dowolna

Domy mazowieckie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

8 731 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 731 ogłoszeń

Rynek pierwotny

869 900 zł118,20 m² 7 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedsprzedaż! Nowoczesne Segment Środkowy do Sprzedaży w Atrakcyjnej Lokalizacji! Przedstawiamy do sprzedaży nowy segment o powierzchni użytkowej około 118 m, usytuowany na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 360 000 zł359,80 m² 3 779,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 008 m²

Oferta dotyczy sprzedaży domu jednorodzinnego w Kazuniu Polskim koło Łomianek w prężnie rozwijającej się gminie Czosnów. Dom posiada duży potencjał, na chwilę obecną do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 269 000 zł110 m² 11 536,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:146 m²

Nowoczesny dom z ogrodem na zamkniętym osiedlu Oferuje na sprzedaż elegancki, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 112 m , położony w sercu Nowej Woli kolo.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł85 m² 70,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:517 m²

Do wynajęcia budynek mieszkalny jednorodzinny, wolnostojący z poddaszem nieużytkowym przy ul. Chojnowskiej w Warszawie. Okolica spokojna; zabudowa jednorodzinna; dom znajduje się przy cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł159 m² 15 660,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 663 m²

Dom 159M2 na działce 2663 m2 Z wielkimi możliwościami - szybki dojazd do warszawy trasą S8. Dane techniczne: dom wolnostojący z 3 sypialniami, dwukondygnacyjny o powierzchni 159 m2.

Szczegóły ogłoszenia

21 000 zł255 m² 82,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Luksusowy, klimatyzowany dom w centrum Wilanowa. Parter: przestronny salon z kominkiem, z wyjściem na taras i do ładnie zagospodarowanego ogrodu. Gabinet, całkowicie wyposażona kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 200 000 zł420 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Wolnostojący dom z ogrodem i bardzo wysokim salonem | Zawady Powierzchnia całkowita: 420 m | Działka: 1200 m | 5 pokoi | Garaż na 2 auta | Nowe osiedle | Wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 239 000 zł124 m² 9 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:335 m²

Przedsprzedaż! Prezentujemy wyjątkową inwestycję, 1/2 bliźniaka o powierzchni ok.124m2 na działce ok. 355m2. Domy cechują się wyjątkową architekturą, duże okna, wysokie pomieszczenia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł121 m² 12 809,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania klimatyczna nieruchomość dla rodziny szukającej spokoju. NA zagospodarowanej działce znajduje się budynek mieszkalny (którego budowę zakończono w 2015 roku) z przybudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł125,60 m² 6 282 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Dom w pięknym rejonie Osowca. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.126 m2, usytuowany w malowniczej okolicy Osowca, na.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 000 zł413 m² 13 075,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 673 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość, która łączy w sobie nowoczesny design, elegancję, bezpieczeństwo i ekologiczne rozwiązania. Nieruchomość Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł305 m² 9 147,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 161 m²

Przedstawiamy unikalną nieruchomość położoną w prestiżowej i zielonej części Magdalenki jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w pobliżu Warszawy. Ta elegancka rezydencja.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł275 m² 2 872,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:797 m²

Dom Z dużym potencjałem inwestycyjnym serock 275 m idealny pod flip Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 275 m , położony w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 699 000 zł215 m² 7 902,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Prezentujemy wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w malowniczej i spokojnej Baszkówce pod Piasecznem. Nieruchomość oferowana jest w stanie deweloperskim, co stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł198 m² 4 924,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

| nieruchomość położona jest w gminie Czosnów, we wsi Jesionka. Na 800m2 działce jest wolnostojący dom, z użytkowym poddaszem. Jest tani w eksploatacji i energooszczędny.

Szczegóły ogłoszenia

649 900 zł165,47 m² 3 927,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana położona w miejscowości Kołaków, obejmująca działkę o powierzchni 800 m z domem w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

19 260 000 zł1 070 m² 18 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 320 m²

Nowa rezydencja na sprzedaż o powierzchni 1.170 m2, położona na działce 1.320 m2 na Niskim Wilanowie. Garaż na 6 samochodów. Unikatowa i luksusowa rezydencja na Niskiem Wilanowie, której.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł120,40 m² 7 890 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Przedsprzedaż. Parterowy Dom wolnostojący w bardzo zielonej okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący parterowy o powierzchni ok. 120 m2, usytuowany w pięknych okolicy, wśród.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł200 m² 2 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:592 m²

Dom o powierzchni całkowitej 200 m2 położony w Gostyninie w odległości 1300 metrów od centrum miasta. Jest to piętrowy, w całości podpiwniczony budynek kryty papą wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł276,22 m² 10 136,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 306 m²

Dom został wybudowany w 2017 roku. To przestronna, funkcjonalna nieruchomość o powierzchni użytkowej 189,78 m2 z garażem (38,53 m2) i układem parter + użytkowe poddasze. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł101,12 m² 11 768,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:799 m²

Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom o powierzchni 101,12 m położony w malowniczej miejscowości Zamienie, w otoczeniu zieleni i lasu, zaledwie kilka minut od Mińska.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł126,16 m² 39,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do wynajęcia komfortowy, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej miejscowości Olszanka koło Wyszkowa. Idealna propozycja dla osób szukających ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 900 zł132,39 m² 9 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny Nowy Bliźniak na Dużej działce. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 133m2, posadowiony na przestronnej, dużej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 000 zł120 m² 15 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:238 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom położony w samym centrum miasta. Idealna propozycja dla osób, które cenią komfort życia, wysoki standard wykończenia oraz bliskość pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 160 000 zł165 m² 7 030 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Nowa Inwestycja Przedstawiam do sprzedaży dom Wolnostojący z poddaszem użytkowym. Dom o powierzchni całkowitej ok. 165m2, posadowiony na kształtnej, przestronnej działce, w pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł200 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 780 m²

Na sprzedaż przestronny i zadbany dom jednorodzinny zlokalizowany w sercu Milanówka - w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie w bezpośredniej bliskości centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł190 m² 10 473,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:279 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w Starym Wilanowie o powierzchni 190 m2 położony na działce ok. 280 mkw. Bezpośrednio przy budynku znajdują się dwa miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

922 000 zł136 m² 6 779,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż 1/2 bliźniaka ok. 136m2 Chylice, gm. Jaktorów | działka ok. 700 m Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 384 600 zł161,14 m² 8 592,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:759 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 161 m2, posadowiony na ładnej działce o powierzchni ok. 759 m2, w spokojnym rejonie. W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł220 m² 81,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Crystal house S.A. Luksusowe nieruchomości saska kępa Prezentujemy do wynajmu komfortowy dom na Saskiej Kepie oś. Marokańska opis domu: = Prezentujemy 220m dom w zabudowie szeregowej z 4/5.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł60 m² 6 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 123 m²

Jeżeli marzy Wam się życie w harmonii z naturą, w miejscu, które oferuje nie tylko piękne krajobrazy, ale również spokój i prywatność, ten drewniany domek w Dąbrówce.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł175 m² 57,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:180 m²

Dom 5 pokoi, mokotów Wierzbno, po generalnym remoncie, ogród, taras, garaż Do wynajęcia niezwykle atrakcyjny segment położony w sercu górnego Mokotowa w zielonej i kameralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 900 zł228,20 m² 8 106 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 410 m²

Dom w Podkowie Leśnej w Pięknej Okolicy. Budynek z lat 70 XX wieku daje wiele możliwości dla osób z wyobraźnią. Sama Podkowa Leśna bogata w faunę i florę. Klimatyczne.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł262 m² 10 305,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:270 m²

Do sprzedania 3-piętrowy 8-pokojowy dom szeregowy 262m2 z 1980r., na działce 270m2, Bielany Marymont-Kaskada. Gotowy do wprowadzenia się, idealny dla rodziny, dla firmy lub inwestycyjnie pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł200 m² 6 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:260 m²

Do sprzedania połowa bliźniaka usytuowanego przy ulicy gminnej. Na parterze salon / 33 m2 / dobrze doświetlony wysokimi oknami oraz dwa pokoje ,kuchnia, dwie łazieńki , spiżarnia , garderoba,kotłownia.

Szczegóły ogłoszenia

3 450 000 zł227 m² 15 198,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Rodzinny dom Z piękną, zieloną działką Nowoczesne wnętrze | Dwustanowiskowy garaż | Wysokie pomieszczenia - ok. 3 m | Funkcjonalny rozkład | Do wprowadzenia się ***** rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

945 000 zł101,23 m² 9 335,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Prezentujemy Państwu nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim położony w spokojnej, zielonej części Gminy Nieporęt w Stanisławowie Pierwszym podatek pcc 0%.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł350 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Wyjątkowa posiadłość dla ludzi ceniących cieszę spokój oraz bardzo bliski kontakt z naturą. Dom powierzchni całkowitej ok 350m2 W miejscowości Bartniki Posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł222,66 m² 5 295,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:370 m²

Piękny Dom w zabudowie bliźniaczej / powierzchnia użytkowa 148,66 + poddasze 74mkw - powierzchnia z poddaszem 222,66mkw / działka 370mkw / Doskonałe wykonanie budynku / piękne położenie.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł244,70 m² 102,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:396 m²

|| las kabacki || basen I sauna tylko dla mieszkańców osiedla || klimatyzacja W każdym pomieszczeniu Komfortowy, nowoczesny dom na zamkniętym osiedlu Wille Powsin przy samym wejściu do Lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 000 zł114,56 m² 6 939,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Bez prowizji od kupującego Nowe Osiedle w miejscowości Łajski obok Legionowa składa się z 28 nowoczesnych i funkcjonalnych segmentów jednorodzinnych z garażem i ogródkiem.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij