dowolna

Domy mazowieckie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

8 764 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

8 764 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Naruszewicza

Warszawa,mazowieckie

23 000 zł380 m² 61 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:320 m²

Prezentujemy Państwu wyjątkowy dom w prestiżowej lokalizacji na Starym Mokotowie - przy ulicy Naruszewicza, zaledwie kilkadziesiąt metrów od stacji metra "wierzbno". Idealna propozycja dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Jabłonna,mazowieckie

999 999 zł135 m² 7 407,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:205 m²

| kameralne osiedle nowoczesnych domów, stworzone z myślą o osobach ceniących spokój, prywatność i bliskość natury. To idealne miejsce dla rodzin oraz inwestorów szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem

Podkowa Leśna,mazowieckie

2 190 000 zł651 m² 3 364,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 038 m²

*Wyłącznie u nas* Szukasz przestronnego i funkcjonalnego domu pod Warszawą? Cenisz sobie bliskość natury, a jednocześnie dobry dojazd do centrum wydarzeń? Ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 100 000 zł131 m² 8 396,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:804 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w Osowcu, gmina Grodzisk Mazowiecki , każdy o pow. użytkowej 130,86 m 2 na działce 804 m 2. Zakończenie budowy grudzień 2024, stan developerski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wisełki

Warszawa,mazowieckie

2 290 000 zł480 m² 4 770,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:956 m²

Oferujemy do sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 480 m , zlokalizowany na cichej i spokojnej ulicy w dzielnicy Wawer - Radość. Opis nieruchomości: 2 piętrowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jana Pawła II

Nowy Kraszew,mazowieckie

758 000 zł180 m² 4 211,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nieruchomość: dom bliżniak /wolny jedynie budynek oznaczony symbolem 57 w Nowym Kraszewie ul Jana Pawła o powierzchni całkowitej 180m i powierzchni użytkowej 140m z działką stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

19 000 zł300 m² 63,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowoczesny design | Smart dom | Alarm | Monitoring | Klimatyzacja | Funkcjonalny rozkład | Kameralna okolica | Piesza odległość do Placu Vogla Ten wyjątkowy, nowoczesny dom po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Warszawa,mazowieckie

12 000 zł216 m² 55,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Rodzinny bliźniak na zielonych zawadach Garaż | ogródek | 2 sypialnie | Plac Vogla I tereny zielone | Umeblowany ***** rozkład pomieszczeń I standard: kompaktowy dom w typie bliźniaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Adamowizna,mazowieckie

900 000 zł143 m² 6 083,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Inwestycja Adamowizna - dostępny Ostatni Lokal- przedstawiam do zakupu dom o powierzchni 143m2 z działką 380metrów Pełen stan deweloperski Piec Gazowy , ogrzewanie podłogowe w każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Latarnika

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł92 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:261 m²

Dom dla rodziny w Warszawie Włochy, 5 pokoi, działka 261 m Na sprzedaż wyjątkowy dom w spokojnej i zielonej części Warszawy dzielnica Włochy. Idealny dla rodziny szukającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 080 000 zł220 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:256 m²

Oferuję do sprzedaży bardzo atrakcyjną nieruchomość -segment środkowy O pow 220M2 Z działką O pow 256M2- w poszukiwanym przez klientów rejonie mokotowa, w enklawie niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 390 000 zł290 m² 11 689,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferuję do sprzedaży połowę nowoczesnego bliżniaka usytuowanego w prestiżowej lokalizacji Wilanowa. Kameralne bezpieczne osiedle Zawady zaprojektowane z myślą o prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Warszawa,mazowieckie

14 900 zł360 m² 41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:514 m²

Wyjątkowy dom na wynajem, który łączy w sobie elegancję i funkcjonalność, oferując niepowtarzalne wrażenia z zamieszkania w prestiżowej, willowej części Ochoty, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 490 000 zł240 m² 6 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:202 m²

Avenue Estate prezentuje przestronny 3 kondygnacyjny segment o całkowitej powierzchni 240 m2 w Łomiankach. Nieruchomość zlokalizowana na zamkniętym, ogrodzonym osiedlu, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kamionka,mazowieckie

1 037 000 zł295 m² 3 515,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 068 m²

Poszukujesz miejsca, które zachwyci Cię przeszywającą na wskroś ciszą, a zarazem bliskością Warszawy? Od dawna śni Ci się przepiękny ogród, który będzie miejscem spotkań rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Wolica

Wolica,mazowieckie

569 000 zł32 m² 20 281,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 186 m²

Mamy do zaoferowania pięknie położony dom letniskowy w Wolicy. Dom jest drewniany, podpiwniczony z dużym zadaszonym i zabudowanym tarasem. Na działce o pow. 1186 m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kaliskiego

Warszawa,mazowieckie

2 180 000 zł174 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:100 m²

Avenue Estate przedstawia przestronny, dwupoziomowy apartament przy ul. gen. Kaliskiego! Położony na ostatich piętrach kameralnej inwestycji. To propozycja dla osób, które szukają dużej, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Włościańska

Łomianki,mazowieckie

1 395 000 zł140 m² 9 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:335 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom gotowy do wprowadzenia położony w centralnej części Łomianek, który jest idealnym miejscem dla osób ceniących sobie komfort i bliskość do natury. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Radom,mazowieckie

509 000 zł76 m² 6 679,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Właśnie ruszyła sprzedaż naszej najnowszej kameralnej inwestycji Osiedle Kędzierskiego składającej się z 12 lokali mieszkalnych, zlokalizowanej w spokojnej, a zarazem dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Luksusowa

Wszebory,mazowieckie

1 250 000 zł166 m² 7 530,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

*Wyłącznie u nas* Szukasz nowoczesnego i energooszczędnego domu na dużej działce pod Warszawą? Chcesz ciszy, przestrzeni i szybkiego dojazdu do miasta? To idealna propozycja. Chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rajska

Żanęcin,mazowieckie

1 950 000 zł240 m² 8 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Zapraszam do kontaktu w celu umówienia prezentacji | Możliwy zakup na kredyt hipoteczny - chętnie pomożemy w całym procesie | I speak English | Szanowni Państwo, mam przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrówka

Dąbrówka,mazowieckie

1 290 000 zł200 m² 6 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 767 m²

Dom wolnostojący 200 m duża działka 1767 m wysoki standard Dąbrówka Dom do wejścia! Liczba pokoi: 5 Garaż: dwustanowiskowy 41 m Lokalizacja: dąbrówka (powiat wołomiński), świetny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 190 000 zł651 m² 3 364,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 038 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ojrzanów

Ojrzanów,mazowieckie

2 700 000 zł240 m² 11 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:22 800 m²

Do sprzedania siedlisko w gm. Żabia Wola, w otoczeniu lasów. Powierzchnia działki wynosi 22800 m2 (2,28 ha), działka jest częściowo zalesiona. Dojazd drogą asfaltową gminną. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nieporęt

Nieporęt,mazowieckie

850 000 zł206 m² 4 126,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:353 m²

0% pcc! osiedle królewskie - aleksandrów(pow. legionowski) Proponowany dom na sprzedaż w zabudowie szeregowej (stan deweloperski), na nowym, zamkniętym osiedlu. Powierzchnia całkowita 205,56.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 090 000 zł140 m² 7 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:466 m²

Nowoczesny dom 140 m z garażem | duże przeszklenia | działka 466 m | rekuperacja | zakończenie 2026 Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny zaprojektowany według indywidualnej koncepcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milanówek

Milanówek,mazowieckie

3 499 900 zł181 m² 19 315 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Przedstawiamy Wyjątkową Ofertę - Na sprzedaż - wyjątkowa przedwojenna willa w sercu Milanówka o powierzchni ok. 180 m2, usytuowana a malowniczej działce ok. 3600 m2. Z dumą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 11 Listopada

Michałowice,mazowieckie

2 350 000 zł285 m² 8 245,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:903 m²

Na sprzedaż: dom w Michałowicach funkcjonalny, z dużą piwnicą i potencjałem Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z użytkowym poddaszem oraz dużą, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bronowo-Zalesie

Bronowo-Zalesie,mazowieckie

1 100 000 zł186 m² 5 913,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Biuro Nieruchomości Idea poleca Do sprzedaży zabudowana działka gruntu o powierzchni ok. 1 ha. Lokalizacja: bronowo Zalesie, gm. Stara Biała. Dom o pow. całkowitej 186 mkw , składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gostynin

Gostynin,mazowieckie

750 000 zł70 m² 10 714,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Biuro Nieruchomości Idea poleca: na sprzedaż wyjątkowa działka gruntu z domem całorocznym w miejscowości Kiełpieniec, gm. Gostynin. Tylko 9 km od Gostynina, 30 km od Płocka. powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żelechów

Żelechów,mazowieckie

1 069 900 zł161 m² 6 637 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

W bardzo dobrej lokalizacji Nowy Przestronny Bliźniak. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.160 m2, posadowiony na pięknej, przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Chmielew,mazowieckie

670 000 zł9 081 m² 73,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 081 m²

Klimatyczne siedlisko z dużym potencjałem - Chmielew, 10 minut od Mińska Mazowieckiego. Szukasz spokojnego miejsca do życia w otoczeniu zieleni, nie rezygnując z wygodnego dostępu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

729 900 zł91 m² 8 064,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:187 m²

Przedstawiona fotografia ma charakter poglądowy i obrazuje wcześniejszy etap realizacji. Segment wewnętrzny o pow. 90,51 m na działce 320 m2 usytuowany w bardzo ładnej, cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Seroki-Parcela

Seroki-Parcela,mazowieckie

1 270 000 zł140 m² 9 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:980 m²

Nieruchomość znajduje się na nowym osiedlu domów jednorodzinnych, w cichej i zielonej części miejscowości. To idealne miejsce dla osób, które chcą odpocząć od miejskiego zgiełku, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Lawendowa

Ślężany,mazowieckie

439 000 zł67 m² 6 552,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:683 m²

Na sprzedaż dom letniskowo-mieszkalny całoroczny o pow blisko 70m2 położony na działce 700 m2 (ok 35mx20m)w kameralnej okolicy Ślężan tuż przy rzece Bug. Ważne teren nie jest zalewowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Złota

Józefów,mazowieckie

1 360 000 zł115 m² 11 807 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:373 m²

Nowoczesny bliźniak premium | Fotowoltaika + magazyn energii | Klimatyzacja | Smart Home | 30 min do Warszawy | blisko Jeziora Zegrzyńskiego Bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 700 000 zł402 m² 11 691,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:336 m²

Modernistyczny dom z funkcją biura | Wilanów Dom został zaprojektowany w minimalistycznym stylu, z użyciem materiałów wysokiej jakości. Duże przeszklenia dodają wnętrzom przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łoś

Łoś,mazowieckie

999 000 zł336 m² 2 972,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Jeżeli marzysz o przestronnym domu w spokojnym otoczeniu, z możliwością urządzenia wnętrz dokładnie tak, jak chcesz ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż prezentujemy duży dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 800 000 zł200 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 780 m²

Na sprzedaż przestronny i zadbany dom jednorodzinny zlokalizowany w sercu Milanówka - w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie w bezpośredniej bliskości centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

19 000 zł350 m² 54,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zawady | 6 pokoi | 2 tarasy | garaż 2-stanowiskowy | energooszczędny dom z ogrodem Elegancki dom wolnostojący o powierzchni 350 m , usytuowany na działce 1000 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 499 900 zł168 m² 8 901,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż: 1/2 bliźniaka w Milanówku 168,50 m2 | działka 750 m2 Przedstawiamy Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij