nas przestrzenią i funkcjonalnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 499 000 zł176 m² 8 517,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:641 m²

Biuro nieruchomości "cravtt Property" ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży, dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 176 m2 Raszyn-Nowe Grocholice. W skład nieruchomości wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Altanka

Altanka,mazowieckie

880 000 zł136 m² 6 461,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:476 m²

Jdk Nieruchomości przedstawia Państwu nową inwestycję - osiedle modern house. Nowoczesne domy jednorodzinne, zawierające łącznie 6 dwupoziomowych lokali mieszkalnych, każdy z własnym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

790 000 zł136 m² 5 800,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:999 m²

Wyobraź sobie miejsce, w którym dzieci mają własne pokoje, ty masz przestrzeń do pracy, a wieczory spędzacie razem przy kominku. Gdzie rano wychodzisz na taras z kawą, a zamiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Graniczna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 349 000 zł330 m² 4 087,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 229 m²

Piaseczno - Jastrzębie | sprzedaż | dom 330m2 powierzchnia całkowita / 160 m2 użytkowa | działka 1829m2 | 1 349 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 550 000 zł222 m² 6 981,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:953 m²

Komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 222 m, położony na pięknej, zielonej działce 953 m w spokojnej i poszukiwanej części Milanówka Północnego. Dom wybudowany w 2000 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Glinianka

Glinianka,mazowieckie

920 000 zł98 m² 9 387,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w Gliniance - przestrzeń, światło i technologia w harmonii z naturą. Na sprzedaż komfortowy dom o powierzchni 98 m , usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Szumiących Traw

Łoziska,mazowieckie

1 289 000 zł146 m² 8 838,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferuje na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 145,84m2, powierzchnia użytkowa 109m2. Mieszkanie mieści się w Łoziskach obok Piaseczna. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radzymin

Radzymin,mazowieckie

799 000 zł125 m² 6 392 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:309 m²

Dom w świetnej lokalizacji ul. Wspólna, radzymin (blisko Warszawy) Na sprzedaż piętrowy dom o dużym potencjale położony przy jednej z najbardziej pożądanych ulic w Radzyminie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

1 495 000 zł160 m² 9 344 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Dom 160 m | segment skrajny | ogród 520 m | spokojna lokalizacja Na sprzedaż komfortowy, funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny) o powierzchni 160 m, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łąkowa

Kąck,mazowieckie

1 285 000 zł137 m² 9 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę nowego domu w zabudowie bliźniaczej w Kącku k. Wiązownej. Nieruchomość Dom o powierzchni 137 m usytuowany jest na działce 650 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 299 900 zł134 m² 9 701 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Przedstawiamy Bardzo Ładny Segment Skrajny z dużym ogrodem. Mamy przyjemność zaprezentować atrakcyjny i funkcjonalny segment o powierzchni 93,85 m2 z dodatkowym, użytkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kacice

Kacice,mazowieckie

650 000 zł110 m² 5 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Twój wymarzony dom pod pułtuskiem cisza, spokój I nowoczesność! Szukasz idealnego miejsca dla siebie i swojej rodziny? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję! Na sprzedaż trafia dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

930 000 zł135 m² 6 881 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Szukasz miejsca, gdzie codzienność będzie komfortowa, a weekendy pełne relaksu? To idealna propozycja dla Ciebie i Twojej rodziny! Nieruchomość w stanie deweloperskim ( lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Holendry Baranowskie

Holendry Baranowskie,mazowieckie

2 480 000 zł495 m² 5 011,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:12 100 m²

Wieś Holendry Baranowskie, oddalona od miasteczka Międzyborów 5 km (stacja pkp). Dojazd koleją do Warszawy ok. 40min., dojazd autem do centrum Warszawy, odległość 52 km, do zjazdu na autostradę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Mazowszany,mazowieckie

889 900 zł125 m² 7 111,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 032 m²

Dom 92,45 m + działka 5 032 m - Mazowszany, 2 km od Radomia - 889 900 zł (do negocjacji) Na sprzedaż parterowy dom z 2014 roku o powierzchni 92,45 m na dużej działce 5 032.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kozerki

Kozerki,mazowieckie

1 150 000 zł164 m² 6 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedstawiam do sprzedaży Dom - 1/2 bliźniaka w bardzo ładnej bryle budynku w miejscowość Kozerki. Przestronny i bardzo funkcjonalny, przestronny budynek o powierzchni ok. 165 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 249 000 zł125 m² 9 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:206 m²

Oferujemy nieruchomość przy ulicy Dębowej w Warszawie, cena: 1 249 000 zł -w cenie 2 miejsca postojowe - ogród ok. 206 m powierzchnia I układ pomieszczeń Parter 46,02 m -przedsionek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

28 000 zł320 m² 87,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:-

Szukasz gotowej, w pełni wyposażonej przestrzeni dla swojej firmy, która od pierwszego dnia podkreśli prestiż Twojego biznesu? Prezentuję wolnostojący budynek o wyjątkowym potencjale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

13 900 zł280 m² 49,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:260 m²

Sadyba | 280 m2 | 7 pokoi | 5 sypialni | 4 łazienki Komfortowy dom wykończony w wysokim standardzie z małym ogrodem zlokalizowany na urokliwej Sadybie. Idealna propozycja dla dużej rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Piaseczno,mazowieckie

1 230 000 zł120 m² 10 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:214 m²

Cena: 1 230 000 zł (10 250 zł/m ) piaseczno -segment- 120M Opis nieruchomości Na sprzedaż , w pełni umeblowany dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 120 m , usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kościelna

Skrzeszew,mazowieckie

969 000 zł150 m² 6 460 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

NA sprzedaż: nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w Skrzeszewie (150 m + 30 m ) Nowo powstająca wyjątkowa inwestycja: komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

1 100 000 zł186 m² 5 913,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:814 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący idealny dla dwóch rodzin. Przedstawiamy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni 186 m, posadowiony na działce o powierzchni 814 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Begno

Begno,mazowieckie

200 000 zł100 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Sprzedam siedlisko o powierzchni 1,7h.W skład siedliska wchodzą dom o powierzchni 100m,oborostodola o powierzchni 150m.W domu jest woda z wodociągu i prąd 3 fazy.piekna malownicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Solec

Solec,mazowieckie

1 235 000 zł179 m² 6 917 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:463 m²

1 235 000 zł | sprzedaż | dom | segment środkowy | 178 m2 | solec | gmina góra kalwaria Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (segment środkowy 121C).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cicha

Grądy,mazowieckie

1 180 000 zł218 m² 5 412,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 560 m²

Na sprzedaż przestronny dom z potencjałem na zielonej zadrzewionej działce o powierzchni 1560mkw położony w miejscowości Grądy, gm. Leszno. Szukasz ucieczki od miejskiego zgiełku, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

9 000 zł240 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Bliźniak po remoncie, usytuowany na starym Wilanowie z bardzo dobrą komunikacją z centrum Warszawy, w bliskim sąsiedztwie Parku w Wilanowie i szkół międzynarodowych. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łomianki,mazowieckie

1 900 000 zł154 m² 12 340,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:384 m²

Nowa inwestycja - to nowoczesne domy mieszkalne wolnostojące i dwulokalowe rozlokowane w prestiżowej okolicy Dąbrowy Leśnej. W ramach inwestycji budowlanej powstają 2 budynki mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodowa

Sobolew,mazowieckie

795 000 zł215 m² 3 695,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 094 m²

Przedstawiam nieruchomość w Sobolewie, powiat Garwolin, województwo mazowieckie, na działce o powierzchni 3094 m2. Działka w kształt prostokąta z licznymi nasadzeniami, na której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Syta

Warszawa,mazowieckie

2 990 000 zł350 m² 8 542,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Absolutnie unikatowa propozycja domu o niepowtarzalnym klimacie, niebanalnej architekturze i wystroju. Wolnostojący dom usytuowany w spokojnym miejscu w dzielnicy Wilanów niedaleko ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

18 000 zł300 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Elegancki i stylowy dom na Sadybie w cichej, zielonej okolicy Warszawy, obok Jeziorka Czerniakowskiego, o atmosferze wioski w samym sercu miasta. Piękne miejsce do spacerów, biegania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pruszków,mazowieckie

1 129 000 zł115 m² 9 817,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:195 m²

Nowa, niższa, cena! Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 115m , zaprojektowany z myślą o wygodzie całej rodziny. Przemyślany układ pomieszczeń sprawia, że każdy metr przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 990 000 zł275 m² 7 450,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Połowa bliźniaka z 2015 roku w stanie developerski położony w cichej okolicy niedaleko Centrum Handlowego Targówek. Powierzchnia domu 275 m2 w tym powierzchnia użytkowa 250 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodnicza

Sulejówek,mazowieckie

2 386 400 zł628 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:628 m²

Budynek mieszkalny to dom murowany , piętrowy z poddaszem użytkowym i częściowym podpiwniczeniem wykończonym w standardzie pomieszczeń mieszkalnych. W podpiwniczeniu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

14 000 zł250 m² 56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta skierowana do wymagających klientów, rodziny expatów. Reprezentacyjny, wolnostojący, zupełnie nowy dom na zamkniętym , kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych. Osiedle z całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Złoczowska

Warszawa,mazowieckie

2 700 000 zł220 m² 12 272,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:153 m²

Prezentuje dom w zabudowie szeregowej, 3 kondygnacje i piwnica z garażem, każda 55 m2. Lokalizacja Dom znajduje się na Saskiej Kępie w dobrym punkcie komunikacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

599 000 zł202 m² 2 965,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 023 m²

Przestronny dom z ogrodem w centrum Sokołowa Podlaskiego Przedstawiamy Państwu przestronny dom w centrum Sokołowa Podlaskiego. To idealne rozwiązanie dla rodzin szukających wygodnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kościuszki

Mława,mazowieckie

774 000 zł138 m² 5 588,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:440 m²

Oferta na wyłączność - tylko w Naszym Biurze! 0% prowizji dla Kupujących. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Przedstawiamy na sprzedaż nietuzinkową nieruchomość - pół kamienicy wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 350 000 zł140 m² 9 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak