dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

383 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

383 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biurowiec Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 590 000 zł270 m² 5 889 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Budynek biurowy położony na skraju Milanówka w spokojnym i zielonym miejscu. Ma 2 kondygnacje, na których jest 5 pomieszczeń biurowych, pokój socjallny/kuchnia, 2 toalety i kotłownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Warszawa

Warszawa,mazowieckie

11 000 000 zł2 577 m² 4 268,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 484 m²

Działka gruntu o powierzchni 2484m 2 zabudowana budynkiem głównym o charakterze biurowo-techniczno-mieszkalnym oraz budynkiem trafostacji. Działka otoczona jest trzema ulicami. Budynek główny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wólka Pęcherska

Wólka Pęcherska,mazowieckie

3 200 000 zł450 m² 7 111,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:5 953 m²

Mamy przyjemność zaprezentować urokliwy Dworek z 1920r. położony w Wólce Pęcherskiej, odległej około 15 km od Warszawy. Dworek wpisany jest do rejestru zabytków. Budynek idealnie nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

39 000 zł13 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam miejsce postojowe znajdujące się w garażu podziemnym przy ulicy Ostrobramskiej 83 (osiedle Trzy Wieże). Miejsce postojowe znajduje się na poziomie -1. Numer 331. Bardzo łatwy wjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

7 000 000 zł455 m² 15 384,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 091 m²

Do sprzedania działka komercyjna pod Warszawą o powierzchni 8091 m2 z magazynem oraz małym budynkiem biurowym. Zostały złożone dokumenty o rozszerzenie możliwości zabudowy na cele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Zielona

Laski,mazowieckie

1 795 000 zł393 m² 4 567,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Idealna inwestycja W swój biznes! Na sprzedaż wolnostojący budynek usługowo/magazynowo- mieszkalny, usytułowany w Laskach (izabelin) idealny dla osób prowadzących swój biznes łącząc to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Naddnieprzańska

Warszawa,mazowieckie

43 000 zł12 m² 3 440 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa, marysin Wawerski, ul. Naddnieprzańska 30 Metraż miejsca postojowego: 12,5m2 Rok budowy: 2013 Stan prawny: własność - Księga wieczysta Cena miejsca postojowego:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Konieczna

Magdalenka,mazowieckie

893 200 zł2 265 m² 394,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert w konkursie ofert, którego przedmiotem jest prawo własności nieruchomości gruntowej zabudowanej, działki o numerze 1627/6 położonej przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Komorowska

Nadarzyn,mazowieckie

16 000 000 zł4 000 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Poszukujesz hali produkcyjnej na wyłączność, potrzebujesz miejsca na magazyn, a do tego dobrze gdyby w tym samym miejscu było wygodne biuro i wiele miejsc parkingowych dla pracowników?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 219 000 zł210 m² 5 804,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż obiekt magazynowo-biurowy: wolnostojący, murowany, ogrzewany. Budynek wybudowany w 2019 r., z pozwoleniem na użytkowanie. Powierzchnia działki 1100 m2. Powierzchnia budynku to to 210.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 219 000 zł210 m² 5 804,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 590 000 zł270 m² 5 889 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

11 200 000 zł2 300 m² 5 086,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 114 m²

Do sprzedania nowoczesny obiekt wraz z Najemcą długoterminowym. Doskonała inwestycja- stopa zwrotu roi powyżej 9% Obiekt produkcyjno magazynowy z częścią biurową i zapleczem socjalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Bażantów

Łubna,mazowieckie

18 000 000 zł4 750 m² 3 789,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 200 m²

Oferujemy na sprzedaż nowoczesną halę produkcyjno-magazynową z częścią socjalno-biurową, zlokalizowaną w Łubnej, góra Kalwaria. Obiekt znajduje się na działce o powierzchni 10 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kąty-Borucza

Kąty-Borucza,mazowieckie

2 690 000 zł48 261 m² 55,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:48 261 m²

Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko o łącznej powierzchni 4,8261 ha (48 261 m ), w skład którego wchodzą trzy działki: zabudowana, budowlana oraz leśna. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Mościska

Mościska,mazowieckie

12 520 000 zł3 830 m² 3 268,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:9 669 m²

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż budynek magazynowo-produkcyjny z powierzchnią biurową w bardzo atrakcyjnej lokalizacji tuż pod Warszawą. Nieruchomość znakomicie skomunikowana ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Ludwiżanki

Warszawa,mazowieckie

120 000 zł17 m² 7 058,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż garaż własnościowy na Mokotowie - doskonała lokalizacja. Garaż o powierzchni 17m kwadratowych na terenie strzeżonego kompleksu garaży Stowarzyszenie Użytkowników Garaży sielce przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł220 m² 6 818,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 278 m²

Dom na działce 1 278 m w otoczeniu zieleni, 150 metrów od ulicy Puławskiej. Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 140m z cegły z 1996 roku. Poddasze zabudowane do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, ul. Starokrakowska

Radom,mazowieckie

20 500 000 zł7 600 m² 2 697,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mamy na sprzedaż nieruchomość zlokalizowaną w Radomiu, obręb 0130 Jeżowa Wola, przy ulicy Starokrakowskiej 133a. Obejmuje ona działki ewidencyjne nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

74 000 000 zł128 490 m² 575,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Syndyk masy upadłości ursus S.A. zaprasza do udziału w konkursie ofert, przedmiotem którego jest sprzedaż przedsiębiorstwa - w rozumieniu art. 55 1 Kodeksu cywilnego - ursus S.A.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Orzechowa

Radom,mazowieckie

74 000 zł16 m² 4 567,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:16 m²

Sprzedam garaż 16.2 m2 w zabudowie szeregowej w Radomiu, na Ustroniu przy ulicy Orzechowej 7 nr 2. Wymiary: 2.8 x 5.7 m. Wjazd: wysokość 2.10 m, szerokość 2.30 m. Posadzka betonowa, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Warszawa

Warszawa,mazowieckie

55 000 zł15 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:13 m²

Przy wejściu do dwóch klatek schodowych- od strony ken i parku przy Bażantarni. Komfortowe "mieszkanie" nie tylko dla Twego auta, ale i dla rowerów, motocykli, hulajnóg, itp. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 219 000 zł210 m² 5 804,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 300 000 zł210 m² 6 190,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Płowiecka

Warszawa,mazowieckie

12 500 000 zł1 948 m² 6 416,84 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Butikowy hotel na sprzedaż Do sprzedaży wyjątkowa zabytkowa nieruchomość, funkcjonujący butikowy hotel położony w Warszawie przy trasie wylotowej na Lublin-Terespol. Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Aleja Krakowska

Warszawa,mazowieckie

7 300 000 zł760 m² 9 605,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nieruchomość o wyjątkowo dogodnych warunkach komunikacyjnych - doskonałe połączenie zarówno z centrum miasta jak i z lotniskiem. Budynek wybudowany w 2002r, schody granit,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Struga

Radom,mazowieckie

423 800 zł560 m² 756,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 658 m²

Syndyk sprzeda nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem handlowo-usługowym Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert na zakup prawa własności nieruchomości gruntowej w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Grzybowa

Legionowo,mazowieckie

1 550 000 zł356 m² 4 351,49 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 274 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu dwukondygnacyjnego z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej w wydzielonej części, z oddzielnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Fredry

Serock,mazowieckie

1 650 000 zł2 800 m² 589,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Oferujemy wyjątkową inwestycję deweloperską z rozpoczętą budową dwóch przestronnych domów bliźniaczych, zlokalizowanych w malowniczej, cichej okolicy tuż nad brzegiem rzeki Narwi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

12 000 000 zł1 379 m² 6 817,72 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż wolnostojący budynek o powierzchni użytkowej 1378 mkw na którą składają się trzy poziomy mieszkalne ( parter i dwa piętra) na których funkcjonalnie urządzono 21 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 492 633 zł101 m² 24 679,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Residencial Laguna Azul to 11 willi z dwoma lub trzema sypialniami, z własnym basenem z kaskadą i podświetleniem, z w pełni wyposażonymi łazienkami, preinstalacja do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany, ul. Łucznicza

Warszawa,mazowieckie

7 400 000 zł1 057 m² 7 000,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wilanów. Cicha spokojna lokalizacja wśród zieleni. Do centrum Warszawy 20 min, przystanek komunikacji miejskiej 100 m. Budynek 1057 m2 recepcja, pokoje biurowe, sala konferencyjna, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Mrozy

Mrozy,mazowieckie

12 000 000 zł4 000 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:70 000 m²

Nieruchomość o pow 70 000 m2 Zabudowa magazynowo -produkcyjna o łącznej powierzchni 4 000 m2. Z czego 200 m2. powierzchni biurowej z zapleczem socjalnym. Istniejąca i aktualna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kochanowskiego

Radom,mazowieckie

2 500 000 zł423 m² 5 910,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:830 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą obiektu, który składa się z części mieszkalno- usługowej. Część usługowa znajduje się na parterze o powierzchni całkowitej 209 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany Zielonka

Zielonka,mazowieckie

8 300 000 zł1 460 m² 5 684,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 635 m²

Tylko u nas! Do sprzedaży budynek magazynowo- produkcyjno- biurowy w Zielonce k. Warszawy. Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 1460m2 rozmieszczona na dwóch kondygnacjach. Na paterze znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

69 000 zł16 m² 4 312,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Szukasz bezpiecznego miejsca dla swojego samochodu oraz dodatkowej przestrzeni do przechowywania? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Na sprzedaż oferujemy komfortowe miejsce parkingowe oraz praktyczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Jaroszowa Wola

Jaroszowa Wola,mazowieckie

365 000 zł100 m² 3 650 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 905 m²

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1905 m2 z budynkami do remontu, które można wykorzystać w dowolny sposób. Nieruchomość ze względu na położenie bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Rajców

Warszawa,mazowieckie

26 069 275 zł1 177 m² 22 148,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 942 m²

Przedmiotem przetargu jest prawo użytkowania wieczystego gruntu wraz z prawem własności budynku, budowli i innych urządzeń trwale związanych z gruntem, obejmująca teren Willi Ochabówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

5 490 000 zł622 m² 8 832,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:507 m²

Biuro nieruchomości MD Home ma przyjemność zaprezentować funkcjonujący, elegancko wykończony hostel z zielonym patio, ogrodem oraz własnym parkingiem dla samochodów osobowych. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 990 000 zł620 m² 8 048,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nieruchomość zabudowana jest budynkiem mieszkalnym czterokondygnacyjnym o powierzchni użytkowej 540m posiada sześć lokali niezależnych o powierzchni 90m (kondygnacja 180m)powierzchnia parteru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Lazurowa

Warszawa,mazowieckie

33 000 zł15 m² 2 160,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiam Państwu na sprzedaż miejsce garażowe w parkingu położonym przy ul. Lazurowej 14e. Na sprzedaż są dwa sąsiadujące ze sobą miejsca o powierzchni 15,275 m2. Poziom "0". Brama na.