dowolna

Domy na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży domów

8 319 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 319 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

3 850 000 zł170 m² 22 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:12 100 m²

Gotowiec inwestycyjny 45 km od Warszawy | Rentowny ośrodek premium 1,21 ha | Gwarancja prywatności i potencjał rozbudowy Opis nieruchomości: na sprzedaż w pełni operacyjny, całoroczny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

844 000 zł85,73 m² 9 844,86 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego domu w zabudowie szeregowej, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc i ogródka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł113,32 m² 9 698,20 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 000 zł85,73 m² 10 019,83 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł132 m² 7 424,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

II etap inwestycji domy W zabudowie bliźniaczej kajetany, ul. Kormoranów Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy II etap inwestycji nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

6 499 000 zł235 m² 27 655,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:348 m²

Są takie miejsca, w których luksus nie potrzebuje krzykliwych dekoracji, bo broni się kontekstem. Wyobraźmy sobie poranek na wilanowskiej Rezydencji Pałacowej: cisza rezerwatu przyrody, zapach.

Szczegóły ogłoszenia

1 332 417 zł98,95 m² 13 465,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:116 m²

Komfortowy dom z ogrodem w zielonej części Wawra Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej ( bliźniak dwulokalowy) zlokalizowany w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł115,07 m² 8 646,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:267 m²

Nowe domy z ogrodem i fotowoltaiką Osiedle Norwida IX maycom Na sprzedaż nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej położone w spokojnej i zielonej części Marki,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 273 616 zł86,47 m² 14 728,99 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego domu w zabudowie bliźniaczej, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 312 805 zł86,47 m² 15 182,20 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 312 805 zł86,47 m² 15 182,20 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

2 995 000 zł360 m² 8 319,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:643 m²

Piękny dwupiętrowy dom w spokojnej części dzielnicy Wawer! Prezentujemy wyjątkową nieruchomość zaprojektowaną przez architekta. Nieruchomość o powierzchni 360 m , to idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł260 m² 11 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:912 m²

Biuro Nieruchomości ew prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego domu jednorodzinnego w Centrum Pruszkowa. To idealna propozycja dla osób poszukujących dużej, komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 380 000 zł180 m² 13 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 267 m²

Biuro Nieruchomości ew ma przyjemność zaprezentować Państwu nową ofertę dostępną w naszej bazie. Przedmiotem sprzedaży jest komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł196,41 m² 7 631,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:184 m²

Wiosenna okazja inwestycyjna skorzystaj z obniżki ceny z 1 550 000 zł na 1 499 000 zł. Ostatni lokal dostępny W sprzedaży Narożny segment przy ul. Ligustrowej 15 Warszawa Wawer.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł280 m² 3 210,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

_____ drzwi otwarte 30 maja _____ Zapraszamy do umawiania odwiedzin! Nieruchomość położona wśród sosnowych lasów Kurpiowszczyzny, z dala od zwartej zabudowy, oferuje niemal 1,5 hektara prywatnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł84 m² 5 892,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Inwestycja deweloperska blisko Centrum Tłuszcza przy ul. Zacisznej 23 w Postoliskach. Z przyjemnością prezentuję urokliwe lokale mieszkalne dwukondygnacyjne, położone na spokojnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł126,30 m² 10 688,84 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Na sprzedaż nowoczesne segmenty mieszkalne o podwyższonym standardzie, zlokalizowane w kameralnej inwestycji przy ul. Chodkiewicza w Zielonce. To propozycja dla osób, które oczekują.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 290 000 zł126,30 m² 10 213,78 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł126,30 m² 9 897,07 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 649 000 zł136 m² 12 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:118 m²

Kup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji, bez pośredników! Budowa zakończona IV kwartał 2025 z uzyskanym pozwoleniem na użytkowanie od lutego 2026 Nowoczesne kameralne osiedle w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł121 m² 7 520,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Do sprzedaży bezczynszowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 121 m2 z garażem i własną działką, zlokalizowany w gminie Lesznowola, pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł200 m² 6 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 767 m²

Sprzedam : Kilkuletni dom parterowy, 200 metrowy, na działce o pow. 1750 m.kw o wysokim standardzie wykonania wraz z całkowitym ponadprzeciętnym wyposażeniem. 20 min. do ch Targówek ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł400 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 880 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący z dużą działką o powierzchni 1880m2 w Radości. Dom z przemyślanym rozkładem pomieszczeń Piwnica: 2 bardzo duże pomieszczenia do własnej aranżacji,.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł97 m² 14 948 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Atrakcyjny dom 1/2 bliźniaka o powierzchni 96,7m2 na działce 250m2 m z ogródkiem, 2 miejsca postojowe w Wawrze osiedle- las w stanie deweloperskim. Lokal znajduje się na dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł400 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 880 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący z dużą działką w Radości. Dom z przemyślanym rozkładem pomieszczeń Piwnica: 2 bardzo duże pomieszczenia do własnej aranżacji, kuchnia, wc, pralnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł190 m² 6 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 561 m²

Dom jednorodzinny z garażem i pełnym podpiwniczeniem | działka 1500 m Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w miejscowości Grądy, na dużej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł100 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Dom pasywny w pięknym otoczeniu przyrody w Arciechowie. Dom jest sprzedawany w stanie deweloperskim! Zdjęcia z urządzenia wnętrza są poglądowe! Arciechów to urocza podwarszawska.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł155 m² 6 445,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:11 567 m²

Dom z prywatnym lasem, sauną i kominkiem. Twarogi, 7 km od Łochowa, 45 minut autem do Warszawy. Dlaczego ten dom? Prywatny las na własnej działce Sauna w domu, nie w piwnicy ani.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł115,07 m² 7 734,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Idealne miejsce do życia - funkcjonalny dom 115m2 w stanie deweloperskim z garażem w zabudowie bliźniaczej na działce 750m2 - oddany do użytku Marzysz o przestronnym, nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł136 m² 6 580,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Nowoczesny dom w Kolonii Jaktorów - komfort, natura i szybki dojazd do Warszawy Na sprzedaż funkcjonalny, przestronny dom położony w spokojnej i zielonej części Kolonia Jaktorów -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 479 000 zł154,07 m² 9 599,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Przedmiotem sprzedaży jest lokal w budynku jednorodzinnym dwulokalowym o powierzchni użytkowej 154,07 m2. Dom usytuowany jest na działce 901 m2, po 450 m2 do każdego lokalu. Inwestycja składa.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł110 m² 9 081,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 396 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok. 110 m , położony na zalesionej działce o powierzchni ok. 2500 m w spokojnej i zielonej okolicy - Kolonia Jaktorów. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 500 000 zł159,87 m² 9 382,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 160 m , położony w spokojnej i zielonej części Nieporętu. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 370 000 zł195 m² 12 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż wyjątkowy bliźniak położony w kameralnym, zamkniętym osiedlu w podwarszawskich Reguły miejscu, które idealnie łączy komfort codziennego życia z bliskością Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł430 m² 5 116,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w miejscowości Topolin, gmina Stare Babice. Modernistyczna, prosta bryła budynku, wykonana według przemyślanego projektu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł190 m² 6 573,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 273 m²

Atutem tej nieruchomości jest lokalizacja oraz duża działka pond 1250m2. Są miejsca, do których wraca się z przyjemnością. Gdzie poranek pachnie lasem, a cisza naprawdę oznacza ciszę. Taki.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł163 m² 7 975,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 147 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z garażem 2-stanowiskowym i dużą piękną działką! Dom ogrzewany pompą ciepła, media to woda, prąd oraz szambo. 3 pokoje (w tym sypialnia z własną.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł180 m² 3 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:612 m²

Dom jednorodzinny blisko szkoły i przedszkoli to nie tylko wygoda to styl życia, który daje rodzinie spokój, bezpieczeństwo i więcej czasu dla siebie. Taka lokalizacja sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł88,30 m² 8 833,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Funkcjonalny i pięknie położony blisko lasu bliźniak - dostępna prawa i lewa strona. Zainstalowana pompa ciepła ogrzewająca budynek w chwili obecnej. Atuty nieruchomości: - okolica.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł164 m² 4 573,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom z dużą działką 3000 m | możliwość budowy drugiego domu | 5 km od Płońska Na sprzedaż dom położony w miejscowości Ćwiklinek koło Płońska, usytuowany na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł265,55 m² 15 816,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:317 m²

W zielonej, kameralnej części Mokotowa oferowany jest narożny dom o powierzchni całkowitej 265 m2, w zabudowie bliźniaczej po kompleksowej modernizacji zaprojektowanej przez warszawską.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 420 000 zł209 m² 11 004,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:514 m²

Ekskluzywna oferta sprzedaży Michałowice pod Warszawą Zamieszkaj w miejscu, gdzie architektura, przestrzeń i spokój tworzą harmonijną całość. Inwestycja zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 399 000 zł231,72 m² 14 668,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 365 m²

Rezydencja z duszą w sercu Starego Wawra | Działka 1365 m | Idealna dla rodziny Szukasz domu, który oferuje przestrzeń, bliskość terenów zielonych i zapewnia szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł146 m² 12 191,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Dzień dobry, biuro nieruchomości sprzedom oferuje na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w Brwinowie, położony w spokojnej części miasta, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł314 m² 2 738,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:198 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w Płońsku przy ul. Sportowej. Budynek 4 kondygnacyjny o pow. całkowitej 314 m2 składa się z : piwnica: - pod.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł180 m² 3 605,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:47 640 m²

Na sprzedaż siedlisko o pow. gruntu ok 4,7 ha, zlokalizowane w miejscowości Zwierzyniec gm. Grabów nad Pilicą. Nieruchomość składa sie Z: siedlisko zlokalizowane na działce o pow.1,1660.