dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

385 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

385 ogłoszeń

3 900 000 zł935,59 m² 4 168 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż kamienica o powierzchni użytkowej 935,59 mkw położona w centrum Płocka przy ul. Królewieckiej, bezpośrednio przy Nowym Rynku. Budynek powstał w roku 1888, wybudowany został.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł4 149 m² 55,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 149 m²

Na sprzedaż gospodarstwo w Domosławiu, gmina Winnica, powiat pułtuski W skład nieruchomości wchodzi: - dom o pow. 99 m2 do całkowitego remontu bądź wyburzenia - budynek produkcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

9 796 000 zł8 164 m² 1 199,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Na sprzedaż: hala przemysłowo-magazynowa 8164 m Błonie k. Warszawy Lokalizacja: błonie, zaledwie 39 km od centrum Warszawy 3 km od węzła autostrady A2 (grodzisk Mazowiecki) 500 m od stacji pkp.

Szczegóły ogłoszenia

2 144 000 zł677,70 m² 3 163,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 688 m²

[english below] Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w podwarszawskiej miejscowości Bieniewice, w odległości ok. 4 km od Błonia oraz 300 m od stacji pkp Witanów.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 000 zł1 291,05 m² 2 168 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży obiekt restauracyjno- hotelowy o powierzchni użytkowej 1291,05m2 , usytuowany na działce o powierzchni 2354m2. Budynek z 2003 roku , zbudowany w tradycyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł2 175 m² 942,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Uwarunkowania planistyczne Zgodnie z zaświadczeniem z dnia 28-08-2015 r., dla działek w Radomiu, brak jest Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego (Zał. Nr 1zn). Zgodnie ze Studium.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł1 250 m² 9 600 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Do sprzedaży atrakcyjny obiekt, w doskonałej lokalizacji, na terenie którego znajduje się: budynek biurowy jednopiętrowy o pow.365,4 m2 parter- 4 pokoje plus recepcja , kuchnia , łazienka ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł600 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Gotowy, prężnie działający biznes! Rzadko zdarza się, że na rynek sprzedażowy wchodzi nieruchomość tego typu, taka która nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Kupując tą nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł2 415 m² 766,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:4 147 m²

Radom, biurowiec, 2514,20 m2, sprzedam, 1 850 000 zł. Na sprzedaż duży budynek biurowy z parkingiem w Radomiu. Nieruchomość obejmuje działki o łącznej powierzchni 4147 m2. Na ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł5 200 m² 2 307,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 600 m²

Tylko W 88 group! oferta na wyłączność Do sprzedaży funkcjonalna nieruchomość komercyjna zlokalizowana w przemysłowej części Ożarowa Mazowieckiego (strefa ekonomiczna), w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł304 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 126 m²

Nieruchomość nad rzeką Łydynia | Lekowo, gm. Regimin Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży j nieruchomości położonej w miejscowości Lekowo (gmina Regimin, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł406 m² 14 532,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 955 m²

Oferta sprzedaży kompleksu mieszkalno-biznesowego przy ul. Nadwiślańskiej 79 w Józefowie cena 5 900 000 pln brutto (4 796 748 pln netto, sprzedaż na fakturę vat; wynagrodzenie pośrednika pokrywa.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł17 600 m² 227,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:17 600 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą idealnie spełniającą warunki do urządzenia bazy logistycznej, lub magazynowej. Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa, położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł620 m² 2 016,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 540 m²

Na sprzedaż wielofunkcyjna nieruchomość komercyjna o dużym potencjale biznesowym, położona w strategicznej lokalizacji w miejscowości Zakroczym. To idealna propozycja dla inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 000 zł2 000 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 630 m²

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana, zlokalizowana w Milanówku, niedaleko wjazdu na A2 oraz na drogę ekspresową S8, w odległości niespełna 30km od Warszawy. Na działce 5630m2 posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł352,57 m² 3 545 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:353 m²

Kamienica w samym Centrum Miasta w Radomiu, dzielnica Stare Miasto. Obiekt jest ogrodzony, posiada 3 kondygnacje gdzie mieszczą się 6 lokali mieszkalnych, na terenie znajdują się komórki.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł17 000 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:17 000 m²

Siedlisko z domem mieszkalnym i drugim do adaptacji na działce 1,7 ha w urokliwej, cichej i spokojnej lokalizacji na skraju puszczy Kozienickiej, 100 km od Warszawy, 50 km. od Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł704 m² 1 704,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala dodatkowe informacje: typ własności: własność Materiał budowlany: beton Technologia wykonania: murowana Kanalizacja: jest Ogrzewanie: co miejskie Prąd: jest Gaz: do 100m Woda: jest Typ parkingu:.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł307 m² 5 179,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 172 m²

Na sprzedaż budynek usługowy o powierzchni 307 m , zlokalizowany w Szydłowcu przy ul. Staszica 19, w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej. Nieruchomość położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 000 zł1 250 m² 5 520 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Do sprzedania gotowa hala produkcyjno usługowa wybudowana w 2020 roku. Powierzchnia całkowita budynku 1250 m2, 800 m2 hali, oraz 450 m2 zaplecza biurowo-socjalnego, działka o powierzchni 3000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł462 m² 4 329 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:1 606 m²

Zapraszam do zakupu obiektu usługowo-handlowo-gastronomicznego w Płońsku w Województwie Mazowieckim - 50 km od Warszawy. Nowa cena na nowy rok! Obiekt wyposażony jest w salę z torami.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:631 m²

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 631 m2 położona blisko granicy miasta Mińsk Mazowiecki. W pzp są to tereny mieszkaniowe z dopuszczeniem usług nieuciążliwych. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł541,40 m² 4 155,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:1 598 m²

Serock- centralna część miasta budynek usługowo-mieszkalny: powierzchnia użytkowa mieszkalna 194,9 m2 4 pokoje, kuchnia z salonem i jadalnią, 2 łazienki, garderoba i część.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł200 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 455 m²

Master house nieruchomości Z ostrowca św. Przedstawia na sprzedaż Gotowy biznes + ogromny potencjał inwestycyjny Rzeczniów | działająca myjnia bezdotykowa wap washbar + budynek z wz pod.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł12,50 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż: miejsce postojowe (nr 15) w podziemnej hali garażowej w bloku przy ul. Kozietulskiego 1 w Grójcu. Miejsce posiada jednego bezpośredniego sąsiada (możliwość zakupu dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł2 362 m² 3 386,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:765 m²

Agora Nieruchomości poleca: nowy hortex - atrakcyjnie zlokalizowany budynek usługowy-handlowy-biurowy Prestiżowa lokalizacja okazyjna cena! Nowoczesny budynek wybudowany w 2010r. w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 522 653 zł103 m² 14 783,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Olivo del Mar to luksusowy kompleks 10 willi z prywatnymi basenami i zadaszonymi miejscami garażowymi na posesjach. Kompleks znajduje się w otoczeniu wszystkich usług, obiektów sportowych,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 m²

Garaż murowany na sprzedaż - 18 m | prąd | spokojna lokalizacja Na sprzedaż garaż wolnostojący wykonany w technologii murowanej o powierzchni 18 m . Garaż wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

11 200 000 zł993,20 m² 11 276,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 646 m²

Kameralny budynek magazynowo - biurowy mieszczący się przy głównej arterii komunikacyjnej Białołęki, przy ul. Modlińskiej. 1. Zagospodarowana działka o powierzchni 1646m2 zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł832,13 m² 2 343,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:965 m²

Na sprzedaż budynek usługowo-biurowy w Radomiu Oferujemy na sprzedaż czterokondygnacyjny budynek usługowo-biurowy zlokalizowany w Radom przy ul. Warzywnej. Nieruchomość posadowiona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 000 zł2 000 m² 2 495 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Tel.   . Okazja.!Do sprzedaży kompleks gastronomiczno-hotelowo-usługowy. Obecnie czynny obiekt dom weselny kompletnie gotowy z pełnym zapleczem gastronomicznym i hotelowym. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł416,50 m² 10 084,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem sprzedaży jest istniejąca kamienica w trakcie przebudowy. Kamienica usytuowana pomiędzy ul. Grochowską a Ostrobramską, została wzniesiona przed 1939 rokiem. Aktualnie posiada 9.

Szczegóły ogłoszenia

3 055 000 zł1 200 m² 2 546 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Dwie hale Przemysłowo- magazynowe 443 m i 798 m oraz biuro. W pobliżu lotniska Modlin przy drodze krajowej 62. Duża ogrodzona działka, około 4700 m. Posiada bramę wjazdową.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł950 m² 3 578,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Nieruchomość komercyjna z dużym potencjałem inwestycyjnym Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną nieruchomość komercyjną położoną w gminie Ożarów Mazowiecki, w bezpośrednim zapleczu.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł1 033,30 m² 4 838,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Na Sprzedaż: budynek Usługowo-Biurowy z Warsztatem w Centrum Błonia Oferujemy na sprzedaż przestronny budynek usługowo-biurowy wraz z warsztatem zlokalizowany w sercu Błonia,. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł470 m² 9 574,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:520 m²

Zapraszamy do zakupu Oferujemy do sprzedaży nieduży budynek biurowy położony w centrum Targówka, w otoczeniu terenów zabudowanych. Budynek został zbudowany na przełomie 1998/99 roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł878 m² 1 366,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 830 m²

AD Nieruchomości prezentuje na sprzedaż: hala magazynowo-produkcyjna Powierzchnia budynku: 877,97 m Powierzchnia działki: 2 830 m Rodzaj nieruchomości: obiekt magazynowo-produkcyjny Forma.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł570,72 m² 7 884,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:rezydencja

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:809 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o charakterze inwestycyjnym - przestronna willa zlokalizowana na warszawskim Ursynowie, przy ul. Jeziorki, przystosowana do prowadzenia działalności noclegowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 581 000 zł255 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 954 m²

Nieruchomość z dużym potencjałem komercyjnym, idealna pod prowadzenie działalności gospodarczej lub inwestycję. Położona w miejscowości Ruda k. Tarczyna, z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł917 m² 4 362,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:917 m²

Dwa budynki na działce: mieszkalno-biurowy oraz warsztatowy. Oferujemy Państwu do sprzedaży nieruchomość gruntową zabudowaną wybudowaną w 1989 roku. Działka o powierzchni 917m2 na której.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł477 m² 6 287,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 569 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży prężnie działającego od 1989 r. biznesu w super lokalizacji! Poszukujesz stabilnego biznesu z ugruntowaną pozycją na rynku?. Mam do.