dowolna

Domy mazowieckie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

8 764 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

8 764 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przanowskiego

Warszawa,mazowieckie

3 150 000 zł280 m² 11 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:178 m²

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie szeregowej Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, doskonały jako inwestycja, usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Mrówcza

Warszawa,mazowieckie

713 567 zł79 m² 9 042,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Informujemy iż lokale O większych metrażach zostały już zarezerowane I aktualnie dostępne są lokale O powierzchni 40m I 80m gwarancja dewelopera na okres 5 lat ubezpieczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

759 000 zł132 m² 5 728,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Lokal w stanie deweloperskim w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Malownicze miejsce, zalesione, blisko rzeczka, jezioro, miejsca do spacerowania. jednocześnie świetnie skomunikowane, 2 minuty do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Biała Góra

Biała Góra,mazowieckie

850 000 zł110 m² 7 736,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dwa nowoczesne domki nad samą Pilicą, przystosowane do korzystania przez cały rok. Kameralne miejsce na weekendowy wypoczynek, długie wakacje czy pracę zdalną w otoczeniu dzikiej przyrody. Twoja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Epopei

Nieporęt,mazowieckie

1 156 000 zł141 m² 8 203,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:524 m²

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego domu wolnostojącego, położonego w malowniczej miejscowości Nieporęt, przy ul. Epopei. Nieporęt to malownicza podwarszawska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Garbarska

Radom,mazowieckie

800 000 zł290 m² 2 758,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:951 m²

Oferuję do sprzedania dom wolnostojący o pow. użytkowej około 146 m2 znajdujący się w Radomiu przy ul. Garbarskiej na działce o powierzchni 951 m2. Powierzchnia całkowita domu wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

26 000 zł320 m² 81,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Eurovilla prezentuje do wynajęcia stylową willę o pow. 320m2 z ogrodem 3300m2 w Konstancina - Jeziornie (strefa A) po generalnym remoncie. -parter: jadalnia , piękny duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Świerkowa

Legionowo,mazowieckie

1 250 000 zł210 m² 5 952,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom wolnostojący 210 m na dużej działce 1500 m cisza, zieleń, las Legionowo, ul. Świerkowa Działka: 1500 m Powierzchnia domu: 210 m Liczba pokoi: 7 Liczba kondygnacji: 3 Rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łomianki,mazowieckie

1 649 000 zł158 m² 10 403,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:760 m²

Do sprzedania nowa inwestycja przy Puszczy Kampinoskiej w Dziekanowie Leśnym, składajaca się z czterech funkcjonalnych budynków w zabudowie wolnostojącej. Wizualizacje, rzuty, powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jantar

Budy-Grzybek,mazowieckie

950 000 zł132 m² 7 089,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 132 m, z garażem w bryle budynku oraz działką o powierzchni 500 m. Budy-Grzybek Najważniejsze informacje -powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Borowa Góra

Borowa Góra,mazowieckie

2 500 000 zł353 m² 7 072,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:870 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący stylowy II z biura architektonicznego domy z wizją o powierzchni całkowitej 353,46 m2 (kubatura 928 m2), posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

875 000 zł176 m² 4 972 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom wolnostojący jedno- lub dwurodzinny | Żyrardów | działka 1.055 m Przedstawiamy Na sprzedaż solidny dom wolnostojący z dwoma lokalami mieszkalnymi (nie wyodrębnionymi formalnie),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wyczółki

Warszawa,mazowieckie

3 790 000 zł316 m² 11 993,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:524 m²

Wyjątkowa rezydencja W zielonej części warszawy Na sprzedaż przestronny, skrajny dom w zabudowie szeregowej, położony w jednej z najbardziej zielonych i prestiżowych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

939 000 zł122 m² 7 677,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom w otulinie parkowej części Grodziska Mazowieckiego. Stan deweloperski. Kupujący nie płaci podatku pcc. Odbiór budynków II kwartał 2025r. Parter: wiatrołap 2,9 m2, łazienka 4,9 m2, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łomianki,mazowieckie

949 000 zł171 m² 5 558,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:139 m²

Przedsprzedaż = atrakcyjne ceny! Osiedle zlokalizowane jest w gminie Łomianki tylko 8km od granic Warszawy, przy przystanku komunikacji miejskiej w stronę do metra Młociny. Ceny zaczynają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Północna

Halinów,mazowieckie

1 130 000 zł166 m² 6 799,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Kupujesz bez prowizji - oficjalne biuro sprzedaży dewelopera. Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 166,20 m położony w zielonej, kameralnej części Halinowa. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

1 999 000 zł280 m² 7 139 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:512 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż przestronny i elegancki dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 280m wraz z dwustanowiskowym garażem , zlokalizowany w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

5 600 000 zł465 m² 12 043 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:550 m²

Eurovilla prezentuje wolnostojący dom na sprzedaż w Starym Wilanowie w bardzo dobrej lokalizacji o powierzchni 465m2, 6 pokoi, salon,4 łazienki, duży garaż na 2 samochody. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

23 000 zł370 m² 62,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Mokotów | Na biuro lub cele mieszkalne | Garaż na 2 auta | Metro 5 min pieszo Piękny, reprezentacyjny dom-bliźniak położony na sercu Mokotowa. Wysokiej jakości materiały wykończeniowe, klasyczny styl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nowe Mistrzewice

Nowe Mistrzewice,mazowieckie

450 000 zł70 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Dom na sprzedaż Nowe Mistrzewice, gm. Młodzieszyn | 3700 m działki | 450 000 zł Silver Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę dla osób, które marzą o własnym miejscu wśród zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Odrano-Wola

Odrano-Wola,mazowieckie

1 600 000 zł330 m² 4 848,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom wolnostojący ok.330 m | działka 1300 m | Odrano Wola k. Grodziska Mazowieckiego | potencjał inwestycyjny. Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni ok. 330 m (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Budy-Grzybek

Budy-Grzybek,mazowieckie

1 330 000 zł143 m² 9 300,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:990 m²

Na sprzedaż dom parterowy w stanie deweloperskim o powierzchni 143,88m, położony na przestronnej działce o powierzchni 990 m. Gotowy Do urządzenia Dom zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radziejowice

Radziejowice,mazowieckie

959 900 zł141 m² 6 798 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:860 m²

Nowy przestronny Dom wolnostojący. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący o powierzchni ok. 140 m2, posadowiony na dużej działce ok. 860 m2, w bardzoo pięknym rejonie. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

22 000 zł420 m² 52,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z dużym tarasem i kameralnym ogrodem, dostępny do wynajęcia w jednej z najbardziej pożądanych częściach miasta - na Saskiej Kępie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z piwnicą Warszawa

Warszawa,mazowieckie

23 000 zł580 m² 39,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:725 m²

Rezydencja 580 m | 8 sypialni | Stary Wilanów | Ogród | Garaż na 2 auta Do wynajęcia reprezentacyjna rezydencja o powierzchni 580 m , położona na działce 724 m w willowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mazowiecka

Dobiesz,mazowieckie

299 000 zł75 m² 3 986,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 350 m²

Szukasz miejsca do życia z ogromnym potencjałem a może jednocześnie myślisz o dobrej inwestycji? Ta nieruchomość łączy jedno i drugie. Możesz tu zamieszkać ze swoją rodziną od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nowa Wola,mazowieckie

1 990 000 zł225 m² 8 844,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:633 m²

W ofercie sprzedaży elegancki, gotowy do zamieszkania dom w zabudowie bliźniaczej z garażem, budynkiem gospodarczym i zadbanym ogrodem. Jeśli szukasz nieruchomości, która nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Trablice

Trablice,mazowieckie

899 000 zł154 m² 5 837,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:615 m²

Dom, w którym dobrze się żyje Szukasz miejsca, które stanie się prawdziwym domem dla Twojej rodziny? Ten jednorodzinny, ekonomiczny i niezwykle funkcjonalny dom w Trablicach został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Baszkówka

Baszkówka,mazowieckie

1 180 000 zł164 m² 7 179,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:655 m²

Sprzedaż I 1 180 000 I 155,96 m2 | lokal jednorodzinny baszkówka zakup bezpośrednio od dewelopera bez pcc możliwość zakupu przez cudzoziemców bez zgody mswia Przedmiotem sprzedaży jest dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowy Konik

Nowy Konik,mazowieckie

1 100 000 zł166 m² 6 636,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:409 m²

Twój wymarzony dom pod Warszawą! Realizacja według projektu ,dom W faworytkach 2 (r2), budynek jednorodzinny dwulokalowy. Powierzchnia użytkowa 147,52 m2, powierzchnia całkowita 165,74 m2, działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Warszawska

Legionowo,mazowieckie

1 100 000 zł170 m² 6 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:708 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w Legionowie przy ul. Warszawskiej, usytuowany na działce o powierzchni 708 m . Nieruchomość idealna zarówno dla rodziny, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dąbrowa,mazowieckie

2 500 000 zł110 m² 22 727,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:312 m²

Oferujemy do sprzedania nowy w pełni wykończony dom w w zabudowie bliźniaczej, urządzony z pełną starannością i dbałością o detale - budowany dla siebie. Uwaga! Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Warszawa

Warszawa,mazowieckie

5 550 000 zł230 m² 24 130,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:755 m²

Lokalizacja Dom wolnostojący położony w jednej z najbardziej pożądanych części Starego Mokotowa - Wierzbno. Nieruchomość stanowi prawdziwą rzadkość na warszawskim rynku - pojawia się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Willowa

Falenty Nowe,mazowieckie

1 600 000 zł210 m² 7 619,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:209 m²

Digital Broker prezentuje nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, który łączy komfort, funkcjonalność i wysoką jakość wykończenia. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 144,64.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Puszcza Mariańska

Puszcza Mariańska,mazowieckie

940 000 zł179 m² 5 251,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

Nowoczesny dom 179 m w otoczeniu lasów Puszcza Mariańska Na sprzedaż nowy, funkcjonalny parterowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radonie

Radonie,mazowieckie

1 999 000 zł180 m² 11 105,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 460 m²

Elegancki dom charakteryzujący się klasyczną architekturą z funkcjonalnym rozkładem, z dużym potencjałem. Tutaj każdy znajdzie miejsce. Idealny dla rodziny. Zadaszony taras zaprasza do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Żółwin,mazowieckie

1 120 000 zł149 m² 7 524,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:547 m²

1/2 bliźniaka o powierzchni całkowitej 148.84m2 zlokalizowany w Żółwinie Stan deweloperski, materiał bloczki, okna PCV, dach kryty dachówką, ogrzewanie powietrzna pompa ciepła, panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Walendów

Walendów,mazowieckie

2 549 000 zł210 m² 12 149,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 236 m²

2 549 000 zł I sprzedaż I 209,8 m2 I dom wolnostojący I walendów I gmina nadarzyn Przedmiotem sprzedaży jest parterowy dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 209,8 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ojrzanów

Ojrzanów,mazowieckie

1 500 000 zł205 m² 7 317,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 254 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w stylu stodoły o powierzchni 205 m , położony na działce 1254 m w spokojnej części Ojrzanowa (gmina Żabia Wola). Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Platanowa

Czarny Las,mazowieckie

1 999 000 zł278 m² 7 191 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na terenie, na którym znajduje się oferowana nieruchomość obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego dopuszczający zabudowę domów jednorodzinnych o wyłącznym przeznaczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

950 000 zł109 m² 8 715,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom wolnostojący ok. 110 m na działce 400 m duży potencjał. Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni około 110 m, posadowiony na działce 400 m zlokalizowany w Żyrardowie (.