dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

383 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

383 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Powsińska

Warszawa,mazowieckie

1 890 000 zł196 m² 9 643 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojacy na działce 1400 m blisko ul. Powsińskiej zbudowany z przeznaczeniem na mały hotelik. Parter; 5 pokoi 2 łazienki, aneks kuchenny, pomieszczenie gospodarcze, taras. Na poddaszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Sochaczewska

Paprotnia,mazowieckie

899 000 zł378 m² 2 378,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:3 871 m²

Nieruchomość położona przy drodze krajowej 92 Poznań -warszawa. W latach 2004 -2015 dobrze prosperująca restauracja z dwiema salami 120m2 na parterze i 90m2 na piętrze , później firma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Ciechanów

Ciechanów,mazowieckie

3 500 000 zł742 m² 4 717 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:623 m²

Na sprzedaż jednorodzinny, wolnostojący, wykończony materiałami wysokiej jakości dom w idealnej lokalizacji. Nieopodal centrum miasta. W bliskiej odległości stacji pkp. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Sadłowo-Parcele

Sadłowo-Parcele,mazowieckie

3 300 000 zł3 951 m² 835,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiot ogłoszenia stanowi zabudowana nieruchomość gruntowa położona w województwie mazowieckim, powiat żuromiński, gmina Bieżuń, zlokalizowana w Sadłowo Parcele. W operacie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Ursus

Warszawa,mazowieckie

12 700 000 zł3 924 m² 3 236,49 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem konkursu ofert jest prawo użytkowania wieczystego nieruchomości położonej przy ulicy Plac Czerwca 1976 r. 4 w Warszawie, dzielnica Ursus, województwo mazowieckie, działka ewidencyjna nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Radziwie

Warszawa,mazowieckie

42 985 zł11 966 m² 3,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert w konkursie ofert, którego przedmiotem konkursu ofert jest udział 10/4280 w nieruchomości lokalowej oznaczonej numerem 3.163, lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Zalesie Górne

Zalesie Górne,mazowieckie

2 390 000 zł4 000 m² 597,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na działce stoi dom i hale chłodnie. Jedna murowana , o wys. 3,5m sklądająca się z korytarza i 10 chłodni po 20m2 oraz dwóch hale produkcyjne i dalej jest druga nowsza hala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Jatne

Jatne,mazowieckie

9 900 000 zł5 983 m² 1 654,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:12 150 m²

Na sprzedaż teren o charakterze produkcyjnym, magazynowym o powierzchni 12 150 mkw. Doskonały dojazd do działki która jest położona blisko węzła komunikacyjnego Jatne ( droga ekspresowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Żakowice

Radom,mazowieckie

8 900 000 zł6 748 m² 1 318,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż centrum handlowo-rozrywkowe o łącznej pow. użytkowej 6 748 m2, położone na sąsiadujących ze sobą działkach o łącznej pow. 5 128 m2, zlokalizowane w Radomiu. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wola Gutowska

Wola Gutowska,mazowieckie

2 000 000 zł200 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy budynek usługowy (sklep spożywczy- przemysłowy) o pow. 200 m2 , mieszkalny 90 m2 oraz gospodarczy 90 m2. Nieruchomość usytuowana jest w miejscowości Wola Gutowska gmina Jedlińsk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Radom,mazowieckie

2 350 000 zł1 473 m² 1 595 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 601 m²

Kamienica położona przy ul. Słowackiego w Radomiu, - śródmieście 2, o pow. 1601 m2, zabudowana wielorodzinnym, budynkiem mieszkalno-usługowym o powierzchni użytkowej 1472,91 m2, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Stary Ciepielów

Stary Ciepielów,mazowieckie

590 000 zł550 m² 1 072,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:6 628 m²

Szanowni Państwo, oferujemy na sprzedaż budynek użytkowy w miejscowości Stary Ciepielów, gmina Ciepielów, powiat lipski, województwo mazowieckie. Budynek o powierzchni około 550 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Tarchomin

Warszawa,mazowieckie

6 000 000 zł1 242 m² 4 830,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 343 m²

Do sprzedaży budynek inwestycyjny. W budynku 12 oddzielnych lokali posiadających zaświadczenia o samodzielności - 1x jednopokojowy 35m2 - 5x dwupokojowych (35m2 - 49m2) - 6x trzypokojowych 62m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec

Radom,mazowieckie

760 000 zł301 m² 2 527 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:318 m²

Kup bez prowizji! Obiekt zabudowany murowanym budynkiem biurowym piętrowym o powierzchni użytkowej 300,73 m2, przy ul. Czachowskiego w Radomiu. Budynek wyposażony jest w instalacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Janów

Janów,mazowieckie

15 697 750 zł34 394 m² 456,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji w nieruchomości w postaci: działek ewidencyjnych numer 300/6 i 349/3, 18 o łącznej powierzchni 34 394 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Raszyńska

Rybie,mazowieckie

4 900 000 zł2 000 m² 2 450 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 986 m²

Sprzedam nieruchomość mieszkalno-biurowo-magazynową położoną w Rybie pod Warszawą przy ul. Raszyńskiej 47. Lokalizacja: 10 minut od lotniska Chopina, 5 minut samochodem od granicy Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Szydłowiec

Szydłowiec,mazowieckie

650 000 zł410 m² 1 585 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Budynek murowany produkcyjno-biurowy położony w Szydłowcu ul. Kościuszki, o pow. 410 m2. Na posesji znajduje się hala przemysłowa i przyległy do niej budynek mieszkalny, biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Garbatka-Zbyczyn

Garbatka-Zbyczyn,mazowieckie

5 000 000 zł756 m² 6 611 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość Tawerna zabudowana jest: - murowanym budynkiem usługowo- mieszkalnym o powierzchni użytkowej 228,30 m2, - budynkiem sali konsumpcyjno-barowej o konstrukcji drewnianej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Jana Olbrachta

Warszawa,mazowieckie

65 000 zł19 m² 3 421 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:19 m²

Na sprzedaż garaż murowany. Garaż po remoncie, nowe drzwi, gładzie. Znajduje się przy ul. Jana Olbrachta 15. Powierzchnia 19m2. Dzierżawa 95 zł/mc od zgn odnawiana co 3 lata. Oferta biura aln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Słowackiego

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

2 700 000 zł412 m² 6 553,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:rezydencja

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

0% - Kupujący nie płaci wynagrodzenia Pośrednika! podana cena jest kwotą netto! Zapraszamy na prezentacje nieruchomości złożonej z dwóch połączonych ze sobą budynków mieszkalnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Anin

Warszawa,mazowieckie

1 950 000 zł883 m² 2 208,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 052 m²

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o powierzchni 2052 m oraz prawo własności do zabudowań posadowionych na tym gruncie: - budynku biurowo-technicznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Janów

Janów,mazowieckie

3 590 000 zł1 674 m² 2 144,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:19 000 m²

| przedmiotem sprzedaży jest murowany budynek komercyjny o powierzchni ok.1700mkw, posadowiony na ogrodzonej działce o metrażu 1.9ha. Nieruchomość położona jest w rejonie dawnej drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Krucza

Warszawa,mazowieckie

16 766 000 zł1 742 m² 9 624,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:644 m²

Obwieszczenie Instytut Ochrony Środowiska Państwowy Instytut Badawczy (ioś-pib) z siedzibą w Warszawie przy ul. Kruczej 5/11D informuje o ogłoszeniu pisemnego przetargu nieograniczonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

7 068 000 zł14 782 m² 478,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 094 m²

Syndyk masy upadłości spółki Relax Centrum sp. z o.o. sp. k. w upadłości z siedzibą w Warszawie (02-001) przy Alejach Jerozolimskich 81, wpisanej do rejestru przedsiębiorców pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany, Ochota

Warszawa,mazowieckie

15 000 000 zł2 725 m² 4 597 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam biurowiec Warszawa Ochota. Na sprzedaż budynek biurowy, zlokalizowany na Ochocie, blisko głównych arterii komunikacyjnych, które umożliwają dogodny dostęp do każdej dzielnicy Warszawy jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Lubiczów

Lubiczów,mazowieckie

3 600 000 zł786 m² 4 578 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Budynek na sprzedaż dla przedsiębiorcy szukającego dobrej, a jednocześnie taniej lokalizacji dla swojej firmy lub dla inwestora chcącego uzyskać regularny zwrot z inwestycji na poziomie ok 9%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wierzbica

Wierzbica,mazowieckie

5 350 000 zł1 135 m² 4 714 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 178 m²

Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość, w której znajduje się Dom Spokojnej Starości. Decydując się na zakup budynku otrzymujecie Państwo gotowy i już zarabiający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Zarzewie

Nadarzyn,mazowieckie

2 300 000 zł600 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 462 m²

Atrakcyjna nieruchomość komercyjna w centrum Nadarzyna. Działka o pow. 2462 m2 posiada dwa wjazdy, od ul. Zarzewie jak również od drogi serwisowej na której końcu znajduje się duży plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Piastów

Piastów,mazowieckie

5 000 000 zł1 639 m² 3 050,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 055 m²

DO sprzedania budynek pod hostel dla osób Z ukrainy piastowie - kontakt: tel. - - do sprzedania dwukondygnacyjny budynek o powierzchni użytkowej 1639 m2, wybudowany w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 149 999 zł1 700 m² 676,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:6 060 m²

Zapytaj o ofertę :. Obiekt magazynowo produkcyjny połozony przy zjeľdzie z S8 w poblizu Radzymina ok. 25 km od granic Warszawy. Nieruchmośc skałada się z działki 6000m2 zabudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Poznańska

Ołtarzew,mazowieckie

2 099 978 zł4 654 m² 451,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 654 m²

Zapytaj o ofertę :. Działka przy trasie Poznań w pobliżu Ożarowa Maz, z wjazdem. Dla terenu jest obowiązujący plan zagospodarowania przestrzennego. Teren zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, ul. Jeziorki

Warszawa,mazowieckie

4 200 000 zł1 220 m² 3 442,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 327 m²

Zapytaj o ofertę :. Budynek użytkowany jako warsztat blacharsko - lakierniczy. Powierzchnia działki: 4327 m2 (własność ), obiektu 1224 m2. Powierzchnia parteru wynosi 1000 m2, kondygnacja 1 piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wólka Kałuska

Wólka Kałuska,mazowieckie

3 350 000 zł1 204 m² 2 782 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:13 117 m²

Oferujemy Państwu atrakcyjną inwestycję w bliskiej odległości Mińska Mazowieckiego pod działalność gospodarczą o profilu uciążliwym. Oferta dotyczy działającej do niedawna ocynkowni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kochanowskiego

Kozienice,mazowieckie

615 000 zł203 m² 3 029,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:788 m²

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości gruntowa położona przy ulicy Jana Kochanowskiego numer 19 w Kozienicach , obręb 0004 Kozienice, jednostka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

6 900 000 zł1 300 m² 5 308 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedaży obiekt biurowo- usługowy po generalnym remoncie o powierzchni użytkowej 1300 m2 położony w doskonałym punkcie bezpośrednio przy ul.Grochowskiej. Nieruchomość posiada 10 miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

15 700 000 €17 859 m² 879 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż hala z biurem w Piasecznie koło Warszawy. Nieruchomość stanowi kameralne centrum magazynowo-produkcyjne w którego skład wchodzi budynek biurowo-podukcyjno-magazynowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

15 700 000 €17 859 m² 879 €/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Polecana na sprzedaż nieruchomość to hala z biurem w Piasecznie koło Warszawy. Ta samodzielna nieruchomość komercyjna zabudowana jest budynkiem biurowo-podukcyjno-magazynowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

5 500 000 zł487 m² 11 291,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż lokal z dwoma bardzo dobrymi najemcami. Jednym z najemców jest podmiot medyczny, a drugim sklep "żabka". Działalność medyczna zajmuje powierzchnię 380m2, z czego ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

3 300 000 zł840 m² 3 929 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż budynek handlowomagazynowo-biurowy, dwukondygnacyjny, zlokalizowany w Nadarzynie niedaleko trasy S8 Warszawa-Wrocław. Lokalizacja pozwala na organizowanie łańcucha dostaw zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn z parkingiem Radom

Radom,mazowieckie

6 200 000 zł2 520 m² 2 460 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży lub wynajęcia zespół 2 hal magazynowych o łącznej powierzchni 2 520 m2 z powierzchnią biurowo-socjalną 200 m2 oraz utwardzonym placem kostką behaton 0,8 ha zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

7 100 000 zł1 330 m² 5 338 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż magazyn z zagospodarowaną częścią biurowo-socjalną położony w Warszawie w dzielnicy Ursynów. Obiekt znajduje się blisko dróg dk2/79 oraz węzła Warszawa Południe, co.