dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

382 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

382 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Szkolna

Chorzele,mazowieckie

350 000 zł300 m² 1 166,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynku w miejscowości Chorzele. Budynek 300 m2 pod działalność, działka 26 arów! Nieruchomość z bardzo dużym potencjałem, dająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Płock

Płock,mazowieckie

2 880 000 zł4 215 m² 683,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 006 m²

Kompleks 8 budynków biurowych z parkingiem naziemnym. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej stanowiącej działkę o powierzchni 4 006 m2 oraz prawo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Wojska Polskiego

Nieporęt,mazowieckie

7 300 000 zł2 555 m² 2 857,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:7 075 m²

Nieruchomość biurowo/usługowo/magazynowa. Idealnie nadająca się na działalność związana z łodziami motorowymi, żaglowymi, wędkarskimi ich sprzedażą i serwisem. Ale również pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wołomin

Wołomin,mazowieckie

1 700 000 zł300 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:800 m²

o przejęcia działająca firma dochodowa , wynajem kwater pracowniczych wraz z całą nieruchomością działką i budynek mieszkalno produkcyjny Kobyłka Wołomin ilość miejsc noclegowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

12 000 000 zł2 766 m² 4 338,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 283 m²

Na sprzedaż budynek biurowy na Ursynowie Południwowym, blisko ulicy Puławskiej Otoczenie - budynki biurowe, usługowe, zabudowa jednorodzinna Opis nieruchomości: *rok budowy/pozwolenie na użytkowanie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Puszcza Mariańska

Puszcza Mariańska,mazowieckie

1 620 000 zł400 m² 4 050 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Obiekt hotelarsko-restauracyjno-mieszkalny, wraz z w pełni rozwiniętą, działającą od kilkunastu lat, dochodową działalnością agroturystyczną. Obiekt składa się z 2 budynków: 1/ ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Nowe Bronowo

Nowe Bronowo,mazowieckie

4 500 000 zł800 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:800 m²

W ofercie sprzedaży nowy obiekt magazynowo-produkcyjno-usługowy z 2024 roku o pow. 800 m2 i wysokości 6,5m. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Nowe Bronowo, gm. Stara Biała,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wołomin

Wołomin,mazowieckie

4 900 000 zł3 720 m² 1 317,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Uwarunkowania planistyczne Nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, oznaczona w w/w planie symbolem U - usługi celu publicznego. Opis oferty Budynek na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Nieporęt

Nieporęt,mazowieckie

7 995 000 zł2 554 m² 3 129,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 831 m²

Na sprzedaż obiekt biurowo- usługowy o łącznej pow. całkowitej 2 554,43 m2, na działce o pow. 4831 m2, zlokalizowany w Nieporęcie - 3 00 metrów od linii brzegowej Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Blizne Łaszczyńskiego

Blizne Łaszczyńskiego,mazowieckie

4 980 000 zł1 503 m² 3 313,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 870 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o pow. 2870m2, zabudowana budynkiem usługowo-mieszkalnym o powierzchni użytkowej 1502,87m2, położona w miejscowości Blizne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Warszawa

Warszawa,mazowieckie

6 300 000 zł1 400 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 864 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona w Warszawie stanowiąca działkę gruntu o powierzchni 2864 m 2 wraz z budynkami: biurowo - technicznym o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Chotomów

Chotomów,mazowieckie

600 000 zł330 m² 1 818,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 367 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w Chotomowie w gminie Jabłonna. Działka o powierzchni 1367 mkw. z halą produkcyjną o powierzchni około 330 mkw. Działka objęta miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Pęcice Małe

Pęcice Małe,mazowieckie

7 800 000 zł1 100 m² 7 090,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Розмовляємо українською Мы говорим по-русски We speak English | bliskość warszawy | trasa S7 | ogrzewanie | samodzielny magazyn | dostępny od zaraz | regały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Rybno

Rybno,mazowieckie

2 500 000 zł2 100 m² 1 190,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:19 150 m²

Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych do kontaktu w celu umówienia wizyty i osobistego zapoznania się z tą wyjątkową ofertą. Nie przegap okazji, aby stać się właścicielem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Przytyk

Przytyk,mazowieckie

3 500 000 zł1 140 m² 3 070,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:40 000 m²

Do sprzedania zabytkowy zespół dworsko-parkowy mieszczący się .w miejscowości Zameczek k/Przytyka, 16 km od Radomia, 80 km od Warszawy. Całość ogrodzona, powierzchnia parku 4ha, granica południowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Jabłonowo

Jabłonowo,mazowieckie

4 990 000 zł1 000 m² 4 990 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 260 m²

Розмовляємо українською Мы говорим по-русски We speak English | hala magazynowo - produkcyjna | dogodna komunikacja | siła | Szukasz przestrzeni, magazynowej/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 200 000 zł235 m² 5 106 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż budynek z dwiema kondygnacjami, w którym niegdyś prowadzona była produkcja. Obiekt znajduje się w Łomiankach, blisko drogi ekspresowej co sprawia, że ma idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kościelna

Stanisławów,mazowieckie

660 000 zł303 m² 2 178,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:878 m²

Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Stanisławowie, ogłasza przetarg nieograniczony ustny (licytacja) na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem handlowo-usługowym położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Warka

Warka,mazowieckie

700 000 zł430 m² 1 627,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 155 m²

Nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym o powierzchni 250 m 2 oraz budynkiem usługowym o powierzchni 180 m 2. Budynki położone na działce o powierzchni 1.155 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany Legionowo

Legionowo,mazowieckie

2 599 000 zł467 m² 5 567,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:777 m²

Do sprzedania budynek usługowo-biurowo-magazynowy. Budynek wybudowany w latach 70-tych, murowany, składa się z 3 kondygnacji. Piwnica z pomieszczeniami magazynowymi i gospodarczymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

25 000 000 zł2 265 m² 11 037,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:3 421 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość Trzygwiazdkowy Hotel położony w strategicznej lokalizacji w Warszawie, w bliskim sąsiedztwie Lotniska Chopina oraz przy trasie wylotowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł3 000 m² 263,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Przedmiotem sprzedaży jest konstrukcja modułowa hali o powierzchni ok 3000m2. Konstrukcja budynku prefabrykowana, modułowa. Budynek zaprojektowano w konstrukcji stalowych powtarzalnych przęseł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Stanisławów

Stanisławów,mazowieckie

640 000 zł140 m² 4 571,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 836 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Gagarina

Radom,mazowieckie

31 000 zł9 m² 3 444,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do sprzedaży spółdzielcze własnościowe prawo do miejsca postojowego w hali garażowej. Garaż w pawilonie znajduję się przy ul. Gagarina 4 w Radomiu na os. Ustronie. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

85 000 zł19 m² 4 473,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania murowany garaż w Żyrardowie Garaż zlokalizowany jest na ogrodzonym terenie , kompleksu garaży przy ul. Gdańskiej 2 A powierzchnia garażu 19 m. wykończony w środku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

700 000 zł15 000 m² 46,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Niezabudowana działka gruntu o powierzchni 0,9878 ha + działka zabudowana 0,4445 ha w gminie Kowiesy w miejscowości Wędrogów Świetnie zlokalizowana nieruchomość znajdująca się około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kościelna

Stanisławów,mazowieckie

1 040 000 zł413 m² 2 518,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:786 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

55 000 zł8 m² 6 962 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Komórki lokatorskie w kompleksie: ul. Kasprzaka 31, ul. Kasprzaka 31a/31b, ul. Kasprzaka 29 al. Prymasa Tysiąclecia 83 ul. Ordona 5, dwie komórki, o powierzchniach: - 5,95 m2, cena 50 tys. zł -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Czerwińsk nad Wisłą

Czerwińsk nad Wisłą,mazowieckie

1 400 000 €500 m² 2 800 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:26 478 m²

Cisza, spokój, mnóstwo zieleni, szum drzew a z okien widok przepływającej Wisły. Magiczne i wyjątkowo klimatyczne miejsce na mapie Polski. Przyjedź, zobacz, a zakochasz się w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

7 000 000 zł455 m² 15 384,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 091 m²

Do sprzedania działka komercyjna pod Warszawą o powierzchni 8091 m2 z magazynem oraz małym budynkiem biurowym. Budynki w stanie dobrym do lekkiego remontu, główny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Raszyn,mazowieckie

1 750 000 zł368 m² 4 755,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:435 m²

Obiekt handlowo - usługowo - mieszkalny z najemcą. Obiekt o powierzchni 367,61m2 składa się z trzech kondygnacji. Parter o powierzchni 94,90m2 pełni funkcję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 590 000 zł270 m² 5 889 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Budynek biurowy położony na skraju Milanówka w spokojnym i zielonym miejscu. Ma 2 kondygnacje, na których jest 5 pomieszczeń biurowych, pokój socjallny/kuchnia, 2 toalety i kotłownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Warka

Warka,mazowieckie

200 000 zł180 m² 1 111,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:555 m²

Nieruchomość zabudowana budynkiem o charakterze usługowym o powierzchni 180 m 2 , Budynek położony na działce o powierzchni 555 m 2 wykonany w technologii murowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Baniocha,mazowieckie

9 000 000 zł1 430 m² 6 293,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Powierzchnia działki:4 950 m²

Sprzedam dom opieki zlokalizowany w okolicach Warszawy ( 25 km od ścisłego centrum Warszawy). Przedmiotowa nieruchomość to działka gruntu o powierzchni 4950 mkw zabudowana dwoma budynkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wymysły

Wymysły,mazowieckie

3 200 000 zł600 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 147 m²

Poznaj miejsce, które ma w sobie wszystko, czego możesz potrzebować, by wieść spokojne, spełnione, rodzinne życie, z dala od szumu miasta, z naturą zapraszającą od rana do spędzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Góra Kalwaria,mazowieckie

3 499 000 zł1 543 m² 2 267,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:11 800 m²

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży, obiekt usługowy z możliwością adaptacji na dowolną funkcją użytkowania, np medycyna/dom spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Cyryla i Metodego

Warszawa,mazowieckie

100 000 zł18 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż garaż murowany 18m2 przy ul.Cyryla i Metodego 1 Garaż może służyć zarówno jako miejsce do trzymania samochodu / motocykla, jak i jako magazyn. Ulica jest bardzo bezpieczna -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Jarzębinowa

Solec,mazowieckie

2 300 000 zł400 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Budynek magazynowy z częścią biurowo - socjalną. Powierzchnia magazynowa - 350 kw., powierzchnia biurowo-socjalna 50 m kw. Budynek w przygotowaniu; planowany termin oddania do użytku - IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Reguły

Reguły,mazowieckie

4 950 000 zł1 653 m² 2 994,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 282 m²

Nieruchomość znajduje się w Regułach tuż pod Warszawą. Działka o powierzchni 1282 m2 a na niej budynek o łącznej powierzchni 1653 m2. Liczne przestrzenie do prowadzenia biznesu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Reguły

Reguły,mazowieckie

4 950 000 zł1 653 m² 2 994,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 282 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Dzwonnicza

Warszawa,mazowieckie

52 000 zł13 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:13 m²

Garaż. Do sprzedaży przy ulicy Dzwonniczej na Ursynowie 3 miejsca garażowe pod budynkiem, w cenie 52000 zł każde. Właściciel wystawia fakturę vat. :link do strony :kontakt do agenta :dane biura.